Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!!!


Fakt ciężko już nam z tymi brzuszkami ale powiem Wam, że przyjdzie czas, ze bedziemy za nim jeszcze tesknić 🙂 🙂

Moja siostra przed samym porodem zrobiła sobie śliczna sesję foto z brzuszkiem, zdjecia otrzymała juz po porodzie i jak je zobaczyła to się popłakała z powodu braku brzuszka bo była do niego przywiazana. Rzeczywiscie miała juz dzidzi, ktore jest dla niej najwazniejsze ale mówi, że jest taki sentyment do brzusia....

Wiec dziewczyny głowa do góry, damy rade bo już niewiele nam zostało, cieszmy się tym brzusiem bo to wspaniała rzecz 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iskierko witaj znow wsrod nas 🙂
teraz juz bedzie tylko dobrze 🙂 🙂 🙂
trzymam kciouki za dzisiejsze wizyty

dzis mi sie snilo,ze bylam u swojego Gina w Pl
robil mi USG i bylo widac jak na starym filmie czarno-bialym
malutka byla sliczna i wkladalam sobie raczki do buzi
pozniej okazalo sie,ze urodzilam!! 1,5 mca wczesniej-ale ani dziecka ani bolu|
tylko problem,ze nie poszlam do pracy!!!! szefowa mnie opierdzielila z gory na dol.....jeso musze juz odejsc z tej pracy bo mnie we snach nawt straszy
jeszcze 17 dni 🙂 🙂 🙂
zycze spokojnego milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatni moj sen zwiazany z dzieckiem byl taki,ze bylam w szpitalu i ktos urodzil syna i go nie chcial-wiec spytalam,czy moge Go zabrac bo bardzo chce miec syna
a jakis glos powiedzial"po co skoro bedziesz miec swojego"
teraz snila mi sie corka wiec chyba raczej proroczych snow nie mam 🤨 🤨 🤨 :laugh: 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was serdecznie 🙂
aniulka i niech to motto towrzyszy nam do samego porodu 🙂

sztunia wow ty niedlugo matka bedziesz 🙂

ramka trzymamy kciukaski za ciebie mocno najmocniej jak sie da 🙂

agata ja wanienke dostaje w spadku najzwyklejsza najtansza bez udziwnien jedynie musze dokupic sobie termometr i ta gabke profilowana na dno.

klapoucha ja tez stekam i marudze ale nikogo to nie wzrusza coz taki nasz los.

iskra jak milusio sie na sercu zrobilo jak twoja mordke na forum ujrzalam, fajnie ze juz jestes z nami 🙂

anka co do wozka to fajne jazdy mialas, ja bylam wczoraj w lodzi na zywca podotykac wozki, no i x lander zwyciezyl 🙂 ale zalamalam sie kolorystyka 😞 bylam zdecydowana na zielen ale jakos ta wkladka mnie nie przekonala mojemu mezowi bardzo podoba sie ta szarosc z pomaranczem ale jak dla mnie to za jasny, nie wiedzialam niestety na zywo tego kolorou vulcano. no i od wczoraj myslimy nad kolorem. w ogole w szoku bylam jaki ten wozek jest masywny, koles powiedzial ze jeden z najciezszych ale na taka zime jak w tym roku idealny, co do tego okienka w budce to troszki kicha ale damy rade, tymbardziej ze ze spacerowki to bedziemy korzystac dopiero na jesieni tak naprawde do wiosny bo potem pewnie wiekszosc z nas w wozek parasolke sie przerzuci. mutsy bardzo nam sie podobal ale troszki jak dla nas za maly koszyczek no i cenka za wysoka troszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc rano 🙂

... spanie w jednej pozycji mi nie sluzy a do tego mala glowka naciska na pecherz wiec znowu biegam do kibla po 6-8 razy w nocy ...

klapi musze przyznac, ze tez czasami ryczec mi sie chce jak Mala sie wypina a mi po prostu rozrywa bok ... a do tego teraz te silne bole w pachwinach i przez to problemy z chodzeniem ... chodze i wygladam jak polamana, kuleje, ech ... nie wiem czasami jak to bedzie dalej skoro momentami juz teraz jest tak ciezko ...
niestety nie pozostaje nam nic innego jak wytrzymac 🙂

moni fajnie, ze jestes juz w domku !
uwazaj tam na siebie !

... jakos dzis nie mam humoru wiec narazie sobie ide ...
ale bede zagladac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane,dzieki za miłe przywitanie 🙂

wkurzona jestem od rana ,bo ktoś nam się chyba próbował do auta dostać,bo zamek rozwalony!
kurde no,same problemy.
Monia lez kochana,sory,ze wczoraj nie odpisałam,ale juz do domu szłam i wiesz w domu kazdy sie pytał co i jak,remika na kolanach siedział 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć, o jak widno światełko już swieci od samego rana.
wczoraj jeszcze buszowałyście po ciemku.

monia, super extra bomba. i niech tak pozostanie 🙂

ja wam powiem, ze ja też mam czasem dość tego mojego terrorysty, a najbardziej działa mi na nerwy czkawka średnio 4 razy dziennie po pół godziny.
jestem tym nieraz potwornie umęczona.
ale jak sobie pomyśle, że ten niemały już bidulek mój kochany musi się tam tak cisnąć to wszystkie złości mi odchodzą 🙂

asieńka, ja też nie miałam okazji volcano obejrzeć w żadnym sklepie i w sumie nie wiem jaki ten pomarańcz wygląda na zywca.
ale zieleń podobała mi się tak bardzo, ze zadecydowałam.
a zeby było śmieszniej to własnie kolor tej wkładki podoba mi sie o wiele bardziej niż w necie 😉 😉 - takai oczojebny akcencik :laugh: :laugh: :laugh: widoczny z daleka w cimności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hola senoritas!

Ja dzisiaj znów bezsenna noc... Teraz jestem nieprzytomna.

Super, że wszystko OK z Iskierką, Monią i trzymamy kciuki za Ramkę.

Jutro jest tłusty czwartek???

A wczoraj był dzień pizzy i oczywiście nie odmówiłam sobie 🙂

Mam już dosyć leżenia, ale muszę dla kruszynki.

Ciao!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez mam noce nieprzespane i to juz od jakiegos czasu. zdarza sie, ze mi sie przespi ale to moze jedna w tygodniu.
powodem jest chyba zatkany i wysuszony nos i to tak na maxa.
bartek mówi, ze charcze w nocy, chrapie i sapie, a ja się tak potwornie męczę 😞 😞
każdy ruch na czuwaniu, plecy bolą już non stop, a dziś jak w nocy wstawałam na szczocha to się kolana pode mną ugięły z bólu.
czyi doszedł mi jesczez ból kolan, a to już nie wiem skąd.
zebym to ja chociaż większą część dnia spędzała na nogach to bym zrozumiała, ze od dodatkowego ciężaru.
powinna mnie raczej dupa boleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam termometr śliczną błękitną foczkę za całe 4 zeta 😉

Amii, ja w takich chwilach robę na drutach, jak stara babcia.
tak się rozpędziłam kiedyś, ze miał być szal a wyszedł koc :laugh: :laugh: :laugh:

Może na szydełku spróbuj podziergać małe białe, rózowe paputki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuchatki..

Monia witamy, teraz już tylko Wielkie Leżenie Bykiem :P

Ramka kciukasy zaciśnięte 🙂

oj, ja to myślałam że w nocy w szpitalu wyląduje, tak mnie kaszel dusić zaczął, że aż skurczy dostałam i boleści brzucha. Ani oddechu złapać nie mogłam, a i synusiem trzęsło więc brzuszek bolał. Z bezsilności płakałam, a mąż po brzuchu masował.
Na szczęście jakoś się uspokoiło i zasneliśmy. Dziś już lepiej, wszystkie leki wzięte, nawet paskudne tabletki Emskie wypite. Śniadanko wciągnięte i mały szaleje już 2 godzinę i kopie pod lewym cyckiem.

Zaraz mąż mi plecy na smaruje i pod kocyk.

Miłego dnia :laugh:

odezwę się później..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...