Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kolor jeszcze nie wiemy ale chyba grafitowy albo kawowy a Ty marta jaki masz kolor?

dzięki za info o dino, wejdę sobie i pooglądam
póki co kupimy chyba samą gondolę i fotelik a spacerówke później

głos oddany, przypominaj się śmiało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
heh, Agatta. jak ci się dam przejechać moim lanerkiem w realu to jeszcze zmienisz zdanie 😉 😉 😉 :laugh: :laugh: :laugh:

kawowy mutsy widziałam dzisiaj w tym sklepie co swój kupiłam - jeśli to oczywiście ten dokładnie bo gama jest spora.
a i przypadkowa babeczka, która tam była też bardzo chwaliła ten wózek.
kupiłabym go ale dla mnie o te 500 - 700 zł za drogi 😞 😞
ale jest naprawdę zajebisty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki,

Dzisiaj się wypuściłam aż 2 m do samochodu gina i z powrotem 😉 ale radocha - wolność.....jupi..

z newsów od Gina - uszczelka trzyma - jakoś sam sie dziwił mam być dopiero 02.03- jak dotrzymam i zrobi badanie na posiew z piczy - bo teraz wymagają w szpitalu do porodu.Wagi nie znam USG nie robił bo w szpitalu mnie wymęczyli więc nie robił ale po brzuchu widzi -magik że mała rośnie . Troche mi pogrzebał - to mi mchem nie zarośnie bynajmniej - taka korzyść z tej wizyty.No i w okolicy 15.03 - uszczelkle sciągną więc mogę być marcówką. Rada na następne dni od gina- mam wszystko olać- leżeć i kazać sie obsługiwać bo szybko bede to wspominac jako najmilszy etap ciąży - mądrala.

Sztunia ty masz juz 34 - masakra jak fajnie .

Fajowo że Iskra wróciła inwszystko oki.

Ramka ty się nie mart widzisz że tu ekipa mocna i nic złego nam nie jest to i u ciebie bedzie si 😉


Anka 73 to ładne jaja się dzieją - to co ja zrobie z tym x-landerem??? jak ja uwieziona w łóżku - cholera . Czyli co z allegro nie brać , to skąd podpowiedz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... no patrzcie ! jeszcze dobrze nie wyjechal a juz sie stesknil 😉 :laugh: :laugh:

hm ... ja tego Mutsy'ego nie widzialam w realu -
az sie zaciekawilam - musze sobie poogladac ...

Ania73 juz testowalam ... i tez mialam na niego oko ...
no, ale skoro proponujesz, ze mnie przewieziesz to nie wypada odmowic :laugh: 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski gratuluję dobrych wieści i tradycyjnie przepędzam chwilowe kłopoty!
Wizyta u zębologa czadowa, w szoku jestem, że ta kobieta taka bezbolesna jest, a jeździła mi po kanałach ostro 🙂 Gdyby mała spida w brzuchu nie dostała, to bym na ty fotelu usnęła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka, jeszcze jakiegoś cudzego tatusia poderwiesz w tej szkole, jak tak sama będziesz chodzić 😉 😉

NY no nie wiem co z tym allegro, moze się pojawią i zadzwonić będzie moze mozna i odpowiedza uczciwie na pytanie czy jest na stanie.
a moze zwyczajne się pojawią w końcu w sklepach bo, do którego bym dziś nie dzwoniła to mnej więcej słyszałam "już idzie dostawa i niedługo będzie".
jako, ze ja jestem niecierpliwa i w gorącej wodzie kąpana to pewnie przepłaciłam - jak znam zycie, ale mam łeb spokojny, tzn będe w piątek, jak go dotknę we własnym domu 🙂

Agatta, nie wiem czy cię przewiozę bo wiesz.... hmm.... on jest do pewnego obciążenia tylko dostowsoawany :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach, kupię lalę do tego i będę już nim jazdy próbne robić.

właśnie NY, jakbym jakoś mogła pomóc ci na odległość z tym wózkiem to wal śmiało.
moze jak go dostanę w łapki to przynajmniej jakąś prawdziwą prezentację ci zrobię ze zdjęciami i poczujesz sie, jak w szopie 😉

a jak waleń sam wskoczy? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...