Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
elka oklask ode mnie, masz racje , najgorsze co moze byc to sluchanie ciotek dobra rada, kazda kobieta ma inne odczucia bolu, kazda inaczej je interpretuje i nie ma co zwazac na opinie innych, wiadomo ze czekaja nas ciezkie niemile chwile i lepiej nastawic sie na najgorsze a potem innym doradzac ze porod to luzik albo masakra:P
ja przynajmniej nastawiam sie na najgorsze ze bedzie bolec ze bede cierpiec ale widok niniusia placzacego wszystko zresetuje 🙂
pedze do pracki zaniesc zwolnienie baj baj
przydalby mi sie kon i sanki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiatm Piękne Panie 🙂 (ale się podlizuje)

Dopiero z łóżka się wywlokłam chyba dociera do mnie że mam spać na zapas 😉

Sztunia gdzie takiego Dziadzia wynalazłaś??

Trzymam kciukasy za dzisiejsze loty samolotem 😉

Aniulk aja też ostatnio usłyszałam fajną opowieść o porodzie...ale ja jestem tego zdania że każda z nas jest inna i poród też będzie inny nie koniecznie ten najgorszy...a może wyskoczą nasze bąbelki jak foczki z piczki i po bólu 🙂 Grunt to się nastawić optymistycznie i oddychać 😉

Mykam się wymoczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kulki kręculki 🙂

dopiero wstałam, też chyba zaczynam wysypiać się na zapas, bo spałam ponad 12h ☺️

śniadanko wciągnięte, teraz trochę lenistwa i jakieś zakupy..

wczoraj zamówiłam wanienkę profilowaną, butelki Tommee Tippee, wyprawkę niemowlęcą i pierdołki tj. szczoteczkę do włosków z włosa naturalnego, pieluchy tetrowe i te podkłady do łóżeczka.
Wszystko było z jednego sklepu i na przesyłce zaoszczędziłam z 50zł :P

Miłego dnia i kciuki za dzisiejsze wizyty już zaciśniete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewcynki 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=DZHw9uyj81g
posłuchajcie, jest piękne 🙂 a tu jest nowsza i ostrzejsza wersja
http://rkovalski.wrzuta.pl/audio/1U7f4Cnto1K/canon_rock_guitar_jerryc

a poza tym mam nadzieje ze u was wszytko w porządeczku 🙂 ja byłam przez kilka dni na opiekuńczym, tzn zajmowałam sie małytm szwagierki 🙂 nawet nie wiecie jak łatwo sie zakochać 🙂 juz tesknie za tym szkarabem 🙂

a poza tym wczoraj mi przyszło pościel do łóżeczeka i rożek 😁
http://www.allegro.pl/item886240028_4_el_posciel_dla_dzieci_120x90_wypelnienie.html
polecam 🙂 jA MAM WZOREK W ŻYRAFKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Te ciocie dobra rada to bym na stosie spaliła 😠
Ja wyłaziłam dupkiem i mama mówiła, że nawet nie poczuła. Mój brat jak bóg przykazał i wtedy zaczęła się jazda, bo mu się czaszka zaklinowała i bez kleszczy ani rusz. Jak widać nie ma zasady, więc nie stresować mi się tutaj.
Może jestem jakaś ograniczona, ale nie rozumiem co kieruje ludźmi, którzy opowiadają mrożące krew w żyłach historie kobietom w ciąży i to jeszcze na temat porodu- głupota to mało powiedziane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalwos pierwszy raz coś moją małą poruszyło i zaczęła szaleć w brzuszku jak jej puściłam muze 🙂

Dziewuszki w auchanie są rampersy po 2,99...tylko nie wiem jakie gatunkowo widziałam reklamę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki moje miłe 🙂

bedę monotematyczna i pewnie ulewa się wam od mojego wózka, ale wiecie co?
zadzwonili do mnie z tego sklepu i powiedzieli, ze wózki będą w kwietniu 😠 😠 😠
no poprostu myślałam, ze mnie penis strzeli!!!
pytam dlaczego, a ona na to, ze muszą sprowadzić bo foteliki bedą dopiero w kwietniu.
ja się pytam skąd wy to sprowadzacie z australii a moze z ksiezyca ?!!!!
w kwietniu to moze być już trochę za późno.
po ki chu.... macie na stronie, ze dostępność 3 dni ?!!!!
żeby wam ludzie kasę na konto słali ?!!!
nie no poprostu tak sie wkurzyłam, że szkoda gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa też bym się zdenerwowała.Ludzie są tak strasznie nie słowni.Ania a nie ma w innych sklepach tych wózków?? Płaciłaś jakiś zadatek?? Możesz zawsze zerwać umowę bo to oni się nie wywiązali a nie Ty i w innym zamówić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na szczęście wybrałam płatność przy odbiorze.
pytałam nawet czy gdybym kasę przelała to by był dla mnie ten wózek - bo moge tak zrobić.
też odpowiedź brzmiała nie.
z tego co sie zorientowałam to te wózki sie pojawiły w niewielkich ilościach w kilku sklepach i narazie nie ma do nich nowych fotelików w ogóle.
nawet facet, który jeszcze wczoraj miał je na allegro 2w1 juz dziś ich nie ma.
nie wiem o co chodzi - juz mi sie odechciewa.
kolekcja 2010 - mamy luty i nie ma wózków.
po ki chus maja jej na stronach sklepy internetowe skoro są niedostępne.
zbierają zamówienia czy jak ?!!!
chciałam zamówić akurat w tym sklepie bo mieli najtaniej, a tak kupując najpierw 2w1 i późneij fotelik przepłacam około 200 zł.
chyba musze na luz wrzucić.

a teraz dobra wiadomość od iskierki.
dziś wychodzi ze szpitala 🙂 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieliśmy niedawno taką akcje z butami Jacek zamówił na allegro a facet pisze że ich jeszcze od dostawcy nie dostał i czy może poczekać jeszcze tydzień 😠 Za wystawianie czegoś czego się nie ma na allegro powinna być kara.

W końcu Iskierka będzie z Remikiem bo tak tęskniła i własne łóżeczko będzie miała.Teraz czekamy tylko na wieści od Moni kiedy wychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Sexi Walenie 🙂

Położna pomacała i okazuje się, że kluska moja też łebkiem do góry, lub na bok...nie ma chęci się odwrócić...no cóż, ja ją zachęcam, bo cesarki boję się jak diabeł święconej wody 😉

Anka no masakrę masz z tym wózkiem...kurde, ale jak tak czytam to się chyba też zabiorę i w końcu się zdecydujemy...dobrze, że chociaż chustę już mam.

nalwos my chyba ten sam termin porodu mamy, nie? 🙂

super, że Iskierka wychodzi ze szpitala 🙂

ciekawe, co tam u naszej Moni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania nie wiem na który ty masz ale u mnie to wygląda tak 🙂
według ostatniego usg to mam termina na 24 kwietnia 🙂 a według miesiączki to na 21ego ale usg miałam robione w grudniu wiec cos sie mogło zmienić 🙂za tydz ide obejrzec moją pannice więc sie dowiem jakie są najnowsze wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No na każdym kroku z człowieka idiotę próbują zrobić. Urok jakiś trzeba rzucić :P Anka już widzę Twojego wqrwa, bo z tego co czytam zwracasz uwagę na najdrobniejszy szczegół i najgorzej jest jak już witasz się z gąską i zonk.
Fajnie, że Iskra wychodzi, oby już dobrze było!
Powieka mi leci strasznie, bo noc dupna przez te łzy niepotrzebne była, a tu trzeba do zębologa powoli się zbierać na terapię wstrząsową 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam z zakupow maz sie teraz pakuje 😞 😞 😞
ale coz trzeba dac rade pewnie bardziej mnie smutek chwyci jak bedzie blisko porodu 🤨 🤨
plecki bola jak jasna cholera wiec trzeba troche odpoczac
ania 78 dobrze ze z niunia wszystko dobrze jeszcze ma sporo czasu by sie obrocic
aia73 spokojnie nie denerwoj sie wrzuc na luz, jeszcze moze uda sie cos zalatwic szybciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...