Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zaraz jadę poraz oststni oglądnąc wózki - szczegónie landery.
mam nadzieję, ze uda mi sie zmacać dokładnie ta budkę od spacerówki i moze zobaczyć ten bordowy kolor na żywca choć raczej zamówię zielony.
jakby co to znalazłam chyba najtańszy sklep internetowy, w którym cena jest prawie porównywalna z allegro, ale dostawa gratis więc prawie się wyrównuje.
oby tylko były na sklepie bo w ofercie netowej są.
inaczej będę miała doła, wyżyję sie na Bartku i wciagnę tonę żarcia 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagłosowane 🙂

no to teraz się pochwalę naszym dobytkiem 😉 [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05471.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tabliczka co by nam się dzieci nie pomyliły 😉 [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC05472.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja również głosik oddałam 🙂 Ładne zdjęcie.

Ilonab - łóżeczko bajka 🙂 ja też zamówiłam dziś białe ale zwykłe, bo nie mamy na takie miejsca. Faktycznie czuć nowością od tych łóżeczek dziewczyny?

Anka - ja też jestem za X-Landerem, ale jeszcze nie zakupiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć MATECZKI

a ja u rodziców służbę pełnię od rana, pilnuję robotników remontowych, a prądu nie było więc i do Was nie mogłam zajrzeć 😞

co do rozstepów brak 🙂 ale moja kumpela własnie mi pokazywała ostatnio że też ma na pice, dobrze że paseczek ciut zasłania 🙂
żylaczek jeden na prawej nodze, po lewej stronie za kolanem, ale miałam tą żyłkę zawsze, teraz poprostu czasem bardziej wyskoczy
ale ten celulit- masakra jakaś ja nigdy tego nie miałam a teraz od kostek po uszy 🙂

trzymam kciukasy za wizytki i za naszą monię kochaną co by szybko do nas wracała 🙂 no i za nereczki iskierki 🙂

Mamcia widzę że my śląsk obdażymy Majkami 🙂

marta głos oddany, zdjęcie piekne

a co do ruchów, największe jak leże na lewej stronie, to nogi prostuje i woli w prawy bok, z dnia na dzień czuję te ruchy mocniejsze i czasem nawet zabolą. Przed tatusiem się nie lęka też go zdzieli czy to w rekę czy w buzie jak się przytula.
Brzusio zaczyna ciążyć i czuje się niepołnosprytna w każdym calu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii nasze jest perłowe ale zdjęcie tego nie oddaje 😞 jeśłi chodzi o zapach łóżeczko to czuć od tych co są nie malowane farbą ekologiczną.Nasze było ekologiczną malowane i jest drewniane to nic od niego nie czuć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia zapomniałam się pochwalić że dzisiaj śnił mi się Two pokój gościnny 🤪 fajowy masz 🙂

Amii znudziła mi się ale zaraz wkleję nową 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ode mnie głosik tez poszedł:d
Sztunia - bo Majeczki sa śliczne 😁 😁 😁
a ja jeszcze nie mam ani lozeczka ani ciuszkow ani termometra itd. ostatnio zakupilam tylko 7 spioszkow na 3 i 6 miesiecy i mamcia przyniosla mi kaftanik tez na jakis 6 miesiecy 🙂
chyba by sie trzeba bylo juz rozgladac 😲
Lece sprawy zalatwiac,
Majka śpi 🤪 wiec babcie odwiedzimy 😁
milego dzionka
papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miłego dzionka mamcia i tobie 🙂
ilonka, a może jakies krzyżyki do góry nogami dla teściowej? a próg pokoju jadem trupim ? :laugh: :laugh:
w sumie to zawsze moge ci podesłać tego czarnego pajaca z truposzczakiem 😉

jeśli chodzi o imię też konsensus musił być i stanęło na naszym wspólnym.
ale przynajmniej teraz moge sobie wózek wybrać jaki chcę a było juz blisko zeby był taki jak chce Bartek - jakby on miał nim najwięcej kilometrów pokonywać 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilona lozeczko poprostu miod malina przepiekne 🙂
glosik oddany, mala skodka 🙂
monia tzrymaj sie cieplutko i wracaj szybko 😘

ja juz po wizycie jupi 🤪
z synkiem wszytsko okej, jak tylko weszlam do gabinetu to sie podjaralam bo doktorek ma nowy sprzet usg, co prawda nie 3d ale jakosc widoku superowa, wszystko byloby ekstra gdyby nie to ze adas sie zestresowal i tak ulozyl ze moglam jedynie podziwiac jego glowe bokiem, kregoslup, dupcie i nozeta aha i lapka nam pomachal, jajka schowal i mordki tez nie pokazal 😠 moje "malenstwo" ma juz 1831 gram 🤪
lekarz troszke nas podlamal bo sam nie widzial plci,ale powiedzial ze skoro 2 razy potwierdzil nam plec to ze tak powinno byc, jednakze poprosil abysmy mu nie mowili to na nastepnej wizycie sam sie sprawdzi 🤢
co do mnie to mam dodatkowe 2 kilo:P w sumie 8 🙂
aha karte ciazy mam prowadzona od 11 tyg ale w kompie doktorek ma wczesniejsze wizyty wiec z becikowym nie bedzie problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...