Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Amii ja czuję małą zaraz nad pipką często no i tradycyjnie po bokach, ale nisko...dlatego obawiam się, że się cholera mała nie odwróci na batmana...

trzymam kciuki za monię i za wszystkie dzisiejsze badania 🙂
ja mam jutro położną.

imię, imię...jakieś będę musiała nadać 😉

zagłosowałam.

ilona - łóżeczko bardzo piękne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no kawal zywego mieska z tego mojego malca 🙂
a kg hmmm, to pewnie genetycznie po mamie mam:P z moim bratem przez cala ciaze przytyla 6 kg a ze mna 8 🤪 no ale wtedy to inne czasy byly teraz jest czekolada czipsy i inne smakoszki na co dzien nie od swieta 🙂
a co do tych oblesnych reklam to rzeczywiscie tak "porzadny portal" nie powienien sobie na to pozwolic.ja mialam jakas "fruzie" rano jak przegladam weekendowe wpisy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis kilka mamy 🙂 liczę na oświecenie jak się małemu ryjkowi dobrze przyjrzę...podoba nam się Iga, Maria, Matylda, Agata i kilka innych...

a te laski to może od przeglądarki zależą? bo u mnie nie występują 🙂 mam Mozillę starą jak świat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm niewiem ale wczesniej ich nie mialam a teraz od czasu do czasu sie pokazuja glupie pindy 🤪

ania78 moja mala tez lezy narazie glowka do gory mam nadzieje ze jeszcze sie obroci, leniuch jeden 🙃

a co do kilogramow to mam 10 na plusie :P
heh wlasnie wystawiam na aukcji moja kiecke ze slubu i wiecie co?mialam tam w talli 62 cm!a teraz?chyba z 97 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asienka super że wsio dobrze z Twoim Kawalerem 🙂 niech rośnie jak na drożdżach bo tu na niego kwietniowe laski będą czyhać 🙂

A wyobrażacie sobie jakby tak kiedyś było że nasze bąbelki połączą się w pary 🙂 a my stare swatowe usiądziemy zaczniemy rozmawiać i wyjdzie przy kawusi że znamy się z brzuszka 🤪

U mnie żadne Lachony nie wyskakują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie te zdzirowate lasdki od p[rzeglądarki zależą.

Ja dziś musiałam popełznąć na krew - oznaczenie grupy bo mam stary wynik i przy okazji wzięłam dla małej :

- sudocrem, płyn johnsona do kąpieli z lawędą , chusteczki do pupy i oliwke, patyczki do uszu +paczka newborn pampersów i - 100 zł poszło

Do tego weszłam do zwykłego sklepu z bielizną bawełnianą i zakupiłam śpioszki do szpitala coby straty nie było aż takiej ( sentymentalnej) jak zginą.Teraz piorę w babasku- taki proszek - nie znam ale wzięłam bo innego nie było.
Kasa idzie jak woda - masakra a jeszcze tyle trzeba kupić 🤔

Teraz brzuch mi się stawia i leze - mała wierci sie jak szalona.Jak miło było zobaczyc świat na zewnatrz nawet w tą pogodę. A jak bym chciała ruszyc na h&m pobuszować i do smyka bu......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nic nie kupuje na Walentynki, bo ich nie obchodze :P

oglaszam wszem i wobec- zaczelismy remont sypialni nie wiem kiedy sie skonczy, ale wazne ze sie zaczal 😁

czy ktos widzial jakies fajne dywany i komode do dzieciaka 2 drzwi i szuflady glebokosc co najmniej 40 cm, jesli ktos widzial to niech da znac 😁

emilka trzymaj sie dzielnie!!!
a maz bedzie mogl przyjezdzac np. na weekendy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamusie - ponownie ...

... z rana musialam spontanicznie leciec na miasto -
nawet nie zdarzylam zyczyc Wam - milego dnia 😉 ...
ale jak tak teraz doczytuje to widze, ze mija Wam dosc pozytywnie 🙂

ilonka lozeczko przesliczne !
... strasznie mi sie podoba 😆
niestety u nas sie nie zmiesci 😞

... biedna monia pod kroplowka czas sie dluzy, ale tez odpoczywasz przy okazji ... a wiadomo, ze lezenia do gory brzuchem nigdy za wiele 😉 :P trzymam kciuki za wyniki badan !
... z tymi imionami dla Dziecka u nas total kompromis -
kazdy mial swojego faworyta a zostala - Amelka 😆
... biore jednak pod uwage, ze jak Mala wyskoczy to jeszcze wszystko moze sie zmienic ...
i nagle okaze sie, ze np Czesia pasuje najlepiej 😉 😉 😉
Ania78 Agata pieknie ! 😉 😉 😉

Amii fajna ksiazka ? ja czytalam ostatnio "Zmierzch"
i nawet sie wkrecilam ...

asienka gratuluje zdrowego dzidziaska - grubaska 😉

... leze sobie wlasnie, nogi na stole ...
ledwo zyje dzisiaj ... a w pachwinach to po prostu mnie nie boli tylko NAPIERDALA ( za przeproszeniem bo niestety inaczej okreslic sie tego nie da ) ... jak chodze to kuleje - jakis koszmar 🥴
... dobrze, ze jutro mam Gina bo juz zaczynam miec poteznego stresa z tym bolem ...

... ale sie rozpisalam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam znowu 🙂

troszke sie przespalam bo jakos mi sie oczy zamykaly jak patrzylam na tv :P

agata daj jutro koniecznie znac jak po wizycie 🙂 co tam z dzidziusiem i popytaj o ta pachwine bo ja mam to samo boli jak cholera 🤢

emilka - trzymaj sie jakos,dasz rade!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...