Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczynki zagladnełam sie odmeldowac bo jutro kłade sie na oddzial...
dzis bylam na wizycie w matce polce w poradni,wyniki krwi zaczely byc nienajlepsze i stad to! to odnosnie tych moich przeciwciał,ktore do tej pory nie reagowały z czyms tam(czyli ok),a teraz juz wpisane w wynik ze słabo reagujace!!
do tego macica sie stawia.jakby juz chciala sie pozbyc krasnala"!!
na skierowaniu szpitalnym wpisane zagrazajacy porod przedwczesny!!oby to byl falszywy alarm,i obym wrocila do was jeszcze w dwupaku....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Babeczki ponownie ...

... jeszcze nie dalam rady Was dokladnie doczytac Dziewczynki bo dopiero co wrocilam od Gina ...
... okazuje sie, ze Mala ustawila sie juz glowka do kanalu rodnego 🤪 co jest dobrym newsem, ale w zwiazku z tym naciska na jakies nerwy - stad te bole jakby zakwasy w pachwinach ... a do tego przez moje klopoty w kibelku tym bardziej wszystko mi tam wewnatrz uciska i naciska 🤢 ... dzieki Bogu ogolnie okazalo sie, ze wszystko jest ok, szyjka ok, wyniki badan ok ... lekarz stwierdzil, ze po prostu zaczely sie u mnie "uroki ciazy" :P
i tyle ... co gorsze - prawdopodobnie zostanie tak juz do porodu wiec musze starac sie jak najwiecej odpoczywac, a w wolnych chwilach - tylek wysoko na poduszce 😉

... a dzisiaj po poludniu - pomimo konkretnego napier ... w pachwinach - nie wytrzymalam na tylku i pojechalam na zakupy lodowkowe do Reala ... wpadlam na ciuszki i okazuje sie, ze maja teraz jakies wyprzedaze - komplety po 2 pary slicznych pajacykow po 16 PLN czyli 8 PLN za jednego pajaca - oczywiscie splukalam sie do zera ☺️

- takze zajrzyjcie do Reala ( jakby co ) bo pajace sa naprawde ladne i warto !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia to ty faktycznie zaraz mozesz byc mamuski pierwsza klasa, ale maja ma piekne motyle w pokoiku 😉 wiec napewno bedzie dobrze
ramka trzymaj sie bede sciskac kciuki zeby wszystko skonczylo sie dobrze i zeby niunia nie spieszyla sie na ten swiat za bardzo jeszcze
witamy merdek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: oj, Rameczko nasza trzymaj ty się nam 2w1 jak najdłuzej i wróć jeszcze przed 🙂
witaj nowa mamuśko 🙂
Sztunia i Agatta - pięknie, ze cudownie wszystko git 🙂

Kurczę Agatto, ze też jas oststnim razem nie zapytałam, jak mój ksiąze leży w brzuszku.
mam wrażenie, ze stoi na głowie ale to tylko moje domysły 😉

a tak w ogóle to na usg ci sprawdził czy na macanego?

Sztunia - te 3 tygodnie to tak do mnie ostro dotarło 🤪

ciekawe co z monią i czy iskra już zatargała swoją okrągłą dupkę do domu

kupiłam wózek w sklepie. w piątek mi go przywiozą :P 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... czytam, ze iskierka jutro nareszcie odzyska wolnosc - no czas najwyzszy ! nie ma to jak w domu, w swoim lozku i z najblizszymi ... cholerne te szpitale ...

Sztunia wcale sie Majeczce nie dziwie, ze sie pcha ... pewnie o autku od Dziadka uslyszala :laugh: 😉

Ania73 a to buraki cukrowe z tym wozkiem 🤢 -
tez wysylam myszy !

Ramka trzymam kciuki za Was ! koniecznie daj znac jak juz cos wiecej bedziesz wiedziala !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurde,anka sie zdecydowała w koncu na wózek!!no nie wierzęęęę hehe
bylam dzis w realu,widzialam te pajace po 2szt,i kurde nie przekonały mnie ani kolorystyką ani jakościa wiec sie wstrzymałam..ale moze w innym realu sa ladniejsze
moja niunka ułozona miednicowo...małeszanse ze sie obróci...takze nie dosc ze wczesniej to i pewnie cesarka...brrrr
huk,tam cesarka moze byc,byle nie teraz...ja chce na WIOSNE!!
trzymta kciukasy,one mają przecież moc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nareszcie i mam nadzieję, ze mi go dostarczą i ze to będzie ten kolor bo w sklepie widziałam tylko zapakowaną paczkę :laugh:
upewniałam sie oczywiście, zę to dokładnie ten model.
poszłam, zapłaciłam, dali mi gwarancję z paragonem a na odwrocie kazałam sobie napisać, ze wyślą mi go kurierem jutro.
chyba mnie już w chu.. nie zrobią, co?!
bo jak będzie znów jakiś problem to pojadę tam i rozpi..... im ten sklep 😠 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ania73 chyba juz nie beda leciec w kulki jak zaplacilas
ja ide na dalsze zakupy w piatek jak dostane swoja kase
tym razem dla siebie, a pod koniec lutego wozek i druga zmiana poscieli
jednak kupuje podgrzewacz ale taki zwykly na allegro, made in chine chyba kosztuje ok 55 zm bo do samochodu i do domu jest, moja kolezanka ma za 25 ale tylko do domu i jest bardzo zadowolona mowi ze bez niego nie dala by juz rady tyle razy biegac w nocy a kupila jakis aventa za 100 zł i zepsul jej sie po 2 dniach wiec czasami lepiej wydac mniej niz wicej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki pliss o głosik na moją córcię 🙂 Jeśli nie macie nic przeciwko będę wklejała link codziennie żebyście pamiętały...jednak nie chcę się narzucać i prosiłabym żebyście napisały czy mogę 🙂 🙂 🙂

http://pl.lennylamb.com/#chusty/konkurs/501

Sztunia - ja też mam Mutsy 4Rider i musze Ci powiedzieć, żeto był najlepszy wybór!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa no tak mutsy - cudeńko 🙂
to zbadaj teren dokładnie.
jaki kolorek jeszcze napisz bo albo nie pisałaś albo skleroza ciązowa moja jest większa niż myśłałam 😉

emilka to prawda, ze nie wszystko co markowe i tym samym drogie jets lepsze.
ja też dziś kupiłam termometr do kąpieli (śliczna błękitna foczka) w rossmanie za 4 złote i takiego ładnego to jeszcze nie widziałam w zadnym typowo dzidziulowym sklepie.
te inne to jakieś monstrualne są, a ten nawet nie kłuje w oczy gabarytem.
aa no i gruszkę do noska też za 4 zeta kupiłam w rossmanie.
jak sie nie sprawdzi to najwyżej kupie coś innego. przynajmniej nie będę żałować, ze kasy od cholery zmarnowałam na urządzenie do odgilania :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: głosik oddany 🙂

Agatta, no !!!
ty już wiesz, jaka ja potrafię być groźna 😠 😠 :laugh: :laugh:

co do wanienki to pozostawiam bartkowi wybór - ja wózek wybrałąm.
on chce to wiaderko, a ja juz sama nie wiem.
wydawać 100 zeta, jak mozna wanienkę zwykła kupić za 30 złotych, a 70 dych przebalować np. na jakieś żarełko mniam... :P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta1 juz klikniete 🙂 sliczna Coreczka ! 😆

... tez chce kupic jakas wieksza wanienke -
chyba z wiaderka zrezygnuje bo mnie jakos nie przekonalo ...
a jak myslicie lepiej wanienke z odplywem czy bez ?

Sztunia wozeczek wypasik 😉
a ja zostaje przy Quinny Speedi ...
tylko cholera na kolor sie jeszcze nie moge zdecydowac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...