Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a lodzików nie macie 😉 :P :laugh: :laugh: :laugh:

Sztunia, a dziadek to dwóch autek by nie kupił ? 😉

wózek 3w1 1890 zł
na 4 kołach
3 kołowy będzie tańszy o jakąś stówe - 1791 zł bodajże.

kciuki za jutrzejsze samoloty będą trzymane tradycyjnie

no i za emilkę kciukasy co by jej szybciutko zleciał czas bez męzulka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki

Asieńka – wypasiony twój bobasek 😆
trzymam kciuki za szybkie napisanie pracy magisterskiej; potem pewnie będzie ci się trudniej zmobilizować. A o czym piszesz?

Ilona – łóżeczko bardzo m się podoba 🤪

Emi – może to i nie jest wielkie pocieszenie, ale będziemy cię tu wspierać; trzymaj się dzielnie 😘

s\Sztunia – dziadek w dechę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, polej wrzątkiem i bakcyle padną :laugh: :laugh: :laugh:
będzie ciepły lodzik - były kiedyś takie dla dzieci 😉
Agatta, jak to miło poczytać, ze ktoś ma tak samo upierdliwe dolegliwości jak ja 😉

a filmik z basenu, jak dla mnie bomba.
ja się boję wody panicznie i nie chciałabym zeby mój maluch miał tak jak ja.
mam nadzieję, ze tatuś nauczy go pływać bo wiem, jakie przyjemniości mnie omijają i nie chciałabym zeby Aaron siedził na brzegu jak jakaś sierota i z zazdrością podziwiał co wyprawiają jego koledzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja dla odminay będę nocnym Markiem.
Znowu jest 4, znowu nie mogę spać. Znmowu jem...

Wczoraj wieczorem maiała kryzys, ryczeć mi się chciała... i ryczłam. Jestem już zmęczona tym bólem żeber w które Hania z uporem maniaka napiera albo kopie.

Trzymam kciuki za wszystkie samoloty.

Fajne zakupy, ja juz tylko czekam na wózek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam witam 🙂
ania78 Ty lodziarko:P hehe, ale masz racje sanepid nie dopuscilby lodow bez wczesniejszej toalety 😉

anka to mnie pocieszylas tym wozkiem, bo ja tez chce zielen 2010 wersja xa, tylko moze fotelik dokupie starszy ale przy takiej kasie to juz nie bedzie zbytniej przepasci cenowej, powiedz jeszcze tylko ile czekasz na realizacje i jak prezentuje sie gondola w srodku, mam nadzieje ze nie jest biala.kuzwa 2 tysie kosmos, niektorzy to autami za takie pieniadze jezdza np 4 maluszki 🙂 no ale za bardzo mi sie ten wozek podoba zeby odpuscic:P

jozo moja praca to restrukturyzacja publicznych szpitali w polsce na przykladzie mojego powiatowego.

sztunia wypas dziadek tylko sie cieszyc jak jest taka mozliwosc, moi rodzice tez nam bardzo pomogli glownie na samym poczatku malzenstwa teraz tez zawsze moge na nich liczyc ale juz ich nie wykorzystujemy, ale taki maly traktorek dla adasia pewnie dziadek na podworko kupi coby mogl adas jablka zbierac. o czyms takim pisala bodajze dotis.

oczywiscie za wszystkie wizyty trzymamy kciukaski z moim "malenstwem" ciekawe kto przebije nasze 1831gram, czy zasilicie grono grubaskow:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam grubaski 🙂 🙂
u mnie noc przespana,ale wieczorem mialam taki bol krzyzy,ze szok..az plakalam chwilami.....
poza tym wszystko dobrze 🙂 koncze dzis 31 tydzien,ale to zlecialo....
moja waga poki co stoi mi od ok. 3 tyg nadal 14 na plusie 😁
zycze udanych wizyt i milego dzionka 🙂 ja na szczescie mam dzis wolne.....jeszcze niecale 3 tyg i macierzynskie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki 😉

Dzisiaj samolotów z tego co pamietam sporo-ja o 14.00 . Martwie sie tylko dojazdem bo znów nie ma chetnego coby przysługę zrobić. Już zaczynam sie przyzwyczajać do myśli że na porodówke to tez sama sie bede wiozła -30 km.


wiem laski że to juz było ale napiszcie dla podpowiedzi . Ja pierwszy raz wziełam L4 od 22.01.2010 i teraz na nim jestem i tak już zostanie -to od kiedy mam macierzynskie??

Buziaki i słonka - u mnie dziś buro....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!!!

Ja też wczoraj wieczorem narzekałam na ból kregosłupa no ale to już chyba ten czas i chyba już tak będzie...niestety.

Wczoraj bylam u lekarza i okazuje się,że mój dzidziuś nadal nie odwrócił się główka do dołu tylko nadal dupcia ustawiony. Lekarz powiedział, że do 34 tygodnia ma czas, żeby sie odwrocić a jak nie to dopiero wtedy będzie ze mna rozmawiał co dalej. Nie chciał zbytnio odpowiadać na moje pytania powiedział, że za szybko się martwię...

A może Wy wiecie jak to potem wyglada w razie gdyby maluch nadal nie był odwrócony, czy dostaje skierowanie na cesarkę?
Czy któraś z Was jest w podobnej sytuacji?? help help
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniulka moja corka w poprzedniej ciazy obrocila sie ok 37 tygodnia dopiero-takze badz dobrej mysli-mi wtedy lekarz powiedzial,ze jesli bedzie malutka-a byla rodzilabym normalnie- moja mama urodzila mnie posladkowo....ale poczerkaj jeszcze i nie stresuj sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez mysle ze nie ma co sie martwic za wczasu, mozliwe ze jeszcze dzieciatko sie obroci a nawet gdyby nie to i tak pozycja nie wplynie na stan zdrowia dziecka, najwyzej bedziesz miec cesarke, przynajmniej ja to tak rozumiem.
co do macierzynskiego to rzeczywiscie u nas od dnia narodzin sie liczy.
u mnie pada pada i pada, ta zima jest niesamowita w tym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...