Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejo
wróciłam z zakupków aptekowych, mam mega podkłady 🙂 i byłam na ciuchach i troszkę kupiłam szmatek 🙂

Ramka super że już jesteś z nami 🙂 odpoczywaj

zamówiłam netem materac do kołyski na wymiar, teraz niech tatuś się spina i wykańcza kołyskę 🙂

spać mi się chce 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a moj mnie dzis wkurzyl, mielismy z rana jechac po komode do malego, bo moja mama widziala w sobote w sklepie, ale moj zanim sie zwlokl z lozka, to juz moja siostra wstala i nie moglismy wyjsc z domu, bo ktos zawsze przy niej musi byc, a mama moja byla w pracy, wiec po 13 powiedzialam, zeby sobie jechal do domu robic ten cholerny remont.

wiec komode mam nadzieje kupimy jutro, a tak sie juz na nia napalilam, ech

coraz bardziej uswiadamiam sobie jak juz mi nieduzo zostalo, a ja dalej w powijakach, grrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odpoczywac i odpoczywac,wszyscy wokół pilnuja i każą lezec,kurdeeee..ja chce do miasta dokupic pare szmatek,kosmetykow bo nie mam wszystkich..czy myslicie ze nawet jak chlopa wysle z kartką w miasto to kupi co trzeba?!?!?!
dobrze ze podstawe do szpitala dla siebie i małej mam prawie skompletowana..prawie.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ramka mam to samo. Leże plackiem od dłuższego czasu, a od 4,5 tygodni wstaje tylko siusiu i się umyć, bo mam takie twardnienia.

Znów wczoraj wylądowałam w szpitalu... Ale mnie wypuscili. Mam już skurcze przepowiadające, ale teraz to je dopiero czuje.

Przerąbane...

Moim marzeniem jest choćby... pójście z psem !!! Ale wszystko dla dzidzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ostatnio widzialam chlopa w realu przy rzeczach dzieciowych z kartka, byl taki roztrzesniony i tak bidulek patrzyl na te wszystkie rzeczy i nie wiedzial co kupic, ze az mi go bylo zal, az powiedzialam mojemu zeby go zobaczyl bo on to samo bedzie mial, jak ja go wysle po dzieciowe zakupy :P

emilka pocieszylas mnie ze jeszcze nie masz rzeczy popranych i remont przed toba, nie jestem sama 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez mam obawy czy skonczymy remont mieszkania na czas...tzn czy zdarze sie tam wprowadzic przed finalem...na szczescie nie musze w tym balaganie mieszkac,tylko u mamusi ehhh,jakby co to tez tu wroce z małą...a za pranie sie juz powoli biorę, czekam na plyn,bo siostra juz mi zwiozła troche ciuszków... a i te nowe przepiorę..
aha,a pierzecie pieluchy tetrowe przed uzyciem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam z podboju miasta 🙂 uśmiałam się do łez 🙂

Mam już zdjęcie i 30 i coś jeszcze w nagrodę dostałam 🙂 nowe rozstępy ale nigdy nie zgadniecie gdzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bede prała tetry i prasowala mam kupione jeszcze pieluszki flanelowe 3 chyba albo 4 szt., ale kupilam dlatego ze po kapieli bede kladła je na ten recznik kapielowy zeby pielucha zebrala pierwsza wode z ciałka i zeby dziecko nie lezalo w mocno mokrym reczniczku zanim nie skoncze wszystkich zabiegow pielegnacykjnych po kapieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...