Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesio 🙂

jestem debilem i ciaża uciska mi mózg
ponad tydzień temu złozyłam zamówienie w aptece interntowej, dzień w dzień sprawdzałam maila czy juz jest do odbioru. Czekam długo, stresa miałam pieknego dzisiaj miałam tam dzwonić. W nocy obudziłam się siku i na kiblu mnie oświeciło, że owszem sprawdzam konto mailowe, ale nie to co trzeba, kurwa zamówienie do odbioru od 09.02 a ja witamin już nie jem 4 dzień, debil debil debil 🙂

Anka baw się dobrze u rodziców

Kahna kciukasy zaciśnięte

obrazki niezłe, aczkolwiek wszystkie już widziałam, oprócz operacji posladków która mnie rozłozyła 🙂

idę z dzieciakami na Planetę 51, będzie popcorn aaaaaaaaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie rozmawiam ze znajoma mloda mama i poleca nastepujace kosmetyki dla dziecka:
-krem do buzi nivea na kazda pogode ale szczegolnie na wiatr i mroz a tak jak dla nas na wiosne ponoc sprawdza sie bambino

-kropelki na brzuszek esputikon

-czopki ogolnie rozluzniajace viburcol

-na baolace suty bepanthen masc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam taką ksiązke z lat 80 o ciązy i niemowlętach i powiem Wam że czytam sobie na kiblu dla rozgrzewki.

Lista rzeczy dla dzieci ograniczła się do kilku punktów.

Ale np trykotowe kombinezony mnie rozwalają:-) aha jkabyście nie wiedziały potrzebujecie 6 sztuk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja uwielbiam sport,wszelkie sportowe imprezy 🙂
jestem fanką Małysza i nawet kiedy było bardzo kiepsko to w niego wierzyłam 🙂

Polacy niestety tacy są ,że nie doceniaja sportowców,dla nich liczy się jedno osiągniecielub jedna porażka...to nie są prawdziwi fani...

zdjecia świetne morfi 🙂
o Małyszu cała prawda 🙂
no i babcie wtgrywają haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tutaj do szpitala musze wziasc wszystko-poczawszy od ubranek dla dziecka ,pampersy kosmetyki itd. jak sie urodzi dziecko od porodu masz je przy sobie-nie biora na noc,wykapia na zyczenie... nawet na szczepienie idziesz z dzieckiem itd...chyba,ze lezy w inkubatorze albo cos to ci je biora- w drugiej dobie wychodzi sie juz do domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ale mnie wczoraj wieczorem skurcze dopadły- masakra. Najpierw były delikatne, apotem jak mnie złapał jeden konkretny, to myślałam, że zaraz zacznę rodzić 🤔 Mariusz już spał, a ja się męczyłam, miałam go obudzić, żebypomógł mi się podnieść i pochodzić, ale jakoś zasnęłam, nie wiem nawet kiedy. A Oliwka, jak na złość, strasznie się wtedy rozciągała, kopała, przesuwała... 🙂
Pojutrze USG, a w pt lekarz to się dowiem czemu to aż tak bolało, ponoć przepowiadające nie są silne 🤨
Wy macie już też skurcze?? Jak je odczuwacie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elkka nam na SR mówili o bepantenie maść

a co do sportowców to tak jest niestety, Małysz chyba był taki pierwszy co to tłumy porwał, a nastepny to Kubica, żal mi tych prawie wszystkich kibiców co o nim usłyszeli dopiero jak się dostał do F1. Ale tacy jesteśmy, zawistni ojcowie sukcesów polskich sportowców

Basik ja nie mam żadnych skurczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia o kurcze Ty juz 35 🤪 jest jeszcze jakis Brzuszek w 35 ? ... takie glupie moze pytanie, ale jak Ty teraz juz Dzidzie odczuwasz ? czujesz, ze zajmuje Ci caly brzuch ? bo moja jak narazie jest chyba jeszcze mala i oprocz tego, ze sie wygina, wyciaga i gule mi wyskakuja :P to jeszcze np nie kopie mnie pod zebrami itp itd ... ciekawa jestem czy to jest jakas bardzo duza roznica w odczuciach miedzy 30 a 35 tyg ? pewnie duza dlatego jakbys mogla to opisz jak Ty teraz odczuwasz Majeczke 🙂

skurczy u mnie narazie brak ...
( cale szczescie bo dla mnie jeszcze za szybko )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta mnie mała już od dłuższego czasu kopie po żebrach albo wpycha tam nóżki, ale niech Twojej księżniczce się do tego nie spieszy, bo to boli 😞 u mnie nie pomaga nawet zmiana pozycji- jak mała chce to i tak pcha się tam gdzie jej się podoba 🙂
A ostatnio jak wyczułam gulkę na brzuchu to położyłam Mariusza rękę na niej i on wyczuł paluszki 🤪 Ja nie wiem, mnie to tylko terroryzuje to dziecko, a jak pierwszy raz się zaczęła wypychać- poczuł to Mariusz, on ją znalazł, jej paluszki też pierwszy wyczuł on 😠 A ja tylko cierpieć muszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogólnie mi nie dokucza, aczkolwiek czasem wyskakuje jakaś wielka gula na brzuchu 🙂

kopanie raczej zmieniło się w przeciąganie i wypychanie. Wlezie czasem pod żebra i wtedy boli, ale posmyram ją ręką i zmieni pozycję. Czkawka często i cały brzuch skacze i z dnia na dzień czuję się bardziej wielorybio. Michał jak stuka palcem w brzuch to czasem mamy wrażenie, że Majka mu odstukuje 🙂

i o dziwo ostatnio budze się na plecach najwygodniej mi, na lewym spać nie mogę bo mnie pod sercem kłuje,a prawy mi jakoś chyba nie pasuje 🙂

lece do kina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...