Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Emila ja tez robię byki u mnie w pisaniu to byk na byku byka pogania 😉

To naprawdę masz super teściową a moja to kocha sól jej obiady są tak słone że trzeba z butelką wody do nich poodchodzić.Pamiętam jak nie chciałam jej zrobić przykrości i zjadłam mega słony kalafior a mój Jacek się pyta czy mi smakuje 🙂 ale to były jeszcze początki.

Asienka ja to mam tak że nawet w łazience boję się pierdnąć 🙂 W końcu to obcy ludzie 🙂

Kiedyś nad morzem mieliśmy z teściową jeden pokój bo jedynek nie było (o zgrozo) i to przez dwa tygodnie.Wróciliśmy z plaży ja w łazience się przebieram stoje nago i podziwiam opaleniznę w lustrze, wołam Jacka by zobaczył jak pięknie się opaliłam i pomacał co nie co :evil: a tu wpada moja teściowa i mówi pokaż! A mnie zamurowało. Ona przy nas gania nago albo bez biustonosza co mnie bardzo krępuje czasem nie wiem gdzie oczy wsadzić.Tak samo gdy sika to ma drzwi otwarte.Halo tu mieszkają ludzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja stosowałam technikę szczerości do moich teściów, od kiedy ich poznałam mówiłam otwarcie co mi się podoba a co nie i wiem przynajmniej teraz że jakoś biorą pod uwagę moje zdanie. Fakt że są to ludzie dla mnie troche z innego świata, ale muszę ich tolerować. A z wtrącaniem nie wiem jak będzie, ale czekam już tylko jak przyjedzie teściowa a Michał będzie kąpał małą chyba ją szlak weźmie bo ona twierdzi że Michaszek to taki nieudolny do dzieci 🙂
jak chce to niech na początku obiady gotuje, aczkolwiek ona ma czasem takie pomysły kulinarne, że nie wiem czy przełknę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja z tesciami mieszkam wiec zlego slowa na nich nie moge powiedziec :P

a robia na zmiany wiec czasami beda sie zajmowac wnukiem, ale zamysl mam taki ze jak juz wroce do pracy to moja mama bedzie mi nianczyk dziecko lub moj tata (o ile dostanie ta rente, albo cus) bo ja od mieszkania rodzicow do pracy swojej mam 2 minuty z jazda winda wlacznie wiec beda mi mogli przynosic dziecko nawet na karmienie 😁 i co najwazniejsze, moja praca nie jest 8 godzina, robie 24 godziny tygodniowo, a moze po macierzynskim i mniej bedzie, wiec nie ma tak zle 😁

ide obierac ziemniaczki, beda chyba mielone 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja też twierdzi że Jacek sobie rady nie da ale ja specjalnie przy niej mówię Kochanie nie martw się przecież ja Ciebie i dziecka nie zostawię na pastwę losu zawsze będę przy Was i jeśli czegoś nie będziesz potrafił to Ci pokażę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laski co do mojego prawka to ja je juz dawniej zgubilam jakies 3tyg temu ale sie nie znalazło,poszłam dzis złożyc o nowe ale sie wkurwiłam,ze tak napisze,bo zdjecie jakie chciałam dać nie jest dobre,nie widac ucha,musiałam iść do fotografa i zrobić nowe ,na którym wyszłam jak tyucznik pospolito opuchniętny!!normalnie jakaś masakra,pani i tak robiła wszytsko zebym wyszła lepiej ale mówie wam tragedia,wstyd takie w prawku miec,ale co mam zrobic?????????????
dobrze,ze to nie w dowodzie,bo jakoś sie prawka mniej używa do pokazywania,chociaż policjanci tacy przystojni 😁
ale wiocha hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...