Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

Asienka ja mojemu też płacze w rękaw i patrzy przez to na mnie jak na wariata ale tłumacze mu wtedy zeby sie nie martwił czubki w nagrode dostaja duza rente 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a słyszałyście o przesądzie że wózka w domu się nie trzyma ?, bo moja teściowa słyszała 😠 i pomimo że ją wyśmiałam to powiedziałam jej że mogę do niej ten wózek zawieźć jak ją uszczęśliwi. Tłumaczyła się tym że to nie żaden zabobon a tradycja, kij jej w oko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie lubie sluchac i sugerowac sie zabobonami-wychodze z zalozenia,ze to co ma sie stac stanie sie bezwzgledu na to czy mamy wozek wyprawke itd. moja S.P. babcia jak bylam na wsi mowila nie chodz do krolikow bo urodzisz corke z zajecza warga-chodzilam tam caly pobyt na wakacjach bedac w ciazy i nie urodzilam-a ile osob rodzi nie majac kontaktu z krolikami.... mozna tak gdybac i gdybac
mowiono mi nie patrz przez JUDASZ bo dziecko urodzi sie z pepowina zawinieta na szyli
cala 1 sza ciaze zagladalam
w drugiej nie mialam judasza i miala pepowine na szyi
nie sadze,aby jakiekolwiek materialne rzeczy mialy wplyw na to co sie wydarzy z nasza ciaza-co ma byc to bedzie a nawet to czego nie chcemy nie zawsze jestesmy w stanie ominac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki,

Uwielbiam piątki:laugh: , kolejna cyferka na liczniku 🙂

Nawet słońce nad morzem sie pokazało- wow.......

Ja dziś dzień podatkowy i kolejny pretekst do wyjścia.

Do później .

AaAA.... ja słyszałam przesąd o wózku ale to zabaobon!!Z Wiki miałam miesic wczesniej i jarałam sie nim jak głupia.Miałam lekki poród ona 10 punktów i dziś jest upierdliwą nastolatką -wiec dupa a nie przesąd!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilona haha jakby mieli mi placic to i moglby to zniesc:P
ja slyszalam ze jak sie patrzy przez judasza to dziecko zezowate bedzie:P co do wozka i w ogole calej wyprawki tez slyszalam ze tak sie dzieje,nasz wozio stoi od srody w duzym pokoju na honorowym miejscu i szkoda ze nie mam miska bo pewnie gadalabym do niego w wozku, a tak do materialu glupio troche, choc moj maz powiedzial zebym sobie na pomaranczy mazakiem morde namalowala 🙂 i prosil tylko zebym na spacer z wozkiem jeszzce nie wychodzila 😉
my palnujemy teraz spakowac sama spacerowke i wywiesc do komorki, a gondolka ze stelazem i fotelikiem bedzie czekac zapakowana za drzwiami w pokoju, to samo jest z materacem,bo lozeczko tez mamy w komorce szczelnie zapakowane.
i tez uwielbiam piatek bo mam jedna cyferke na plus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde troche nie fajnie w tym porodzie jest to,że każdy łazi,w przeciągu,drzwi otwarte,jakas masakra dla mnie,co to wystawa??
druga sprawa położna nie musiała jej naciąć,zrobiła to rutynowo,niby bez krzyku,szybko ale jednak nie dokońca mi sie takie coś podoba.
Zero intymności!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MNIE TEZ 2 RAZY NACIETO czy byla taka potrzeba-nie wiem
ale w chwili,kiedy sie rodzi ja mysle,ze nie mysli sie o takich rzeczach czy drzwi sa otawrte czy zamkniete a nawet ile osob jest przy porodzie... 🙂
ACZKOLWIEK mysle,ze ta kobieta chyba zgodzila sie na kamere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oczywiscie sie poplakalam jak jej dziecko na piersiach polozyli, ale dla niej ten porod to chyb leciutki byl, tylko te gapie w drzwiach troszki kicha no ale to bylo krecona chyba na jakies potrzeby szkoleniowe wiec kazdy ciekawski. fajnie, ale mimo to nie chce juz ogladac takich rzeczy wole real:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trafilam na ten filmik przez przypadek nie szukalam specjalnie... ja tez chyba wole nie ogladac...ach co ma byc to bedzie a jeszcze trsozke czasu na szczescie 🙂 🙂 🙂
MYSLE,ZE SWOJEGO PORODU NIE CHCIALABYM NAGRAC-dziecko zaraz poi porodzie tak,ale tego samego faktu chyba nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski 🙂

filmik z odkurzaczem extra haha 🤪
ale ten drugii hmm troche mnie przeraza chociaz ta babeczka bardzo dobrze to znosila ja bede ryczec w nieboglosy hehe :P

a co do tamtej fotki to rzeczywiscie bylam blond ☺️ mialam takie fajne dluuuugie wlosy no ale wyladowalam w szpitalu bo wykryli u mnie guza w mozgu i ogolili mnie na lyso z tylu z przodu troche tych wlosow zostawili...wygladalam jak jakis szogun 🤢 zaluje tych wlosow ale sa one niewazne z tym przez co przechodzilam...na szczescie wycieli tego guza i jest wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na samym początku trochę się tych filmików ponaoglądałam, teraz wolę czekać na real 🙂 Nagranie porodu jest dla mnie już trochę przesadą, ale skoro ktoś chce nie widzę problemu
chodzi mi chociażby o to jakby mój tata miał to obejrzec albo teść :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz ellka ,ona napewno zgodziła sie na kamere i może jej było wsio ryba ile tam osób na nią się gapi,ale pomyśl,sam fakt,że rodzisz,pewnie jest ci wszytsko jedno kto ci tam zagląda,ale czy nie ładniej i estetyczniej to by wyglądała jakby chociaż te drzwi były zamkniete?
Poza tym wydaje mi się,że ona yła znieczulona i skurczy nie czuła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no twarda ze mnie babka hehe :P
teraz sie z tego smieje ale naprawde bylo nie ciekawie,przez okolo pol roku ten guz mi rosl i nikt nie potrafil stwierdzic co mi jest...w pracy nieraz zawracalo mi sie w glowie chocbym byla na jakiejs bani oczywiscie kazdy twierdzil - ciaza...nawet wywiezli mnie dwa razy na pogotowie.Potem sama zaczelam tak myslec ze moze rzeczywiscie bede mama ale z dnia na dzien bylo coraz gorze...do sklepu nie moglam sama isc bo sie przewracalam, wszedzie tylko z mezem pod pache...ale jest teraz ok!a do tego bede mamuska! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jadąc rodzic Remika miałam na sali tylko położną i jedna mi tam zaglądała,i jeszcze jeden lekarz przychodził,żadnej widowni!
ale i tak nie urodziłam naturalnie 🙂
na sali operacujnej za to było ekstra ,takich kawałów nie słyszałam jeszcze jakie opowiadali sobie lekarze 😁robiąc mi cc,ja się smiac nie mogłam hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...