Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czołem Lachonarium!

dotis łap oklaska za dzielność!

Klapi kciuki trzymam za świniaczka 🙂

Anka proszę nie ryczeć! albo jak już musisz to i za mnie porycz trochę 😉

Agatta jakbym mogła to bym chciała być takim waleniem, jak Ty :P esktra skarpety 😉

o 6 się obudziłam z jakimiś durnymi myślami, że mała coś się mało rusza, bo wczoraj miała spokojniejszy dzień 🤔 w końcu udało mi się zasnąć i wstałam o 12 ☺️ ale jakiś niepokój ciągle mam, czuję ją czasem, ale jakoś mniej - może zmieniła pozycję?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatta, urosłaś od dnia, w którym się widziałyśmy.
wyglądasz teraz, jak ja wtedy.
:laugh: :laugh: :laugh:
jestem większa, sporo większa 🙂 🥴 🥴
klapi, ja robię karkówę w cebuli.
odpalę ci parę kawałków ale pyrki albo inne dodatki musisz wyżebrać od kogoś innego bo ja nie mam 😉
o i mogę sie podziąłkować jeszcze kompotem z gruszek roboty mojej własnej mamusi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam chuderlaki 😁

a dostalyscie te paczki z loveli, bo ja tylko zalapalam sie na plyn do prania, bo juz zabraklo paczek 😉

dzis na obiad ziemniczaki, rybka i suroweczka, bo post dzis,a jakbym zrobila mieso to by mnie tesciowa przechrzcila :P

poza tym zrobilam pranie, a drugie biale sie jeszcze wybiela w miskach i czekam, za godzine wstawie do pralki 😁
5 dni mnie nie bylo, chlop zalatany to mi prania uzbieralo, ze szok.

poza tym remont nadal- dzis bedzie malowanie podlogi, a ja juz w tym syfie nie moge zyc 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agata ty chudzino. Tylko brzuch masz. Waleń to ja jestem, bo się własnie do wyra walnęłam i choduje tłuszcz. Będę mieć już ze 20 kg na przód. I gdzie tu sprawiedliwość???
Do wakacji musze wrócić przynajmniej do wagi sprzed ciąży. Za takie uda jak mam teraz to nie jeden rzeźnik dałby się zabić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam z wygnania
wysprzatalam cala chałupe az blyszczy, pachnie ahh jak ja lubie jak sie wszystko swieci :laugh: :laugh: :laugh:
ale mam kare bo bardzo boli brzuch i kluje w pachwinach wiec mam za swoje, ale magnez i nospa wziete wiec moze przejdzie...
teraz grzecznie leze i czekam az tatus ugotuje mi pomidorówke a maz przyjedzie po 15 z koszalina ale sie steskniłam przez 2 dni
iskierka trzymam kciuki za wizyte
agatta ale z ciebie niezła foczka, ja to teraz dopiero poczułam sie przy tobie jak walen... ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ , ale nigdy nie bylam szczupła, nie wiem dlaczego 🤔 🤔 🤔 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie dostałam lovelli wogole mimo że dwie zamawiam.

Bogusia ja mam np staniki Canpolu. masło sexowne, i troche trudno rozmiar dobrac, a.e miłe w dotyku i dobrze sie piorą. juz w nich chodze bo w swoje sie nie mieszcze, a co bede kupowac ładne jak mi cycki potem opadna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja tylko na chwilke
agatta - laska z ciebie zajebista!zgrabniutka i wogole 🙂
Ania78 dzieki za oklaska 😘 mam juz dwaaa 🤪 hehe 🙂

a teraz lece cos zjesc bo dopiero wrocila z miasta nogi do d...y mi wchodza:P
papa do pozniej lachony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uchyliłam okno balkonowe, futra wiatru w dupy nabrały i wyścigi po mieszkaniu urządzają sobie 🤪
Klapi ja jak coś ratuję ziemniakiem i ćwikłą, do tego będą żeberka 🙂
Mąż pości jak mu się przypomni, ja nie więc dzisiaj będę wstrętnym kusicielem, bo wiem że od dawna ma ochotę na ziobra :P :evil:
Staniki zamówiłam na allegro, zobaczę ile są warte, a jak coś to faktycznie kupie jakieś sportowe.
Muszę mieć coś co dobrze cyca trzymać będzie, bo po porodzie biorę się za siebie i mam zamiar do formy wrócić i chociaż jeden sezon w amatorskiej lidze siatkówki zagrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dotis ode mnie też lap oklaska za dzielność i oby wiecej takich przygód nie było.
Agatta ty weź mnie nie załamuj - zajebiście wyglądasz a ja już mam wagę jak z Wiki w 9 m-cu, tak to jest jak człowieka przykują do łóżka kur...a mać i metabolizm zwolnił na maxa . Dopiero bede sie katowa a akurat rodzimy przed latem.Mao tego mj miesniak domowy juz patrzy na mnie y delikatnym odtraceniem 🤢

Ja juz konkubinat w USC zalatwilam i oficjalnie Pani odczytla nazwisko dla malutkiej.

Pani w podatkowym przegiela + nie zrobila rozliczenia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... juz wykapana - lsnie i blyszcze jak psu jajca 😉

... dziekuje Dziewczynki za mile slowa, az buraka strzelilam normalnie ☺️
... ja to zawsze anorektyk bylam wiec jak teraz mam +15kg do przodu to dla mnie to duzo ...
emi nie przejmuj sie chudzielcem byc nie jest fajnie ...
cale zycie slyszalam, ze jestem plaska-deska itp itd ☺️

iskierka trzymam kciuki za wizyte !

dotis to masz juz 5 oklaskow - ode mnie tez leci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie musze po jakiejs galeri czy cuś przejśc. Nie wiedziałam że canpol staniki ma. Ja tak bez macania i przymierzania to sie boję kupować bo moje cyce to zawsze problemowe. Może na 20 przymierzonych staników tylko 1 dobrze wygląda i trzyma jak należy wszystko. A że mój prawy jest troche większy więc tu następny kłopot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...