Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Romantiko kolacyjka sie szykuje 😁
Udanego wieczorku Iskierka.


Kupiłam sobie olbrzymia paczkę ciastek w biedronce. Smakuja jak Hity. Dzidziuś juz pojadł aż czkawki dostał hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam z pierwszych zajęć w szkole rodzenia i dziś jestem lekko rozczarowana.
moze to były takie pierwsze zajęcia i bardziej organizacyjnie ale wynudziłam się jak cholera 🙂
nie będę wam pisać dlaczego bo sama bym zaczęła przynudzać.
oby następne zajęcia były bardziej "szalone" bo pospać to ja wolę w domu 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... ja tez zjadlam paczke jakichs gownianych herbatnikow bo nie bylo nic innego w domu - do tego wypilam pol Coli ...
nie dosc, ze bardzo "zdrowo" 🤢 ...
to teraz jeszcze leze i mi sie ulewa 🤢 extra ...

nie mam jakos humoru ...
a jeszcze niebawem wychodzimy ze znajomymi poszlajac sie po miescie i w tym towarzystwie bede jedynym ociezalym waleniem z brzuchem ... po prostu juz sie nie moge doczekac 🤢

Ania mieliscie pogadanke czy warsztaty w grupach ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
narazie była pogadanka, najpierw z położną a potem z fizjoterapeutką jakąś Gabi czy jakoś tak.
ta druga tak się motała, ze naprawde męczyło mnie jej samo słuchanie.
musiałam wysilać się żeby zrozumieć o czym ona mówi.
jaky słów jej brakowało - no sama nie wiem.
największe wrażenie spawił na mnie worek sako :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... no tak - worek sako na pewno wyciagnalby mnie teraz z dola 😉 :laugh: bogusia zazdroszcze Ci bo Ty masz chyba swoj wlasny ( z tego co pamietam ) 🙂

... my na pierwszych zajeciach mielismy warsztaty w parach-grupach z obcymi przyszlymi Rodzicami ... troche stresujace, ale ok ... widocznie w kazdej szkole jakos inaczej to wyglada ...

ide sie szykowac ...
coby nie wygladac jak ostatni kaszalot 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra najlepszego!!!!
Mam dzisiaj ekstra humor 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Miłego weekendu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphi dziś szaleje hihi :P
Tak mam mój wypaśny woreczek. Jak się w nim z dzieciaczkiem ułoże to bedzie dopiero fajnie 😁

Zamówiłam sobie bukiecik dzisiaj. Nie wiedziałam że tak dużo może wyjść za niego. Fryzjer też już ugadany. Tylko nie wiem jaka chce fryzure.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wróciłam z zakupów, dumna i blada bo w carefourze przy wadze była mega koleja a ja poprostu się wcisnęłam i nikt nawet nie pisnął i pani co ważyła była miła 🙂

a potem idąc pasażem zobaczyłam że wróciła moja fryzjerka po 9miesL4, bo miała coś z ręka i będę piękna w środę 🙂

do tego profesjonalna sesja ciążowa szykuje mi sie w weekend, więc newlook się przyda

a teraz mam taką senność, że idę uderzyć w łoże 🙂 bo dziś robimy kiełbasę na patyku z kominka 🙂 i pijemy za zdrowie naszej Ani 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie wklejam link i proszę o głosiki 😉
http://pl.lennylamb.com/#user/show_photo/501

Jeśli komuś przeszkadza to, że wklejam link na forum Waszego miesiąca to bardzo proszę o wiadomość na prv. Nie to żeby zależało mi na moich oklaskach ( bo ktos mi je cały czas zabiera 🙂) ale nie chcę być upierdliwa z wklejaniem linków jeśli sobie tego nie życzycie 🙂

Konkurs trwa tylko do końca miesiąca więc jeszcze tylko tydzień :P

Pozdrawiam Mamusie i Brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=99&func=view&id=232957&catid=7
Dziewczynki jak mozecie to zajrzyjcie i pomóżcie. Aż sie popłakałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pochwale się Remisiem moim kochanym 🙂

http://www.youtube.com/user/iskierka40#p/a/u/1/BuNcyYviDtE
http://www.youtube.com/user/iskierka40#p/a/u/2/0252DiY2fzw (to jest najpiekniesze co moze mama usłyszeć od dziecka)

i serce emilki
http://www.youtube.com/user/iskierka40#p/a/u/0/51WGfm59zVU
az pielęgniarka ściszyła tak tłukło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też nie widze problemu w tym, ze podsyłasz nam linka, inaczej nie miałabym pamięci do zagłosowania, a tak zawsze, kiedy wkleisz linka, zagłosuję bo maleńka śliczna naprawdę 🙂

iskra, Remik się postarał i za jakieś 4 lata moze ja usłyszę taki wierszyk 😉
serduszko młodej walczącej wymiata 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma co, Remik jest de beściak 😁
A propos wciskania się w kolejkę, to ja dzisiaj byłam z mężem w TESCO i tak jest kasa uprzywilejowana dla brzuszków i osób niepełnosprawnych, na wszelki wielki zapytałam się w informacji czy muszę mieć zgodę klientów, żeby bez kolejki się obrobić- babka na to, że Pani się wpycha a jak będą się burzyć to kasjerka zadzwoni do nich i rozgonią towarzystwo. No to ja z bananem na twarzy do kasy wciskam się, a ludzie na mnie spode łba patrzą i przy samej taśmie nikt dupy nie rusza, wtedy mnie ochroniarz wypatrzył i powiedział, że zaprasza mnie na początek, kasjerka zobaczyła brzuch i mówi, że już kończy tego klienta i mi miejsce na taśmie robi. Myślałam, że ten siwy pan co za mną stał zabije mnie wzrokiem, ale nikt się słowem nie odezwał 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Dzisiaj jest dobry dzień 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...