Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Morfi, chyba do ciebie powedrowały nasze dobre humory 😉
u mnie nie byłoby tak zle gdyby nie plecy 🤨 🤨
poprostu mega juz masakra.
myślałam, ze to moze rwa kulszowa mnie dopadła.
leze i zdycham ale jakby ciut lepiej choc nie chciałybyście tego bólu 😞 😞
az sie boje co jutro bedzie , jak otworze oczy.
narazie jeszcze zagladam i ewentualnie zgasze swiatło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eeee

nie było mnie tyutaj przez cały dzien


wrociłam z imienin "wujka".
Nie znosze jak mi stae baby mówia.
1. Hania? Przecież to zydowskie imie!
2.Emma? Takie jakieś, nie pasuje.
3. Jedz. Musisz jeść za dwoje.
4 Ten szpital? moja cókja rodziła w tamtym.
5 bla bla bla bla


Chyba zrobie kupę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wszystkim!
Jak dzisiaj nastroje???
Oby pomyślnie 🙂
Ja sie rano obudziłam i zaczełam sobie fazy jakieś dziwne wkręcać. Aż musiałam wstac bo zasnąć sie ponownie nie dało. Synus nakarmiony, brzuch skopany. Nawet w simsy sobie pograłam. Kupiłam wczoraj fotelik samochodowy na allegro. Używany ale podobno tylko kilka razy więc chyba ok.
Kłapciu i jak kupa? razem z nią trzeba spuszczać dobre rady w kibelku hehe Od Hani niech się odczepią. Sama chciałam dać córce tak na imię na początku ( skończyło się na Michałku hehe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kule

dzisiaj w nocy obudziło mnie takie ssanie, że myslałam że zdechnę, ale stałmisiłam to wodą niegazowaną 🙂

Na dworze słoneczko, wspólne śniadanko, potem sprzątanko mieszkanka i teraz siedzę poubierana bo mąż podłogi myje i wietrzy w całym domu 🙂 powiem tak- ja wiosnę czuje, jeszcze jak to słońce świeci to aż żyć się chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobrek wszystkim 🙂

Widzę, że humorki wczoraj nie dopisywały..mnie mąż zabrał do kina na "Ciacho" i popłakałam się ze śmiechu, no i na lody też mnie zabrał.. 4 kulki 🤪

Dzisiaj już spokojniej spędzamy dzień..niedługo jedziemy na obiad do mojej mamy, czyli gotować nie trzeba 🤪

Słonko świeci, gdyby nie odległość do mamy to na pieszo bym poszła, ale 2km w jedną stronę to za dużo ☺️

Ja czekam aż mi się siara pojawi, bo bardzo chcę karmić cycem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziopki 🙂
coś w tym jest, ze może i wiosna nadchodzi bo rzeczywiście widok za oknem zachęcający tylko ja wysiadłam koleżanki.
😞 😞
zaczął sie dla mnie, jako cięzarnej, koszmarny okres i juz tak chyba do końca zostanie.
czuję się potwornie ze swoimi dolegliwościami.
jestem tak obolała, ze nie wiem jak mam się położyć czy spionizować zeby choć na chcwilę poczuć ulgę.
wczoraj to myśłałam juz o samobójstwie - tak bolały mnie plecy.
tli się jeszcze we mnie malutka nadzieja, ze ja znosze tak tą obecną zmianę pogody bo zawsze byłam "pogodopatką" więc moze ....
oby 😞 😞 😞
co do imion klapi - Hania to zydowskie imię rzeczywiście ale pociesz się co ja przeżywam, jak ciotki-klotki i inne stare wiedźmy słyszą : Aaron :laugh: :laugh: :laugh:
Swoją drogą pewnie niejedna twoja ciotka nosi zydowskie imię i nawet jej do głowy to nie przyszło 😲 😲
zaraz coś wciągnę bo jeszcze, nie licząc słabej kawki, siedze o suchym pysku.
moze choc odrobinę humoru dobrego szarpnę dziś id Morfiny, jak zjem pyszne sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...