Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ilonka miłego wypoczynku. Teściowa sie popacze bez ciebie hehe Normalnie depresje jej zafundujesz 😉
I kupiłam pościel na allegro. Co prawda uzywana ale 5 części za 62 zł to chyba nie jest źle. upi jeszcze nowiutkie dwa komplety i będzie ok plus prześcieradła. I takim oto sposobem wydam wszystko co miałam na koncie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczytałam że u naszych bliźniaczek już wszytsko dobrze.Cieszę się ogromnie jednak te nasze kciukasy działają cuda 😉

Dotis nice komoda i regał 🙂

Ja dla małej musiałam dwie szafki dorobić bo niestety wszystkiego nie zmieszczę 🤢

Chciałam iść dzisiaj na lody bo tak ślicznie słoneczko świeciło ale zanim mój prywatny hydraulik uporał się z zamocowaniem nowej spłuczki to zaczął padać śnieg i poszliśmy tylko po auto firmowe do kolegi.

Aaaa...jeszcze coś z "niusów" wczoraj jeden Pan przepuścił mnie w kolejce po mięsko w sklepie ze stwierdzeniem "widzę że Pani po sytej kolacji" 🙂 no i inni poszli w jego ślady 🙂 byłam więc pierwsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę i się pocę. Muszę dziś użyc ciężkiego sprzętu. Jutro do kina. Trzeba trochę krzaki tu i ówdzie przyciąć. Pewnie jutro będę latać wysoko samolotem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi się nic nie chce i wszystko mnie boli 🤨 😞
czytam co piszecie ale nie mam weny na reakcję.
jutro rano musze wstać na badania i juz mnie to martwi, jak ja tego dokonam 😞 😞
ogólnie mam jakiegoś doła czy jakiegoś smuta 🥴

gdybym nie zgasiła swiatła to zaście bo szkoda prądu 😉

buziaki dla was wszystkich 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysiliłam się za bardzo. Nogi co nieco ogolone aż do kolana hehe Więcej mi sie nie chciało. A pipka przeżyła bo tylko po bokach machnęłam ze dwa razy. Trzeba było ćwiczyc joge wczesniej to bym nie miała problemu. Gin chyba przeżyje. Juz nie takie kino pewnie miał 😉
To ja tez znikam do łózeczka. Może mi się cos fajnego przyśni. Jutro bedzie ciężki dzień ale mam nadzieje że mi sie uda przez telefon załatwic większość spraw.
Dobranoc Mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskra, nie zazdroszczę motywatora tak z rańca 😉 :laugh: :laugh:
bogusia, mnie też czekają przystrzyżyny przed wtorkową wizytą.
prawą stronę to jeszcze jakoś pochlastam ale lewą tylko na ślepo i na czuja więc za równy przedziłaek nie odpowiadam 😉 😉
też się kładę.
niech wam sie przyśni coś milutkiego i fajniutkiego.

pstryk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry w kolejnym tygodniu

humor od rana kiepski..Morfi podrzuć trochę swojego dopalacza ☺️

pobudka nastapiła po 6..drętwienie nóg i kaszel, który męczy do teraz 😠

noc kiepsko przespana z licznymi pobudkami na zmiane pozycji i odpowiednie ułożenie brzucha 🤢

ogólnie kisztowato 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałam jeszcze zajrzeć do Was bo bym nie wytrzymała 🙂 tak trudno się rozstać.

Małż pojechał jest mi puuu...teraz.Zawsze się martwię jak wyjeżdża aż mnie żołądek boli 😞

Kahna ja widzę że wszyscy mają ostatnio kaszaniaste nastroje lub większość z nas. Tylko Morfi ma swojego dopalacza.

Właśnie zjadłabym kaszanki 😲 krwistej 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...