Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Wielorybki śniadanko zjedliśmy o 5 rano, nastawiłam rosołek i poszliśmy spać dalej 🙂teraz już rosołek zaliczony a na deser 4 krówki chyba będę krówkożercą od kilku dni wsuwam krówki i dziwię się że jestem coraz większa 😞
Teraz wezmę swojego blondaska na spacerek bo za oknem słoneczko świeci ptaszki zaczynają ćwierkać aż miło się na sercu robi niech sobie wariatek pobiega. A pani może jak się troszkę dotleni to humorek jej się poprawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

u mnie też się zaczyna, 8 razy wstawałam na sika dzisiaj w nocy 🤔 a na bóle słupa i bioder polecam basen. też znowu muszę zacząć - genialnie rozluźnia i potem jest kilka dni spokoju. nawet jak się nie umie pływać, to samo moczenie w takiej dużej wannie pomaga mięśniom się rozluźnić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka nie widzę, nic nie widzę, same krzyzyki

a mnie porządki wiosenne dopadły 🙂, wyszorowałam skórę w salonie, kurde jak nówka wygląda, ale za to mnie szczyka w plecach

niby z humorem jest ok, ale daj morphi jeszcze, wkońcu coś przedawkuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedzone, pozmywane. Teściowej troche nie było to trochę śmieci wyrzuciłam. Ja tak z cichacza czasami robie. Jeszcze nikt nigdy sie nie zorientował. Świetnie pozbywam się wszelkich rzeczy typu przyda się hehe
I dzisiaj znów pustki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...