Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc lasunie po weekendzie, przegapilam urodzinki iskry 🤨
doczytalam co u Was i w zasadzie poza dziadowskimi nastrojami wszytsko okej, to fajnie:P ja tez z tych co maja juz dosyc i sie zaczynaja strasznie uzalac nad soba i oczekuja wspolczucia reszty swiata 😉 moj weekendzik zlecial szybko i zakupowo,w sobote jeszcze do tego wszystkiego mialam szkolke a popoludniu pojechalam na dzidziaszkowe zakupki i troszke malenstw pokupowalismy.nareszcie slonce i cwierkot ptaszkow, szkoda tylko ze zagladajace slonce do mieszkania ukazuje czysciutkie okna 😠 wypadaloby jeszcze przed porodem uprac firaneczki i przepucowac szybki, moj pan sie ucieszy :evil:
lece sie ogarnac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki po weekendzie dla mnie dosc leniwym...
w sobote zwiedzialm niedaleko ulozony zamek i ruiny w lesie-bylo fajnie tylko nogi bolaly....na szczescie pogoda dopisala 🙂
jutro wizyta w szpitalu na 9 rano-waszego czasu 10 juz KCE jutro 🙂 🙂 mam nadzieje,ze czegos sie dowiem
zycze spokojnie zaczetego tygodnia w dobrych nastrojach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczyny!!
Dawno mnie tu nie było bo kurcze nie mam czasu. Szykuję wszystko na pzyrzyjście maleństwa a w międzyczasie łapią mnie jakieś biegunki ☺️. Dziewczyny macie pozałatwiane polożne?? ja sobie załatwiam. Jakieś wsparcie trzeba mieć 🙂 skoro o mąż będzie na szkoleniu.
BUZIAKI TYLE U MNIE PAPATKI 3 majcie sie cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Góten Morgen.

Ewi- tak mam zaklepaną położna, pewnie w przyszłym tygodniu się znią spotkam.

Elkka fajny ten zameczek. Fajnie że bobyłas na świeżym powietrzu. Ja w wekken d tylko ja z Fremiakiem do lek. szłam to se pooddychałam.

Ilonka ty się nie denerwuj bo jeszcze urodzisz.

U mnie 40 na liczniku, prawie jak 40 dni postu. Motywacja do szykowania mi spadał. Niechce mi się spakować. Ubranka w częsci tylko wyprane i wyprasowane.

Czekam na wóżek! Chcę żeby już przyszedł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poniedziałkowo witam

nie jest źle, jest słońce, plecy nawet przeszły no i fotel wyjebiście pasuje mi do koloru ścian. Już w nim siedzę, a poduszka robi za Maję którą karmię cysiem hehe

fajne zamczysko też bym gdzieś połaziła, ale szczerze problemowo mam bo ja się kulam a nie idę 🙂

Ilonka odpoczywaj 🙂 🙂 🙂

iskierka rodzimy rodzimy, aż mi się kupę zachciało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka weż procha na gardło!

Sztunia dawaj zdjęcia!

Rodzimy rodzimy.

Podoba mi się to że to będzie niespodzianka.
I jak to będzie wpadnioemy w panikę czy chill out?

Tak więć myjcie się dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny 🙂

A te co mają CC też się myjcie z nami ndo towarzystwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahah sztunia i jak poszło już? 😁 😁
A u mnie jest tak,żenie może dojść doskurczy porodowych,bo może mi się ta torbiel wylać i będzie nie dobrze 😞
dlatego 1 marca po usg,lekarz zapisuje mnie juz w szpitalu na cc,bedzie to 38tydzien ,żeby było bezpiecznie,mam nadzieje,że nie bede miala skurczy rzadnych tak jak z Remikiem,chciałabymaby mi wody odeszły i tyle 🙂
Boje się wiecie 😞
Mam takie fazy czy ona zdrowa napewno?
mam wyrzuty,że ketonal w dupe dwa razy brałam i appap i czy to jej nie zaszkodzi,kurde o te dzieci człowiek sie całe życie martwi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka cofka mi się zrobiła 🙂 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

dobra robię wrzutę z fotelem [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/fotel-3b4d6d8b7fb8543c7f1b255f557a5eab.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kule 🙂

... widze, ze jeszcze wczoraj w nocy siedzialyscie na Brzuchu - 10 stron musialam doczytac 🤪

iskierko kochana nic sie nie gniewam za kotlety :laugh: :laugh: ... wiem, ze wygladaly jak sojowe :P
... poza tym - nie martw sie tym ketonalem - tez dostawalam w tylek i dozylnie ... dopytywalam bo panikowalam i lekarze mowili, ze na pewno nic nie zaszkodzi dziecku ! Gdybysmy na wlasna reke braly to co innego, ale pod opieka i kontrola - bedzie dobrze ! 🙂

Sztunia no fotelik 1 klasa ...
a i wnetrze jakie piekne !

... lece sie myc bo czekam na klienta ...
( jakkolwiek to nie brzmi :P 😉 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...