Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agatta napisał:
iskierka przy 2 to Ty chudzinka pewnie bedziesz 😉
a jeszcze pytanko ... jak psychicznie przezylas w 1 ciazy pojawienie sie nowego domownika-malego Remika 😉 w domu ?
mialas jakis Baby Blues czy cos ? bo tyle sie o tym slyszy 🤔




normalnie 🙂
u mnie nie było żadnego baby bluesa a młoda byłam 22lata miałam,byłam najszczęsliwsza na świecie,on był planowany,miałam od początku wsparcie w mężu,w rodzicach,chodziłłam na studia,miałam kontakt z ludzmi,byłam i jestem szczęśliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Klapoucha - wózek super, w porównaniu do mojego podoba mi się pasiaste wnętrze 🙂
Twój brzuszek też śliczny, zawadiacko zadarty do góry... :P

Kahna - koniecznie wybierz się do lekarza! Nie możesz tak się męczyć.

Ja też spuchłam na twarzy, ale to i tak nic w porównaniu z rękami i nogami. Są dni, że buty za ciasne na maxa a o założeniu obrączki mogę tylko pomarzyć.... 😠
No i przytyłam już 16 kilo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata 🙂
najważniejsze pozytywne nastawienie,wiesz były cieżkie chwile,jak ząbkował i nie spaliśmy po nocach,jak bunt przechodził 2latka,byłam bezsilna czasami,pamietam ze wtedy dałam mu klapsa a pozniej zalowałam,ale znalazłam inny sposób i było ok,najwazniejsze to sukac dobrego rozwiazania 🙂
Pamietam chwile jak nieraz ryczałam,że cieżko,że to i tamto,ale zawsze powtarzałam,że najważniejsze,ze zdrowy 🙂
tak mocno tego mojego coraz wiekszego synka kocham 🙂
bedzie dobrze,będą ciężkie chwile,nie mówie,ze nie ale jeśli masz wsparcie i pomoc to sie nie bój 🙂
I od początku dziewczyny angażujcie facetów do pomocy,mój pracował od 4 rano a wstawał ze mną,podawał mi małego do karmienia,zmieniał pieluchy,zostawał jak szłam do szkoły,nie miał i do dzis nie ma problemów z opieką nad remikiem 🙂
Mają bardzo dobry kontakt,a przecież to trzeba kształtowac od niemowlaczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskierka Ty to kochanego masz Meza 😆 😆
... w ogole fajne te Twoje Chlopaki 🙂
... bo przeciez Remik tez juz PRAWIE dorosly Facet jest 😉 😉

... chociaz ja tez na mojego Meza narzekac nie moge bo bylabym swinia ... jest bardzo dobry dla mnie i juz zapowiada, ze bedzie sie Mala opiekowal, ze chce sie wszystkiego nauczyc zeby mi pomagac ... kochany jest strasznie !
... juz duzo razem przeszlismy naprawde ciezkich sytuacji i nigdy sie na nim nie zawiodlam, zawsze mnie wspieral i pomagal ... i chociaz czasami mnie koknretnie wkur ...
to i tak chce tylko Jego 🙂 🤪

... i na pewno nie oddam zadnej modeleczce 😠 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...