Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry w niedzielny poranek my już zjedliśmy śniadanko ale dzisiaj słabo nam szło od wczoraj pobolewa mnie brzuch z naciskiem na pobolewa w nocy miałam znowu skurcze które na szczęście przeszły. Dzisiaj leżę i się nie ruszam rosołek już się gotuję więc co jeść będzie.
Brzuszki macie śliczne nie tak jak mój namiot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bąbelki 🙂

widzę że wczoraj casting był 🙂 Agatta a nie masz takiej bielizny dla ciężarnych 😉

zaraz zabije mojego Męża

New poczytałam że Ty masz rodzinkę w Lubinie... daj znać jak przyjedziesz w te strony 🙂

idę go zabić bo mi śpiewa a ja nie lubię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki pączuszki 🙂

wstałam w lepszym humorze, noc nawet spokojna..trochę tylko dusiło..

jeśli chodzi o lekarzy to ja srednio chodzę raz na dwa tyg. na wizytę i mnie osłuchuje czy zmiany mi się w oskrzelach nie robią i na razie jest czysto. Też mi przepisali syrop - Drosetux (jakoś nie widzę poprawy)..

..zastanawiam się czy to nie jakaś astma rzeczywiście, tylko nie wiem z czego ją można podłapać..muszę się poedukować z tego tematu..

pogoda ładna..dziś jadę do mamy na obiadek urodzinkowy więc pobędę chwilę na dworzu (droga do samochodu i z samochodu 🙂)

Klapi ty to lachonowe wymiary masz.. ja 100 w brzuchu to miałam już w 5 miesiącu, ale i przed ciążą byłam kulką..aż dziś się zmierzę z ciekawości 🙂

machina dla Hani bombowa 🤪


miłego dnia wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ku zgrozie brzydkiego u mnie w torbie znjaduję się:
Portfel
okulary przeciw słoneczne
gps
kabelek miniu usb -usb?
radio do samochodu
kosemtyczka
perfumy wersja mini
kupon rabatowy do seophory (o?)
gumy do żucia
rękawiczki poloarowe, hmm...
karta wstepu do roboty
maskotka słonik, hmm
chusteczki
mini portfelik na drobniki do parokomatów
pojemnik na mocz, eee? (dobrze że nie używany 🙂)
minutnik do jajek, nie wiem po co i skąd tam się wziął 🙂
podpaska
wkładki
okulary korekcyjne

Brzydki się pyta po co mi minutnik do jajek 🙂
Jakos się przywiązałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... na sniadanie pizze zjadlam 🤪
cala ☺️ ... ale mala :P

ilonka jak tu na takim chuderlaku bielizne w wersji XXL pokazac ? :laugh: ... musialabym na sobie, ale wtedy podejrzewam zainteresowanie byloby zadne 😉

kahna super, ze humor dzis lepszy 🙂
... ale ja Ci mowie, to naprawde moze byc jakas astma ...
czesto w ciazy wychodza jakies takie dziwne rzeczy, ktorych sie wczesniej nie mialo 🤢

klapi Ty to chyba z plecakiem smigasz 🤪
tyle sprzetow ze soba nosisz 😉

... lece myc glowe bo Maz do kina swojego wieloryba zabiera 🤪 na Autora Widmo 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kwiatuszki

goście pojechali, wreszcie, byłam za psiapsiółą stęskniona ale tak mnie ta wizyta umęczyła, ze wreszcie to dobre słowo

no i sesja wczorajsza udana, trwała 5h z sił opadałam 🙂właśnie ściągam fotki z mojego aparatu to takie robocze wrzucę 🙂 bo TE WŁAŚCIWE dostanę po obrobieniu 🙂

Haniowóz na wypasie i bardzo mi się te paseczki podobają, do tego klapi niezła z Ciebie laska i jak masz brzuszek do góry 🙂

Kahna kaszlaczku ty nasz kuruj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć pipeczki 😉


Sztunia czekamy na foteczki , pochwal się koniecznie nawet tymi nie obrobionymi.

Ilonab ja kochana jestem rodowitą Lubinianką urodzoną na Bema:P mieszkałam na Przylesiu na Jastrzębiej i tęsknie jak cholera za moim miastem. Gdyby nie to że moi rodzice pognali nad morze za mną już dawno by mnie tu nie było.Uwierz mi że oddała bym wszystko żeby tam wrócić.planuje odwiedzić przyjaciół w lipcu to może coś wyjdzie z naszego spotkania.

Moniadad ja też cos od 3 dni czuje skurcze a co gorsza że nawet bolesne . /Wcześniej brzuch sie stawiał ale nie bolało a teraz jak mam kamień w brzuchu to i ból z uczuciem parcia w dole.Mój misiek stwierdził że sama kombinuje żeby wcześniej urodzić bo mi sie nie chce w ciąży chodzić 🤢 /ciekawe komu sie chce na końcówce. Ale co fakt to fakt od paru dni latam po chacie jak burza i wije gniazdo!! Aż strach sie bać co mi lekarz powie jak zaglądnie w mój krążek dowcipny we wtorek .



Ale się rozpisałam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... najpierw oko zrobilam a dopiero pozniej mi sie przypomnialo, ze przeciez najpierw soczewki mialam wlozyc 🤢
... walczylam wiec pol godziny, tusz mi splynal i jeszcze raz musialam sie malowac 🤢

... ale wlos juz umyty wiec mozna wychodzic ...

Sztunia Laska z Ciebie 😎

milego dnia Kuleczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...