Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej moje ciężarne laski 🙂

U nas strasznie wieje i leje deszcz,nie puściłam młodego do przedszkola ,bo aż mi było go żał tak ładnie spła niechciałam go budzić na tę pogodę 🙂
Całą noc spać nie mogłam,przez ten wiatr,normalnie sypało nam jakimś piachem po oknach,a ma być jeszcze gorzej
http://wiadomosci.onet.pl/2134798,11,smiercionosna_nawalnica_zbliza_sie_do_polski,item.html

tatuś mi uśmażył jajka na boczku i przniósł do łoża 😁

Agatta no mało miejsca mało,ale jak ładnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my tez tak mieliśmy łóżeczko blisko,może nie aż tak ale blisko nas,mało miejsca było ale jakoś daliśmy rade,najgożej to sesić się było 😁 😁 😁 😁 😁
ale naprzykład tv mieliśmy w pokoju i remikowi do dziś nie przeszkadza jak sp i włączysz czy to odkurzacz czy tv 🙂
na paluszkach tez nigdy przy nim nie chodziła,wrecz zasypiał przy muzyce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj my bysmy bardzo chcieli miec pokoj taki tylko dla dziecka ale z drugiej strony to moim zdaniem i tak tzreba spac z dzieckiem w jednym pokoju bo ja bym tego nie przezyla zeby wyjsc z pokoju i isc do siebie a potem tak co 2 godziny latac, na upartego u mnie jest tak ciasno ze jak rozlozymy swoje lozeczko to niuniusia bede mogla smerac po stopie w jego lozeczku albo trzymac go za raczke:P
no u mnie jeszcze swieci ale tez bardzo bardzo wieje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja napisze co bym chciała mieć...mieszkanko własne nawet ciasne ale żeby było.

Agatka ja powycinałam ale tylko te co są z boku takie książeczki a koło szyjki to zostawiłam tylko te co nie drażnią skórki sprawdzałam pocierając sobie ręke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie mam zamiaru miec mega ciszy w domu bo jest Dziecko ... bedziemy musieli troche sie "wyciszyc", ale wydaje mi sie, ze jak Dziecko przyzwyczai sie do takiej skrajnej ciszy to pozniej wszystko bedzie mu przeszkadzalo czy budzilo ...
takze lepiej niech tv w tle sobie leci 😉
no i na pewno na poczatku lepiej spac z Dzidzia w pokoju ...
mam nadzieje, ze kiedys uda nam sie przeprowadzic do wiekszego mieszkania ... nawet mamy takie plany, ale to za jakis czas ... narazie musimy dac rade jak jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie o ciszy mała może pomarzyć 🙂 pierwsze szkodniki to psiaki jak tylko domofon zadzwoni to one już szczekają (trzeba domofon odłączyć) drugi szkodnik to teściowa gada i gada jak nie do psów to sama do siebie 🙂 (trzeba baterie energizer wyciągnąć) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny 🙂

ja wlasnie po sniadanku i jakos takiego powera dostalam ze zaczne zaraz sprzatac :P

pisalyscie cos o pokojach dla dzidzi u nas wlasnie zostalo prawie skonczone :P w sobote maz tapetowal i jeszcze tylko zostal do kupienia pasek na gore i dywan 🙂 potem kupimy lozeczko i pokoik bedzie czekal na mala 🙂
jak skoncze zaraz wam pokaze fotke bo taka jestem podjarana ze musze sie pochwalic :P

co do szkurczy to ja narazie nic niemam,i niech tak bedzie hehe :P

elkka superasna ta kolyska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moja kolezanka tez ma psa i w styczniu urodzila i jak tylko zadzwoni ktos do drzwi to tak szczeka ze az w uszach dzwoni ja nie moge wytrzymac a ten jej mały to tak sie wtedy drze ze az szok
i ja tez bede cwiczyc słuch mojego dziecka telewizor grac musi co bym miała do kogo sobie pogadac :laugh:
a sprzatac bede tez tylko ze ostatnio kupilismy odkurzac ktory za bardzo cicho chodzi :laugh: :laugh: , wiec na starszy model musze sie skusic he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilona hahaha, kobieto ja Cie podziwiam, domyslam sie jak musisz cierpiec z ta swoja tesciowka:P
co do metek to powycinam wszystkie, malo mam ubranek wiec bede wiedziec co jest na 56 a co na 62.
a co do ciszy w domu to mamy zamiar zyc normalnie tzn przyzwyczajac dziecko do dzwonka drzwi telefonu odkurzacza normalnie rozmawiac i sluchac muzyki, bo potem to takie wyleknione i strachliwe bedzie, to samo z cieplem bedzie hartowane od malego napewno nie bede go przegrzewac, bo sama nie jestem zmarzluchem i nie znosze goraca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o i jeszcze pamietam,ze zawsze remika odkładałam do łóżeczka jak go nakarmiłam,cezko było tak wstawać,wiele razy chialam zeby z nami spał ale dałam rade co zaowocowało,do dziś chętnie spi sam,nie boji się i w ogóle 🙂
Moja znajoma dalej spi ze swoim 4latkiem w łóżku bo on niewyobraza sobie inaczej i histerie robi jak probuje go wygonic do siebie,remik tez czasem spi ze mną,najczesciej jak jest chory,ale wie,ze to tylko na ten czas 🙂
Ja mu mowi,ze jest duzy chłopach a duże chłopaki spią sami,a on mi a dlaczego tatus spi z toba a jest duzy?hahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedy ja urodzilam pierwsza corke mieszkalismy z Polsce z tesciowa ona w swoim my w swoim pokoju z dzidzia-nie bylo tak zle jakos sie wszystko poukladalo 🙂 jak zaszlam w ciaze z druga poszlismy na wynajem na 2 pokoje-i tak spalismy z nowa mala dzidzia w pokoju-jak obie podrosly wyjechalismy tutaj
,ieszkamy w domku jak niemalze kazdy tutaj-bo ceny apartamentow rownaja sie cenom domkow,i teraz na gorze mamy 3 sypialnie-jedna nasza i dzidzia z nami bedzie,dziewczynki maja swoj wspolny pokoj-3 sypialnia malutka taka pojedyncza a na dole 2 malusie naprawde saloniki 🙂
ale nie wyobrazam sobie nie spac z mala dzidzia w pokoju-kazdy z etapow mieszkania mile wspominam i jak to sie mowi tak jak jest jek Dobrze w danej chwili 🙂 🙂 🙂
nasza sypialnia tez jest nieustawna i jak rozloze lozeczko to miejsca nie ebde miec wiele wiecej niz wy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...