Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
iskierka_ania1984 napisał:


a czy Wy wiecie ze w historii zimowych igrzysk od 90 lat!!!!
zdobylismy tylko 8 medali w tym: trzy małysz,trzy kowalczyk
niezła statystyka,co?


hmm niezupelnie, jak jechalismy teraz na olipiade to mielismy 8 medali, ale Malysz zdobyl dwa (w Salt Lake City)a Kowalczyk jeden (w Turynie) reszta to Fortuna i nasze panczenistki dawno dawno temu jakies tam medale mialy.

A w Valcouver mamy 2 srebne medale Małysza, trzy medale Kowalczyk no i braz panczenistek druzynowo co nam daje 6 medali tylko na jednej olimpiadzie, pod tym wzgledem rzadzimy :P

maz w pracy, tescie w Zakopanem, znow przyjechalam do mamuski a pozniej jedziemy do siorki i do mojego chrzesniaka w odwiedziny 😁

mykam na obiad, smacznego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Laski!

Sztunia ale sex bomba z Ciebie 🤪

Klapi ja do swojej torebki tylko dorzucam, więc teraz może być tam wszystko 😉

irysek znawca historii sportu, jak widzę 🙂

NY uważaj tam, jeszcze ze 4 tygodnie wytrzymaj :P

ciekawe, kiedy mnie to wicie dopadnie 🤨 jak na razie dopadł mnie jakiś smutas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania coz zrobic, ojciec mial trzy corki, to choc jedna musiala z nim mecze ogladac, wiec jakos zapalalam miloscia do sportu 😁

no ale dzieki temu zaimponowalam mezowi obecnemu, bo teraz siedzimy sobie i razem mecze ogladamy, kiedys to tez razem pilismy no ale skonczyly sie dobre czasy 😁

sztunia- super dziewoja z ciebie 😁

mi tez sie marza takie fotki, dzis nawet wzielam aparat to moze mi ktos fotki pstryknie, bo juz mam dosc pstrykania do lustra co by swa facjate ujrzec :P

kurcze ja tez dzis mialam kamien zamiast brzucha i do tego z parciem, no ale chyba juz tak ma byc, mysle, ze jak za 3 tygodnie pojde do gina to juz jakies rozwarcie bedzie, bo tak chcialabym koniec marca urodzic 🙂

ahhh marzenia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia ale z Ciebie lachonek 🙂 kurcze zakochałam się normalnie 😉

New a ja to się zastanawiam jak z tego Lubina uciec 🙂 nudy tu jak nie wiem 😞 Ja mieszkałam rok na Pawiej 🙂 patrz jakbym miała do Ciebie niedaleko 😉

Muszę kogoś zwerbować wkońcu na te zdjęcia bo nie będę miała pamiątki z czasów pobytu w ciele wielorybka 😁

Klapi minutnik do jajek mnie rozwalił 🤪 rózne talizmany noszą ale minutniki? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No no Sztunia ale masz foteczki superaśne
Nie wiem jak się skończy ten dzionek boli mnie coraz bardziej i coraz częściej wizyta u gina we wtorek i było w planach zdjęcie krążka mam nadzieję że dotrwam.
Chętnie poszłabym na spacerek bo tak przyjemnie za oknem ale leżę dalej placuszkiem i czekam na dalszy rozwój sytuacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia - świetne fotki, ja mam nadzieję na fotki u profesjonalisty za tydzień 😆
Tymczasem mąż się dzisiaj artystyczne wyżywał 😉
Oto próbka jego możliwości: [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/PICT0010.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
irysek napisał:
iskierka_ania1984 napisał:


a czy Wy wiecie ze w historii zimowych igrzysk od 90 lat!!!!
zdobylismy tylko 8 medali w tym: trzy małysz,trzy kowalczyk
niezła statystyka,co?


hmm niezupelnie, jak jechalismy teraz na olipiade to mielismy 8 medali, ale Malysz zdobyl dwa (w Salt Lake City)a Kowalczyk jeden (w Turynie) reszta to Fortuna i nasze panczenistki dawno dawno temu jakies tam medale mialy.

A w Valcouver mamy 2 srebne medale Małysza, trzy medale Kowalczyk no i braz panczenistek druzynowo co nam daje 6 medali tylko na jednej olimpiadzie, pod tym wzgledem rzadzimy :P





e to mam jakies nieswieze informacje 🙂
dzieki irysku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia! ale z Ciebie sztuka" 🤪

a z Amii to faktycznie niepokojąca sytuacja...z tego co pamietam to ona z tych "lezacych i uziemionych" wiec od czasu do czasu moglaby sie odmeldowac" ze jest w miare mozliwosci ok...mam nadzieje,ze nie wylądowała w szpitalu...ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniadad a nie za szybko chcą ci ten krążek ściągnąć? Niektórzy to nawet zalecają do końca nosić i laski rodzą z krążkiem. Mi chcą ściągnąć po ukończonym 36 tc- i to mówili że bardzo szybko bo normalnie to koniec 38 tc.
daj znac koniecznie bo jak ci ściągną to ja też nie chce mieć już pessara w środku .

Miała być sesja - szpilka włos oko pomalowane itp. a skończyło się że mnie misiek na wpieprzaniu bezy w łóżku złapał - wrzucę pokazać wam jakiego wlanenia wychodowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to wersja - mam ogromny brzuch:P na stojąco. Wersja kompletna będzie po sesji którą może w końcu ktoś zlituje się zrobić. [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzuch_na_stoj__co_33_tc.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New oddawaj bezę...

mam piłkę 🤪 w sumie to miałam już dawno ale dopiero teraz napompowałam i się bujam na niej a jutro bede ćwiczyć jak nikogo w domku nie będzie bo inaczej to by ubaw mieli z mojej niezdarności :P

Moniadad wytrzymaj jeszcze trochę...

Oglądałam "STARE WYGI" ubaw po pachy 🙂

New ale Ci pępuszek wystaje 🤪 mi to tylko połowa wyszła a reszta wklęsła nadal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Newyork - narobiłaś mi ochoty na bezy... A właśnie wróciłam ze sklepu 😞 No cóż, trzeba będzie męża namówić żeby sobie jeszcze jedną wycieczkę zrobił 😉
Sztunia - mam pytanko: gdzie kupiłaś poduchę z którą leżysz na jednym ze zdjęć (wygodna?)? Najchętniej kupiłabym na allegro, ale nie chcę tak do końca w ciemno.
Zdaje się, że Klapoucha tez taką kupowała więc i do niej moje pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...