Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
my ze swoimi corkami spalismy dopoki je karmilam piersia czylio do 15 mca ich zycia-nie mialam zadnych problemow z przeniesieniem ich do oddzielnego pokoju 🙂
spaly potem razem
teraz spia tez w osobnym pokoju,ale sklamalabym mowiac,ze czasem ktoras z nich nie spi z nami....rzadko bo rzadko,ale zdarza sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hahaha Remik niesamowity ach te dzieciaki takie madre sa 🙂
ach jak tak Nas czytam to juz takie wszystkie madre jestesmy nasze kwietniowe dzieciaki beda wyjatkowe 🙂
mialam wczoraj przestraszna ochote na szejka waniliowego z maka ale icekakalko nie jest zle:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elkka polecam ci tą kołyskę ja mam taka u siebie w pokoju dla malutkiej - bardzo łatwo się ściąga elementy pranko -suszenie i nówka pachnąca w jedno popołudnie .

A u nas nad morzem sztorm i nawałnice zapowiadają 😮
dupa ....dupa... wczoraj miałam tyle werwy do wicia gniazda a dzisiaj ledwo siedzę przed kompem - buuu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie tez wichura zimno i snieg sypie jak chce juz wiosne aha i pokaze wam jaki kupilam kombinezon na wiosne dla małej http://www.allegro.pl/item930173880_kombinezon_na_wiosne_56_62_na_0_3_mca_cm_nowy.html
pomyslalam ze nie bede miała w czym dziecka ze szpitala przywiesc no i na spacerki wyjsc a u nas w gryficach taki sam znalazłam ale za 115 zł masakra jakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i kupiłam podgrzewacz
miałam tego nie robic ale posłuchałam rad kolezanek ktore urodzily jedna w grudniu i druga w styczniu ze bez tego ciezko a tu wstajesz wkladasz i masz gotowe a tak musisz isc gotowac wode i tak dalej i tak dalej
a myslalam ze bede grzac w mikrofali ale fale jakies tam zabijaja wartosci odzywcze w mleku wiec odpuscilam a wiem ze te tanie podgrzewacze sa o niebo lepsze niz za 100 zł...
made in chine rzadzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi super kombinezonik, oni to te ceny z ksiezyca biora, moja mamcia nie mogla sie opnowac i w weekend kupila w szperkach tez kombinezonik za cale 8 zl byl jeszcze z metkami:P na wyjscie ze szpitala i moze pierwsze spacerki sie przyda bo potem to juz chyba za maly bedzie, mi sie osobiscie podoba w takim wielkanocnym klimacie:laugh:
nie smutaj sie praniem nie jestes sama ja tez w przyszlym tygodniu sie za to zabiore albo pod koniec tego, w srode domykam wszelkie zakupy i potem wielkie szykowanie 😆 [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P3010016.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierka Ty to szperacz allegrowy jesteś 🙂

Dziewuszki też macie czasem takie uczucie jakby Wasze dzieciaczki coś Wam w pipce grzebały?? Moja mała się uczepiła jednego miejsca i ciągle mnie tam molestuje...niezbyt fajne uczucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...