Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ilonab takie przemyslenia dopadaja niemal kazda z nas... to znaczy ,ze myslisz rozsadnie-masz obawy a to normalne 🙂 za kilka godzin albo jutro bedziesz myslec inaczej do tego jak sie jest wysoko w ciazy to ta ciaza jest juz bardziej uciazliwa niz mila...zazwyczaj
niedawno ja mialam podobne mysli po co sie zdecydowalam na 3 dziecko skoro te mam juz odchowane mialam prace itd....dzis mysle inaczej 🙂 kiedy rodzic jak nie teraz????
trzeba te kruszynki jeszcze wychowac,pokazac im kawalek swiata wiec do tego musimy byc w miare mlode by popraxcowac troszke na ich przyszlosc 🙂 🙂
glowa do gory uwierz,ze kiedy ja urodzisz stwierdzis ,ze nie pamietasz i nie wyobrazasz sobie juz zycia bez niej.... i co Ty robilas z czasem kiedy jej nie bylo skoro teraz wszystko jest tak jak powinno 🙂 🙂
zawsze tak jest 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A tak poza marginesem jak fajnie widziec twarzyczke dziecka jak jeszcze jest INSADE 🙂 🙂
ja poczekam jeszcze te pare tygodni napewno,kiedy ja ujrze bedzie i tak najcuddniejsza i pewnie bedzie miec kartoflany nosek jak kazda corka po mnie z dziurka NA NOSIE 🙂 🙂
kiedy urodzilam kazda z nich odrazu patrzylam na nosek-zadarty od urodzenia 🙂 🙂
i dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski dopiero wlaczyli mi internet
trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty
i mialam sen ze pierwsza urodzila sztunia potem, bogusia i iskierka a ja pierwszego kwietnia urodziłam 🤔 🤔
jakis prima aprilis????
basik witaj po dłuższej przerwie to jeszcze tylko na amii chyba czekamy zeby sie odmeldowała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie ma to jak nalac sobie goracej zupki w metalowa miche - szybciej wystygnie i czlowiek sie nie poparzy :evil: :X a ja jakos nie wiem nie licze na termin zaczynam natomiast oswajac sie z mysla ze moge przenosic choc bardzo chcialabym w marcu juz urodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh laski a jak wogole z waszymi ciuchami?bo ja dzisiaj musialam sobie kupic dresowe spodnie bo mam tylko jedne dzinsy w ktore wchodzilam...i wlasnie dzisiaj byl ten dzien gdzie juz sie w nie nie mieszcze :P a ze w butiku byly wyprzedze to dawaj :P
dresowe spodnie za 30 zl :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamuśki
lecę dzisiaj do urzędu w sprawie dowodu. Jak ja sie przyzwyczaje do nowego podpisu???
Za pół godzinki Sławek wyjeżdża. Już zaczynam łapać doła. Może jeszcze skoczę zrobic rekonesans do dziecinnego u siebie jak dam radę. Jak cos to allegro rządzi.
Niestety dołączam do grona Brzuchatek ze szlabanem na duszenie 😞 Zamiast do pleców to sie do czego innego w nocy przytuliłam i mam za swoje. Pół nocy meczyły mnie skurcze. Jak te właściwe bola bardziej to ja dziękuję. Spacerowałam co chwile do kibelka na siku. Jestem już prawie pewna że ten czop mi wypada powoli. Co siku to sporo śluzu. Nawet troszkę krewku zauważyłam ale to może mi się pipka obtarła (oby). Bo juz miałam lęki że trzeba będzie do szpitala ruszać.
Basik obys z tym 8 marca nie wykrakała. My ciężarówki to cos moc sprawczą mamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dotis ja na szczescie jeszcze mieszcze sie w jeansy i mysle ze jeszcze ten miesiac w nich przesmigam, natomiast po domu to latam w geterkach, wiec w razie co na wyjscia poza dom laszki mam:P ja juz nic teraz nie kupuje musze sie przemeczyc w tym co mam.
biedna bogusia obys jeszcze nie rodzila 😉 a co do sexu ta juz juz bardzo zniechecona jestem 😞
aha dzis poraz pierwszy nie moglam wlozyc obraczki na palec ale dziwnie:P zalozylam wiec pierscionek rocznicowy coby jakis slad po chlopie byl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Malutkie!!!

ILONKA kochana przypomnij sobie jaki ten dzdzius byl upragniony,wywalczony!!!jak bardzo go chcialas jeszcze przed zajsciem w ciaze!!!!
To maly cudek pod serduszkiem!!!
Nie martw sie wszystkie babki maja takie dylematy,czy w pierwszej,drugiej,trzeciej ciazy
Ja w pierwszej sie martwilam czy nie za wczesnie,czy dam rade..itp,itd...
teraz tez dopadaja mnie mysli typu czynie za wczesnie na drugie dziecko,czy sobie poradze..
Ale wiem,ze tak jak wczesniej dalam rade i bylo jest,bedzie cudownie,bo dzieci to nasze najwieksze skarby,nasza radosc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka doczytałam się do Twojego doła i muszę powiedzieć, że mam podobnie.

Klapi kciuki ściśnięte.

Basik nareszcie! opowiadaj, co u Ciebie!

Bogusia oj, żebyś Ty się pierwsza nie rozdwoiła 😉

dotis ja już od dawna w dresach i/lub getrach...nie chce mi się stresować, że znowu się w coś nie mieszczę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to po zębologu, dałam radę, chociaż dzisiaj wyjątkowo trzy podskoki na fotelu były :P
U mnie obrączka już dawno poszła w odstawkę, na sylwestra ostatni raz ją miałam i to ryzykując, że jej nie zdejmę, a na etacie jedne gacie dresowe i jedne materiałowe wspomagane pasem z materiału, bo guzików już nie zepnę.
Strój domowy to bosa stopa, majty, stanik i koszulka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
morphi czyli dzielna byłaś

ja cały czas w tej kiecce śmigam co ją ostatnio zdobyłam do ludzi, albo w jeansach, ale jak mam długo siedzieć to jeasny mnie cisną, w domu albo z gołą albo w dresach 🙂

a ja nabieram ochoty na duszenie i wczoraj tak sobie marzylismy jak to już niebawem będzie bez bębola.

pomimo moich ogromnych ambicji i chęci bycia zawsze pionierem, tytaj złoty medal za rozsypanie chętnie komuś przekarze, mam nadzieję że ten sen proroczy nie był 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... musialam wyskoczyc spontanicznie na miasto ...
pozniej przeszlam Reala i ledwo do auta doszlam, myslalam, ze urodze - tak mnie czasami cisnie ta Mala ...
nie ma co - nospa rzadzi 😉

... zaraz wszystko doczytam, ale lece do kuchni bo mi sie steki pala 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, udała mi sie wrócic do domku przed SR

Raport od gina.
Hani serduszko bija jak trza.
krew mocz ok
przeciwciał brak
szyjka zamnknieta długa
za 2 tyg jeszcze jedno usg

i jedna martwiaca wiadomosc, ale bez tragedii.
Mam skaczace cisnienie, u gina maiałm 145/80 😞
Mam skierowanie do szpitala i jak tylko mi znowy podkoczy to mam sie głosic.A jak narazie mam mierzyc i zapisywac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...