Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurcze, ja tez dzis do Gina lece ...
mam nadzieje, ze nic negatywnego mnie tam nie zaskoczy ...
... w 2 trymestrze chodzilam na wizyty na jakims wiekszym luzie a teraz znowu zaczyna mnie to stresowac ...
jak w 1 trymestrze 🥴

kurcze, nawet cisnienie moze byc problemem ... ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zawsze mialam niskie ( i mam dalej )
ale na pewno dobrze jest w domu sobie kontrolowac ...
slyszalam tylko, ze niektore babki w ciazy z wysokim cisnieniem to w szpitalu leza ...
ale to juz chyba musi byc naprawde jakies konkretnie wysokie ...
+ jakies dodatkowe symptomy ...
w sumie to przez to, ze sama mam niskie nie wnikalam w temat i malo o tym wiem ...

dziekuje za kciukaski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia nie wiem czy to Ci pomoze, ale ja znalazlam cos takiego:

" 😜rodukowane przez łożysko hormony powodują, że macica przestaje byc twarda i zamknięta, powoli mieknie i rozciąga się. Jej szyjka skraca się, a gdy zaczyna się powoli otwierać, wydalany jest czop śluzowy, który do tej pory zamykał ujście macicy. Ten fizjologiczny "korek" może różnie wyglądać, może być wodnisty lub konsystencją zbliżony do galaretki: brązowy, różówy, czasami nawet krwistoczerwony. Czop może być wydalany stopniowo przez kilka dnia albo w ciągu kilku minut. Jeśli towarzyszy temu krwawienie - skonsultuj się z lekarzem. Wydalenie czopa to sygnał, że poród niebawem się zacznie."

ide sie szykowac do lotu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli się rozsypuje powoli bo mi wyłazi takie ciągnące się jak białko w jajku. Tak po trochę. Idę panikować do łóżka. Przynajmniej przewijak kupiłam. To w takim razie zamówie pościel na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale kaktusiki iskierka z Ciebie to hodowca 🙂

agatta powodzenia!

bogusia, może wkręcasz sobie śrube z racji wczorajszej nocy, ja też mam duzo sluzu, ale faktycznie tak jak ramka z rana

jadę z męzem do liroya kupić lampę małej i zasłony do salonu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki co z Wami,mamami?!?!martwi mnie to...te humorki,a wlasciwie ich brak...przeciez depresja miala byc dopiero po porodzie..ehhh..
choc ja tez sie denerwuje ale bardziej na to ze nie moge nic robic,bo zaraz brzuch sie stawia...i spac nie dobrze,ale urodzic jeszcze nie chce...byle do kwietnia,nawet moge w swieta lezec,ale zeby tylko w kwietni urodzic,marzy mi sie 1ego,w prima aprilis..:laugh:
ja dzis na kontroli bylam..przeciwciala ciagle "słabo reagujace" wiec nie jest źle,a za tydzien mam zrobic usg..czy nie ma dziecko obrzeków, opuchlizny (tzn czy te moje przeciwciala nie reaguja już na małą) ale jestem dobrej mysli..czytam ksiazke "potęga podswiadomosci"i dowiedzialam sie z niej ze duzo z tego co nas spotyka zalezy wlasnie od naszego myslenia..tzn, ze" nasza swiadomosc wysyła te mysli nasze do podswiadomasci,a z kolei ta ma moc sprawczą i dziala tak jak jej swiadomosc podpowiada.."podobno psychologowie pracuja na bazie tej ksiazki m.in..wiec bedę starała sie kierowac swe mysli na pozytywne tory..:laugh:
Narazie nie do konca sie udaje,ale moze jak przeczytam do konca...heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma ciągle dużo śluzu. Jak ide do kibelka to się kilka razy podcieram i sikam na razy. Robię siku i za chwilę znowu jakby ktos korek zatykał i odtykał. W nocy łaziłam kilka razy a nigdy mi sie to wczesniej nie zdarzało. Może się sama nakręcam. Bobas jakis taki mniej aktywny się zrobił. A ten śluz to taki lepki klejący gęsty jak biłko kurzego jajka a jeden kawałeczek to był taki jak ten klej przy próbkach kosmetyków w gazetach - kiepskie porównanie ale najbardziej zbliżone do tego co mi z pipki wylazło. Muszę się uspokoić. I dzidziol znów ma czkawkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...