Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
o kurde czyli klapi jest pod kontrolą

a my kupiliśmy superancki żyrandol dla małej w takie same paski co na ścianie i za 28zł więc mamuśka oszczędna ze mnie 🙂

mam wiosenne zasłonki więc super jest

bogusia, a lekarz nie dał Ci jakiegoś numeru do lekarza co go zastępuje, albo zadzwoń na położniczy w szpitalu to ci coś poradzą i uspokoisz się wreszcie

remik widzę na bahama, ten to ma fajnie 🙂

spirytus faktycznie jak chciałam 70% no mówili że to musi być roztwór i robią takie coś na receptę, ale ja kupiłam spozywczaka i na 3 części spirytu dam 2 części przegotowanej wody i będzie 70 kucy jak nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja mama sie przerazila, jak jej powiedzialam ze lozeczko juz stoi na swoim miejscu, bo ona to przesadna jest 😉

no ale coz zrobic mezulek juz chcial skrecic je, wiec nie protestowalam 😁

kłapi- tylko sie nie denerwuj, a bedzie spoko!

patrze na kolderki i poduszki na allegro, czy 50 zl z dostawa to duzo??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie ja chodzę to jest tylko on bo to jego praktyka i ma tylko umowe z NFZ. Jak będzie sie cos dziać to zadzwonie do szpitala na oddział i się dopytam. Jak narazie zostaje mi leżenie bo jak chodze to brzuch od razu boli. Chwilowo krwi brak więc to tylko pewnie te przepowiadające. Nie będę sie nakręcac bo jeszcze sama ten poród sobie wywołam.

Klapi trzymaj się i ściskaj uda razem ze mną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam ...

... ja jak zwykle pelne panikarstwo a okazuje sie, ze wszystko jest ok 🙂 🙂 🙂
... zelazo rosnie, wyniki ok, szyjka dluga, zamknieta - YEAH ! 😉 Dzidzia ma glowke na dole ( i tak juz raczej zostanie ), ma glowke nisko ... ale cale szczescie nie grozi to wczesnym porodem ... za to uciska pecherz ( i tutaj info dla bogusi ) to sikanie przerywanym strumieniem a nie jednym ciagiem wynika z tego, ze dziecko uciska pecherz wlasnie ... mam tak samo jak Ty bogusia - sikam na kilka razy i czesto jak sikam to boli ...
poza tym - te duze uplawy sa ok dopoki nie ma krwi, jakiegos silnego bolu ... nie wiem jak to u Ciebie dokladnie wyglada, ale jest szansa, ze wkrecilas sobie jakis film ... chociaz wiadomo, ze skoro masz sie stresowac to najlepiej by bylo sprawdzic to u jakiegos Gina ...

asienka te szczawiany wapnia to ja czesto mam w moczu i lekarz mowi, ze jest ok ... takze chyba nie masz sie co denerwowac 🙂

doczytalam tez, ze klapi wraca -
to super bo w szpitalu jest jednak do dupy ...
ale wiadomo jak mus to mus ...

za tydzien mam USG i nareszcie zobacze Kruszynke ! 🤪

dziekuje za kciukaski ! 🙂

... ale sie rozpisalam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka wlasnie wiem i tlumaczylam to mojej mamie ale jej nie przegadasz... 🤢

ilonab z lozeczkiem jest cos takiego ze niby nie powinno sie miec wczesniej lozeczka czy wozka poki dziecko sie nie urodzi bo to na pecha ze moze sie cos stac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe moja mama tez w sumie kupuje lozeczko ale my teraz kupilismy a ona pozniej da kase, a ze nie mieszka z nami to nie widzi go 😁

hehe a jak przyjedzie w odwiedziny to najwyzej damy lozeczko na strych 😉

bo jak moja siostra urodzila synka to lozeczko bylo u nas i w dniu porodu szwagier przyjechal i zawiozl do siebie, a ja tak niszcze tradycje 😁

ech mam metlik w glowie, popatrzylam ze kupilismy taniej lozeczko niz na allegro 🤪 :P

wiec pozostale rzeczy tez kupie w sklepie u nas chyba, bo mam za duzy wybor w necie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo.
Wróciłam.
W szpitalu ciśnienie wyszło okej, ale moje zpisy i poranny zapis lekarza skłoniły doktorke do przepisania lekarstw.Jeśli po nichc nie przejdzie to szpital i idukowanie porodu w 38 tc (chyba się spakuje). Ale to pesymistyczny scenariusz którego nie reazlzujemy.
Zrobili przy okazji ktg no i wyszłe skurcze. Kurcze.
Jutro rano jade na kolejne ktg kontrolne i mierzenie cisnienia.
Dzieki zakciuki i bedziemy sie trzymać.

Kochane jesteście!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...