Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iskierka myślałam, że tylko ja mam tak przejeb... z jedną z sióstr...

Właśnie potrafiła przed chwilą wydzwaniać do mamy i mnie obgadywać. Jak bym czytała własną historię. Tyle, że moja siostra wykańcza też drugą siostrę, własnego męża, rodziców i wszystkich bo wiecznie jest niezadowolona choć ma zdrowe dziecko, pieniądze, dobrego męża... Wiecznie życzy mi źle. Przez nią wylądowałam u psychologa... Po przeczytaniu Twojej historii zrozumiałam, że nie jestem sama w tym problemie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierka ta twoja siostra to chyba z innego świata albo diabeł ja opętał.

Do 3 miesiąca to dziecko ma na kokosie spać czy gryce bo juz zgłupiałam. Mi sie wydaje ze na kokosie ale nie jetem pewna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskra to masz ładny hardcore 🙂 kuźwa przegina ta Twoja siostra 😮

nie i huj ona i tak przyjdzie 🤢

ale właśnie możesz zabronić by komukolwiek Twoją niunie pokazywali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskierka też zadaje sobie takie pytanie codziennie. To są ludzie wiecznie nieszczęśliwi, którzy jeśli im nie wiedzie się najlepiej, a Tobie dobrze to są w stanie zatruć Ci życie i gówno ich obchodzi, czy jesteście rodziną. To co ja przechodzę z siostrą to masakra. Chciałabym umieć to całkowicie olewać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale powiedzcie mi jak zacząć olewać takiego kogoś i nie dać się zwariować psychicznie, gdy ta druga strona z butami wchodzi Ci w życie? Niestety kontaktu urwać się nie da bo ona i tak będzie wydzwaniać do mamy, drugiej siostry itp. Chciałabym umieć ją zlewać i nie cierpieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Mamuśki!!!!

Wpadłam na moment, żeby się pochwalić moimi Skarbeczkami 🙂 Odezwę się jak wypocznę 🙂 Oto ONE 🙂 [img size=440]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/jojo.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii napisał:
Ale powiedzcie mi jak zacząć olewać takiego kogoś i nie dać się zwariować psychicznie, gdy ta druga strona z butami wchodzi Ci w życie? Niestety kontaktu urwać się nie da bo ona i tak będzie wydzwaniać do mamy, drugiej siostry itp. Chciałabym umieć ją zlewać i nie cierpieć.


dokładnie!!!!!mimo,że staram sie olewać do konca nigdy tak nie bedzie,bo ona ciągle jest w moim życiu!!

pomagam tacie w opiece nad mama,niewyobrazam sobie inaczej,ojcie mnie praktycznie sam wychował,bo mama chorowała,nie mogłabym mu teraz nie pomóc,a ona chyba o to zazdrosna,żee zostałam w domu,ale ona tez mogła,niechciała,spoeprzyła szybko i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... musialam leciec z rana sprawy zalatwiac, chwilowo jestem w domu bo zaraz lece dalej wozki ogladac ...

po1 - klapi ale mnie wyczulas 😉
mam juz taki hardcore na glowie, ze tylko o fryzjerze marze 🤢

po2 - Dziewczyny wspolczuje Wam tych rodzinnych problemow ...
az przykro czytac, ze to najblizsze osoby ... 🥴
moja Rodzinka ( zwlaszcza tesciowa ) co prawda tez nie lepsza ... u kazdego chyba w Rodzinie jakas czarna owca ( BARAN ! ) sie znajdzie 😠

po3 - Madziu Dziewczynki sa CUDNE !!! 🤪
... takie Maluszki slodkie 😆 😆 😆
jeszcze raz gratuluje Ci Coreczek 🙂 🙂 🙂
odpoczywaj, wracaj szybko na forum i opowiadaj !

... dobra lece dalej ...
milego dnia Brzuszki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia le masz śliczne królewny 🙂 takie małe Kobietki :* Gratulacje jeszcze raz...

Dotis mam sprawe możesz mi przesłać ten artykuł czy to paragraf który przesłała Bogusia na temat hałasowania w dzień przez sąsiadów??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...