Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja chyba juz zdam sie na szpital i jak zadecyduja ze mi robia to zrobia i juz sama w domu nie bede kombinowac bo dosc ze zaleje mieszkanie wodami plodowymi to jeszcze sie zesram nie tam gdzie trzeba ☺️ u nas niby teraz kazdemu robia ale sie pytaja kiedy czlowiek sie oproznial no i z tego co opowiadal moj tata to bardzo szybko dziala:laugh: kolezanka ktora teraz rodzila to mowila ze jej nie zrobili ale przy porodzie jest pielegniarka od brudnej roboty i w razie co trzyma takie szczypczyki z wacikami i podcieraco nie co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja ułożyłam włosy pierwszy raz tak ładnie jak fryzjer 🙂 aż jestem z siebie dumna 🙂 idę jeszcze makijaż zrobić i normalnie strzelę sobie fotkę 🙂 i się pochwalę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cewnik jak zakładają to są 2 szkoły ,jedna ,że zakładają juz jak jestes znieczulona a druga,że zakładają przed znieczuleniem,czujesz no ,ze cos ci tam grzebie ale bez przesady nie ejst to jakis wielki ból,jak sciągają gorzej 🙂
tak mnie zapiekło i nieprzyjemne było,ale spoko przeżyjesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki iskra za "gównianego" linka.
moze mi się spodoba i uczynię z tego rytuał :laugh: :laugh:
no niestety musze sama w domu.
moja kumpelka mówiła mi, ze nie zdążyła zrobić sobie i bardzo głupio się czuła podczas porodu bo sporo z niej tego zeszło.
owszem, była pielęgniarka,która ją podcierała, ale anka mówiła mi, ze mimo bólu, skurczy i zaawansowanej akcji porodowej, to myśl o tym, ze sra na stół była na tyle silna, ze mogła się skupić na priorytecie 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka, no to pochwal się atłasowym włosem i przy okazji balonikiem 🙂

a mam jeszcze jedno pytanko z serii tych "krokowych":
jaką fryzurę szykujecie na poród?
golicie się na skina, czy jakiegoś irokeza zostawiacie?
czy w ogóle się golicie?
ja mam zamiar do zera polecieć w ostatniej chwili.
nie iwem, jak mój plan się powiedzie ale spróbuję oszczędzić Aaronkowi przedzierania się przez lasy tropikalne :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona u mnie godzina wcześniej jest 🙂

dziń dybry!

kurde, Ilonka...teściowa jak z obrazka, co to jej jad można używać zamiast kreta 😠

Sztunia ale chałupka! 😉

Morfina pogratulować siostrze 😁 te ciąże to chyba zaraźliwe są 😉

Amii to już jutro, chyba też nie będę spała z przejęcia! zaciskamy z młodą kciuki za Was obie. Ale będziesz jutro mega szczęśliwa 😁

Anka ja sobie zamierzam w domu zrobić (o ile mnie nie przeczyści i tak, bo często jest to jeden z pierwszych objawów zbliżającego się porodu), bo wszystko zniese, ale tak się zesrać przy parciu to mi się jakoś wcale nie uśmiecha...poza tym położna nam mówiła na SR, że jak jest pusto w jelitach to dziecię ma więcej miejsca na przeciskanie się w kanale 😉

a co do buszu to myślę, że te 3 mm co zawsze będą ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie na zero goliłam tydzień temu. Może w przyszłym tygodniu powtórze zarzynanie świniaka 😉 Nie odrasta mi drastycznie szybko więc jeszcze jedna zerówka wystarczy. Chyba że nie zdąrze 😉
Kupię sobie chyba ten zestawik do jednorazowej lewatywy. On jest chyba tani. Chyba że nie mi sie nie uda wyrobic albo samo mnie oczyści :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas robia na zyczenie lewatywe i ja bede chciala bo jak to polozna na szkole rodzenia powiedziala" co to dziecko jest winne ze ma przyjsc na swiat w smrodzie i brudzie "
mojej kolezance zrobili lewatywe pielegniarak kazala odczekac ok 30 minut i sie zalatwic a ona biedna mowi ze nawet 5 minut nie wytrzymala i pobiegła do kibla :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chyba też zakupię tą lewatywę do domu.
mały orgaźmik jelitowy przed porodem się przyda 😉 :laugh:
golenie też zapodam z nadzieją, ze sama w szoku, że to już, nie posiekam sobie tatara na maxa :laugh:

kurcze, tak bym chciała jeszcze przed pojechać do łodzi do rodziców.
moze strzelę spontana, wsiądę w pociąg i za póltorej godzinki będe na miejscu.
jakby co to bartek po mnie dojedzie.
rodzice mają maszynę do szycia, to bym sobie powłoczkę na kocyk uszyła do kołyski z baldachimu, którego nie mam zamiaru używać.
no i miałabym komplecik - tym samym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii czop podobno moze i kilka dni tak 2-3 dni odchodzić - tak nam mówiła na szkole rodzenia.
moze też oczywiście szybciej, a jego konsystencja i zabarwienie też jest różne, natomiast rzeczywiście podobno da się rozpoznać,ze to to.

pomalutku się szykuję na miasto. umówiłam się z kumpelką na ploty na jakąś 16:30, a ze już moja sprawność i zwinność pozostawia wiele do zyczenia to musze już ruchy zagęszczać :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja w miare regularnie sie strzyge, ale na lyso to juz przed samym porodem maz mnie objedzie teraz poki co jest jezyk ☺️ ide malowac pazury 🙂
bogusia ja tak mam czasami jak leze przed tv ze zapominam o swoim stanie i dopiero jak sie zrywam to przytomnieje no tak przeciez ja jestem w ciazy 🙂 ale tez mam czasem takie mysli ze wcale ta ciaza nie taka zla, jedyne co mnie w niej ominelo to tylko sezon narciarski a tak pozatym normalnie funkcjonuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HELOOO
wrocilam ale moze zaraz znow wyjde.
Tak pieknie dzisu nas,ze w domu sie siedziec nie chce.
Wiosna pelna para 🙂 cieplutko,ladniutko.
Do domu wracalam w samym swetrze 🙂niech juz pogoda zmienia sie tylko na lepsze 🙂

ja zlecilam mamie zakup lewatywy ,bo mi male zakupki w Polsce robi 🙂Nie widzi mi sie podczas skurczy bobkami strzelac 🙂

AMII KURCZE TO JUZ JUTRO!!!!
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...