Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzieki ilonka hehe rzeczywiscie dobrze to ujelas :P

Ami sorki ale wole wersje od iskierki :P bo rzeczywiscie z tego co przeczytalam to nie mialas latwo 😞 dobrze ze masz juz coreczke kolo siebie i pewnie zapominasz przy niej o tym calym zajsciu 🙂

wlasnie co do lewatywy jej sie chyba najbardziej boje :P:P:P niz tej cesarki heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jedynie co mnie kompletnie nie bolało to cewnik - założenie, ściągnięcie, a także znieczulenie zewnątrzoponowe, a myślałam, że boli.

Heh Dotis dla mnie chyba jednak ta lewatywa była najgorsza :P Ale nie chciałam tu pisać. Jak ją przejdziesz to dalej dasz radę pamiętaj o tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzik dzięki 😘 ale my już wyszukaliśmy w necie i teraz dzwonimy dogadywać szczegóły...jeszcze jutro i koniec, mam nadzieję...

Emi kciuki oczywiście ściskam 🙂 daj znać co i jak 🙂

Iskra wiosenna, ale kurtka na zimową wygląda 😉

Amii łap oklaska na pocieszenie 😘 teraz już będzie tylko lepiej 🙂

Ależ przystojniak!!! ciągle serce mi się ściska na myśl, ile ta kruszynka musiała wycierpieć przez debili 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amii podziwiam ale wierze ze dziecko wszytsko wynagradza i sie zapomina o tym chamstwie kuzwa nie moge przebolec jak na ginekologi/poloznictwie moga takie prostaki pracowac 😠
arus miodzio chlopaszek przeslodki 🙂 😘
amii a jakie ciuszki przy takim malenstwie sie sprawdzaja? pajace rozpinane bodziaki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem jeszcze w trakcie mega bólu piersi - zapalenia - ale dam radę !!!A co!

Iskierka - mam pytanko, szybko brzuch zrobiłam Ci się całkiem płaski? Bo mi jeszcze trochę odstaje a to już 5 doba :P Ale w szpitalu powiedzieli mi, że i tak mam malutki jak na poród. Wiesz zdołowała mnie siostra, która wyszła w spodniach sprzed ciąży ze szpitala, obcisłych, zapięła się w nich w pasie i miała na drugi dzień płaski brzuszek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amii nie przejmuj się brzuszkiem, coś co rozciągało się 9 miesięcy musi mieć czas na skurczenie 🙂 a podobno za szybko jest wcale niedobrze, bo skóra może obwisnąć, bo nie nadąży...więc głowa do góry! lachon z Ciebie i masz śliczną, zdrową córcię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny co do ciuszków, to naprawdę rewelacyjnie sprawdzają się śpioszki! Są najwygodniejsze, szybko zmienia się pieluszkę, dziecko się nie przegrzewa. No i fajnie jeśli macie rożki utwardzane, bo ja akurat głupia nabrałam się na zwykły i jest zbyt miękki... w dodatku gruby i jakiś sztuczny... ale już nie będę kupować nowego.

A chamstwo w niektórych szpitalach jest straszne, co widać u Klapi, u mnie, u Moni... Ważne, żeby nie przejmować się głupimi ludźmi. I walczyć o swoje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amii kazda z nas ma obawy o brzuch po porodzie czy to naturalnym czy to cc kazdej marzy sie byc plaska laska:P tym bardziej ze juz wiosna zawitala do naszych miasteczek a widzialyscie nowe kolekcje w galeriach ach pomarzyc mozna a Ty kobieto jak nam wklejalas zdjecie to taka lacha jestes ze szok wiec nie grzesz, wierze ze szybko dojdziemy do siebie, moja mama opowiadala jak za jej czasow kobiety sie bandazami wiazaly w pasie po porodzie teraz sa juz gotowe pasy moze by w taki sie zaopatrzyc pozniej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no czyli przyszla wiosna nalezy do nas a teraz trzeba sie jeszcze uzbroic w cierpliwosc i juz:P
moja kolezanka ktora urodzila w grudniu dalej smiga w spodniach ciazowych mowi ze wygodnie i ze ciezko jej pozbyc sie faldek ale to tak samo jak z ciaza kazda z nas jest inna jedne szybko wruca do formy a niektorym jakis slad po ciazy zostanie to podobnie jak z rozstepami, jestesmy kobietami matkami polkami i natura jest dla nas brutalna ale dzieki tej naturze w naszych brzuszkach powstalo zycie i moglysmy sie poznac i wspolnie wszytsko przezywac 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...