Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ladnie to juz 3 godz zlecialy u iskry ale ten czas leci pewnie za troszke da znac, ja wtryniam gloda brzoskwiniowego i przegryzam bananem troche poszperam w necie i lece sie szykowac do gina 🙂 ciekawe co u mojego wielkoluda slychac czy pokaze wreszcie swoja mordke? i ile juz wazy bo osttanio bylo 3kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii kurcze nawet nie zauważyłam 🙂 Wow 🙂 tylko 21 dni!

Napisałaś Donosicielko a mi przez głowę przemknęło że przecież nic ie zrobiłam i na nikogo nie kablowałam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ale tu się pozmieniało 🙂
W nocy z piątku na sobotę prawie wogóle nie spałam, bo całą noc męczyły mnie skurcze. W dzień w
sobotę też, potem coś ze mnie wyleciało, my śleliśmy że to wody tym bardziej, że miałam straszne skurcze. Pojechaliśmy do szpitala, ale okazało się, że to fałszywy alarm i to nie były wody, a skurcze wywołane były tym, ze brzuch mi się obniżał i mała ustawiała się w kanale rodnym, ale rozwarcia nie ma, szyjka długa, więc wyszłam wczoraj na żadanie. Tzn. puścili mnie sami, ale musiałam,podpisać papiery, że wychodzę na włąsną odpowiedzialnośc. Nie chciałam tam siedzieć, tym bardziej, ze disiaj miałam ktg i wizytę u gina.
No więc, nie było mnie przez 2 dni i bardzo Was prosze o krótką relację 🙂 co ze Sztunią, zakładam, ze urodziła Majeczkę 🙂 kiedy?? jaka duża?? doczytałabym W@as, ale nie wiem jak znaleźć teraz swojego ostatniego posta 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Bogusi nadal cisza...nie wiem czy czasem nie zadzwonić. Ale boję się że może śpi dalej albo się duszą i im przeszkodzę 🤢

a tam raz się żyję najwyżej Bogusia mnie zabije 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...