Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja też zalałam wrzątkiem z czajnika duperele w garnku, który stał na palniku i tak w tym wrzątku potrzymałam ze 3 minuty.
potem na czysta ściereczkę do całkowitego wyschnięcia.
załatwiłam tak laktator z opakowanieod laktatora, butelki, smoczki.
wszystko rozebrane oczywiście na najmniejsze części
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ALe chyba nie ma co za bardzo chuchac i dmuchać bo jak przyjdzie co do czego to same choruszki nam porosną. Moja kumpela miała takiego świra na punkcie sterylizacji wszystkiego że jak Mały poszedl do przedszkola to łapał zarazki jak szalony. I wtedy dopiero był problem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie, ze nie ma co przesadzać bo nic w nadmiarze nie jest dobre 🙂

juppi!!
miały być 2 torby
a przyjechały 2 wory z ciuszkami 🤪 🤪

to ja narazie się żegnam i zaczynam wielkie przeglądanie 😉 🙂
a no i stronę muszę zapamiętać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ania zaginie nam na troszki w garderobie malego 🙂 a ja chyba sobie spakuje ubranka na wyjscie ze szpitala, dla malego juz wszystko mam zastanawiam sie w co siebie ubrac pewnie jakies drechy albo getry i bluza. kuzwa musze czyms zajac mysli bo mam straszna glupawke, tak chcialam porodu a teraz na sama mysl biegne do lazienki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej no mi raz zadziałało z tymi postami a później nie. Więc zostaje mój stary-nowy sposób, patrzę na godzinę swojego ostatniego posta i przerzucam strony tak trochę metodą prób i błędów, ale orientację mam, że muszę zacząć od postu np. pisanego 1,5h temu 😉
Ja chce wysterylizować tylko raz, a później normalne mycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka mam podobnie ... dopoki nie dowiedzialam sie, ze to moze byc juz - teraz - nagle to zylam sobie na totalnym luziku, niczym sie nie stresowalam ... jak sie dowiedzialam, ze moge urodzic w kazdej chwili to dopiero zaczal sie stres ... nikomu nie zycze ...
jutro np tez zabieram torbe bo kto wie czy mnie nie zostawia 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja rzeczy bede wyparzac tylko raz od nowosci a potem woda biezaca bez szalenstw choc moja mama mowi ze za kazdym razem trzeba wiec mowie ze to juz jakos nie taka jak za mojego dziecinstwa i pewnie wszystko by po kilku razach sie ugotowalo popekalo czy jakos tak.
no agata fajne uczucie nie wiesz w co rece wlozyc, ja jutro ide na luzaka, w razie co mam rzut beretem ze szpitala to maz podjedzie po torbe z mojej sypialni widac izbe przyjec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dokladnie na luzaka bede widziec czy jeszcze w domu pepkowe trwa czy juz spia 😜
okej dopakowalam do torby sztucce kubek sciereczke reczniki papier, jeszcze typowo porodowa koszulka sie suszy 😉 a tak pozatym chyba juz wszystko spakowane, dla dziecka nie musze miec nic ale wzielam na wszelki wypadej juz pampersy sciereczki sudokrem lapki i czapeczki reszte zapewnia szpital, a co bedzie potzrebne doniesie maz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nalwos ja sie staram nie martwic ale dzis lekarz tak mnie wkurzyl nie wiem co wymysli jutro kolejny lekarz nie bylo alarmu ze rodze ale to lozysko mnie martwi, spoko jutro sie wyjasni, a mam wolny czas wiec domykam juz wszystko na ostatni guzik 🙂 dobrej nocki dla Ciebie
kirrke sztunia urodzila w weekend dzis bogusia z ranca a potem iskierka 🙂coraz mniej nas kwietnioweczek, zobaczymy co przyniesie nowy dzien 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata ja tak mialam ostatnio co mi wpadlo w rece to ladowalo w pralce tak zaczelam prac ze chyba z 5 pran poszlo potem nie mialam gdzie tego wieszac 😜
mnie jutro jeszcze czeka zmiana poscieli i biezace odkurzanie kurzy i chyba wsio, na szczescie przestalam zagladac do kuchni i juz nic nie gotuje do porodu jedynie wode na herbate 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj miałam takie skurcze, ze nie wylazłam z łóżka a na malutkiego przecież jeszcze za wcześnie, dzisiaj nic mi nie jest. Też tak macie?
Jak tak ma bolec poród to ja szukam chętnego na zamianę 🙂 Może trafi się jakiś naiwny, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lekarz sie dzis pyta czy odczuwam juz skurcze a ja mowie zen nie wiem co to jest wiec chyba nie mam bobym czula jakis bol, ale jak mnie badal i tak glebiej szarpnal to az swieczki w oczach mialam taki jakis bol mnie przeszyl wiec chyba milusio na porodowce to nie bedzie no ale liczylam sie z tym,ja jak do tej pory zadnych boli nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...