Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Brzuszki następne dzieciaczki wychodzą na świat super.
Agatta wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
Ja zaglądam do Was tylko rano bo później jadę do Areczka i zostaję tam do wieczora a jak wracam to szybkie sprawozdanie od dziewczynek co się dzieje pomoc w lekcjach i mama idzie spać tak bym chciała żeby mój Kurczaczek był już z nami w domku ale robią mu dalej badania więc trzeba czekać na szczęście wyniki ma dobre ale tam mają w zwyczaju zrobić wszystko kompleksowo i wypisać dziecko z pakietem pewności że nic mu nie zagraża.
Pozdrawiam serdecznie trzymam kciuki za wszystkie Brzuszki w drodze na porodówkę i na porodówce i oczywiście za te które wybierają się tam troszkę później. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heeejka witam 🙂 I O PORODY PYTAM ??? 🙂

JoZo gratulacje i szybkiego wmiarę mało bolesnego porodu 🙂 🙂 kolejna kwietniówka ekspresówka 🙂 🙂
jeszcze 2 dni i prawdziwe kwietnióweczki będą się rodzić 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka juz nie dlugo i będziesz sama bawić swoją iskierkę 🙂 a my nadal będziemy czekać 🙂

ja nawet ostatnio powiedziałam mężusiowi że te ostatnie tygodnie to będą najdłuższe tygodnie w naszym życiu 🙂 a on a to że to było najdłuższe 9 miesięcy w jego życiu 🙂 🙂 jak dla mnie te 8 miesięcy to jak z bicza strzelił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elka hahaha no to heja 😜
nalwos zebys wiedziala te 8 miesiecy to nic w porownaniu z tym ostatnim tygodniem, jeszcze jak czlowiek ma taki glupkowaty charakter jak ja i wybujala wyobraznie to sie takie pierdoly wkreca ze hej, no ciekawa jestem co mi dzis doktorek powie, chcialabym urodzic naturalnie i naturalnie karmic no ale zobaczymy co z tym lozyskiem, czy podziala jeszcze te kilka dni i niunius sam sie wykluje czy trzeba bedzie mu pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc brzuchaszki, własnie nakarmiłam małą i czekam az Michał zrobi sniadanie
kurdę nie moge się tu połapać

Od wczoraj jestesmy z mała w domu, super jest aczkolwiek twierdzę że za szybko mnie wypisali, po znieczuleniu miałam bardzo słabe ciśnienie i dopiero w niedzielę wstałam i nawet teraz mam zawroty glowy, więc gdyby nie wczoraj pomoc siostry przy kąpieli to chyba był nie dała rady 🙂
Zaparłam się i karmię Maję od poczatku tylko piersią-masakra jest, obydwie staramy się bardzo ale daleko nam do idealu, poród przepiegł sprawnie, bez jakichkolwiek powikłań, w szpiatlu wszyscy bardzo mili i pomocni, ale zdarzało się że siostry mówiły rozbiżne rzeczy, tzn, jedna radziła to druga tamto, łeb jak sklep 🙂

a co do mojej slicznotki, nie śadziłam że to wszystko tak może odmienić kobietę, instynkt naprawdę bardzo dzała, poza tym mam najpiekniejsze dzidzi na świeci (twierdzi tak kazda mama ale co tam)

moja wypowiedz na bank jestt haotyczna, ale co tam 🙂
nowy brzuszek mi się nie podoba (moze dlatego że nie mm czasu się z nim zapoznać)

Całuję bogusię i iskierkę, dzielne kobiety
a za resztę trzymam kciuki, aruś dzisiaj wraca do domu podobno HURRA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Dziewczyny idziemy ekspresowo 🙂 Tyle Marcówek się z nas zrobiło :P Oczywiście duchowo kwietnióki 🙂

Jozo - trzymamy kciuki! Może już po?

Agatta ! Baranico uparta 🙂 Wszystkiego co najlepsze! Super sprawnego i bezbolesnego porodu i jak najwięcej wsparcia Twojego mężczyzny!

Sztunia - jeszcze raz mega gratulacje! Fakt każdy dzidziuś dla mamy jest najpiękniejszy 🙂 Heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja się powtórzę za resztą 🙂

Agatko wszystkiego naj, bezbolesnego rozwiązania i dużo zdrówka dla Ciebie i kruszynki 😘


Jozo trzymamy kciuki..mianuje Cię mistrzem zaskoczki 🤪

ja czekam do kwietnia..choć w głębi serducha zazdroszczę Wam już bobków 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewuszki

pamiętacie strone do przerabiania zdjęć którą podawała Agattka i Dotis? Dostałam zdjecie małego Michałka Bogusi i chciałam Wam wkleić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strasznie leci czas... Oliwcia już zaczyna zatrzymywać wzrok na mamusi 🙂 Dziś idziemy na pierwszy króciutki spacer 🙂

Żółtaczka już jej ponoć spadła, bo przy wypisie miała. Ale położna ją wczoraj oglądnęła i jest OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...