Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zjadlam kanapke z subwaya i mam mega obrzydliwa zgage przez ten ich cholerny sos czosnkowy 🤢
... pieluszki narazie mam Huggiesy - NEWBORN, ale dokupie chyba pampersy bo wiele dobrego o nich slyszalam i zobaczymy co Mala dupka bardziej zaakceptuje 😉

Ja podziwiam wszystkie Dziewczyny, ktore teraz beda mialy drugie dziecko - ja sie zastanawiam jak z 1 dam rade a co dopiero 2 🤪
chociaz dzisiaj sie naogladalam w szpitalu tyle niemowlaczkow, ze tez juz chce swoja Kobitke tulic ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaki tu spokój..na na na na...nic sie nie dzieje....Eeee to niemozliwe.. 😉

ja po wizycie,pojechalam z torbami,i jednak jeszcze wrocilam...nie chcieli mnie zostawic...ktg podobno idealne (cokolwiek tzn) szyjka sie pieknie wygładza i rozwarcie na luznego palca..."część porodu mam juz za sobą" jak to stwierdzil dr! Powiedzialam mu o twardnieniu brzucha,ale to nie to"! jak bedą skurcze, co 10-15min mam wbijać na szpital...wiec czekania cd!...uhhhh jak na szpilkach...

A kurde,z klapi to juz mamuśka-zgrabniuśka!
Bogusi mały boski-latynoski!!
Ciekawe jak JoZo.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny darujcie sobie teraz tego subwaya bo zgaga po tych kanapkach jest koszmarna 🤢

emilka nie przejmuj sie ... dopiero beda sie gapic jak brzuszek zgubisz i z wozeczkiem bedziesz smigac na sexy mamuske 🙂 jeszcze szczeki im opadna ! 🤪

... a ja mam tu mala uroczystosc urodzinowa, Maz kwiatki mi kupil i torcik, zyczenie kazal pomyslec i swieczki na torciku dmuchac 😆 az sie zryczalam jak glupia tak jakos sie wzruszylam ☺️ ☺️ ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...