Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ta kuchara 😉
smaże chleb na oleju na chrupko i złociście brązowo, potem pocieram go czosnkiem i lekko solę.
mmmmm 😁 😁
chipsy wysiadają

JoZo rodziła naturalnie, doszła do pełnego rozwarcia i parła 1,5 godziny bez skutku i dlatego skończyło się na cc.
Mały za to pieknie ssie cyca 🙂
to wszysstko co mi napisała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ramka, chlebek w kromce najlepszy biały.
na patelnię trochę oleju podgrzewasz, wkładasz chlebek i go tak z dwóch stron pitolisz aż sie lekko zbrązowi.
on jest potem taki chrupiący, ze bierzesz ząbek czosnku i trzesz po chlebku (jak na tarce) i lekko solisz do smaku.
tylko nie warto z czosnkiem przesadzić bo wali potem z japy i smak czosnku przykrywa smak chlebka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna jozo bardzojej współczuje tego parcia ale ma juz za sobą

Hania nie ma żadnego uczulenia na Huggisy jak narazie.

Wiecie co robił Brzydki pojechał do swojej mamy "wymontowywac jakoś antene". Bo to jest najwazniejsze na swiecie. całydzien jakis nie ogarniety. wstał o 12. na poczte udało mu sie wybrac o 14...
A dziecko bnedziemy kąpac o 23 chyba.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie co ... ( bo musze sie poskarzyc ) ☺️
mam dzisiaj te urodziny i chyba juz wszyscy dzwonili z zyczeniami - tylko nie tesciowa
w ogole od kiedy jestem w ciazy z jej "syneczkiem" zachowuje sie tak jakbym jej go zabrala i jedzie na fochu jakims - olewa mnie itp itd - pinda jedna ...
oczywiscie nie ma obowiazku do mnie dzwonic, ale zawsze jest to przykre dla mnie gdy tak sie zachowuje ... ciekawe jakie podejscie do Malej bedzie miala - czy tez przestanie ja akceptowac jak zobaczy, ze Konrad ja kocha ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikt nie smie sie czepiac klapi, i juz sie domyslam, ze mała klapi nie ma prawa miec uczulenia na huggisy bo na nich jest kłapouchy! 😁 😁 😁

anka! zrobilam ten chlebek! niezly,niezly..tylko nie moglam zaduzo nasmazyc bo olej zacząl sie palić a ze nie mamy jeszcze pochlaniacza....ehhhh 🤨 ..ale..ale polecam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...