Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wszystkie ida spac a ja wstalam wlasnie ☺️ zjesc pare tabletek 🙂

Gratulacje dla JoZo 🙂
MadzikM na 16 stronie jest zdjecie Gucia 🙂

Agatka troche spoznione ale nie zupelni bo przed 24 😁
Twoje Urodziny, które są raz w roku niech będą szczęśliwe i pełne uroku.
Ja ze swej strony ślę Ci życzenia, by się spełniły wszystkie Twe marzenia! 🙂

Oby jeszcze co najmniej 2 tyg i bedzie super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania78 nie doluj sie ja mojego od bozego narodzenia nie widze 😞 i na porod tez nie wroci 😞 no trudno jakos se dam rade chociaz ciezko mi jak cholera duzo mam takich dni ze mam dola na maxa oh 😞
MadzikM dzieki lepsze niz oklask tak na dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki nie umiem się połapać w tym nowym brzuszku a doczytać do strony gdzie napisałam do Was po raz ostatni graniczy z cudem.
Ja wczoraj załapałam doła giganta no ale jak tu go nie mieć wracasz do domu a tu czeka puste łóżeczko obok stoi kareta a wciąż nie ma w niej księcia. Mam dość liczenia plamek na suficie bo nic nie dają mi zrobić.
Sztunia wiem że martwiłaś się o koleżanki które chodzą do tego samego lekarza co ja nic im nie mów o moich perypetiach ja nie dojechałam rodzic do Tych czasu wystarczyło mi na tych konowałów w Będzinie. Wczoraj wybrałam się do Jastrzębskiego pooglądał mnie i powiedział że pozszywali mnie kosmetycznie i cała reszta z blizną jest w porządku jednak to co mi zgotowali przechodzi ludzkie pojęcie.
JoZo gratuluję
Macie może uzupełnioną tabelkę bo ja jestem bardzo do tyłu ze wszystkimi wiadomościami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia bylas bardzo dzielna, bedzie wszystko dobrze ...

wklejam tez fotke Emilki Iskierkowej, ktora wlasnie dostalam 🙂
[URL=http://img15.imageshack.us/i/emilkaf.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8185/emilkaf.jpg[/IMG][/URL]

Male Cudo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gadalam ze znajoma, ktora rok temu urodzila chlopczyka i zartowalam, ze jak przetrwam porod to juz nic mnie nie zniszczy 😉 a ona sie smiala, ze jak przetrwam kolki Malej to juz nic mnie w zyciu nie zniszczy ... nie mam jeszcze doswiadczenia, ale zdziwilo mnie kiedy tak mowila - moze cos w tym jest, ze te kolki takie straszne 🤔 jesli to kolka to biedna Hania 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...