Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja czuje się słabiutko, krocze boli aczkolwiek bywają momenty że smigam ,najgorzej jak wstaje albo siadam, kładę się. Nawet jeszce dzisiaj rano słabo mi się zrobiło i michał mnie holował do łózka. Natomiast Maję urodziłam o 13.10 w sobotę a wstałam dopiero w niedzielę rano, bo miałam bardzo niskie cisnienie i słabo mi było i leżałam pod kropłówkami, to przez ZZO 🙂 ale nózki czułam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie znieczulili rewelacyjnie, czułam skurcze albo bardzo delikatnie, jedynie twardnienie brzucha było czuć 🙂 najgorssze byo jak rozwarcie było na 9cm, a ja już czułam że mała pcha się na świat i wtedy oddechy z SR były niezastąione, wogóle oddychajcie od samego początku, to bardzo duzo daje, a najbardziej przy partych tylko wtedy jest szał ciał i wogóle isę prawie nic nie pamięta z tej SR 🙂 mnie skakanie na piłce bardzo pobudziło
a jesli chodzi o samo wypychanie trwające u mnie 40 min to hard core, myślałam żę mnie rozerwie, fakt jest taki że już prawei ego nie pamiętam, natomiast w pewnm momencie chciałam błagać o nacięcie, ale oni zrobili to szybciej i Maja wyskoczyła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia witaj kochana czekamy na fotki majeczki
ja bede musiala sie obejsc sie bez zzo, u nas trzeba sobie zalatwic lekarza...., a jest ich tylko 2 ww naszym szpitalu i koszt 500 zł...dla mnie juz teraz poza zasiegiem finansowym, całe wolne pieniadze poszy na wyprawke...
ale dam rade jakos bez zobacze moje małe szczescie i bedzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunik, nareszcie 🙂
co za fiuty z tym wózkiem 😠
myszy ślemy bo jeszcze możemy.
pisz nam ciekawostki bo my chłoniemy tą wiedzę, jak jest "w trakcie" i "po" 😆
funkcja osttnie moje posty jest narazie w proszku i chyba raz mi zadziałała a kolejne razy odsyła mnie na 1 stronę. klikam obojętnie który swój post a i tak pierwsza strona mi sie wyświetla.
Pan Administrator obiecał, ze zajmie się tym w pierwszej kolejności.
musimy wykazac trochę cierpliwości.
narazie jedynym sposobem na czytanie od momentu, w którym się skończyło jest zapamiętanie ilości wszystkich stron podczas wylogowywania i po ponownym zalogowaniu trzeba sobie odjąć od stanu aktualnego stan zapamiętany i wychodzi nam ilość stron napisanych podczas gdy byłyśmy nieobecne.
wtedy trzeba sie cofnąć i lekturować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach dzięki emilka,z ę mnie zaspokoiłaś bo to była zagwozdka nie do przeżycia 😉 😁
Sztunia, podziwiam cię, ze jesteś w stanie zapamiętać 😁
ja nie dość, ze muszę zapisać ilość stron, to jeszcze powinnam mieć przypomnienie że by nie zapomnieć zapisać 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...