Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny ale się porobiło :P
Dla Agatty najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin i oczywiście szczęśliwego rozwiązania 🙂
Gratulacje dla wszystkich mamusiek, dziewczyny idziecie ekspresem, a dzieciaczki macie przecudne.
U nas bez zmian, małego żadne sposoby nie ruszają ciekawe co powie lekarz w przyszłym tygodniu na wizycie. Teraz tylko żeby przetrwać święta i będzie już dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



I wiadomość od Bogusi:
Hej, Oto mój przystojny Mężczyzna Michałek.Urodził się 29 marca o 7:10 rano.Ma 53cm i waży 2920gram.Czujemy się dobrze.Zbieramy siły na powrót do domku w czwartek. Pozdrawiamy Wszystkie brzuszki te małe i te duże :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie mam problemów z karmieniem.Mam dosyć duże sutki a mała łądnie ssie.
Jak dziecko ładnie złapie to boli jakieś 2 sekundy. A jak ciumka i wypuszcza a potem wciaga z całych sił suta no to nieżle daję.

Na początku mleko jest bezbarwne, potem złóte a teraz mam bbiałe.

Kupa najpierw brązowa potem zielona a teraz złóta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajnie jest w domku 🙂
Mała śpi aniołek mamusi a ja chciałam zdobyć info o nas a tu buuuuu.......nie działa ta opcja 😠
Z tego co sie w miarę orientuje po przeglądnięciu wyrywkowo stron to sporo z nas ma już maluszki na świecie.
Macie tabelkę z uzupełnionymi informacjami??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaki sliczny Michalek 🙂 🙂
Klapi a ja mam do Cibie pytanie z innej beczki 🙂
czy Twoje swinki sa razem w jednej klatce???
ja mam dosyc duza klatke mysle ze ze 100cm dlugosci i szeroka
moje swinki-ON I ONA byly ze sobo prawie 2 mce
3 dni temu samica w nocy podejrzewam tak pogryzla Homera,ze wygryzla mu cala siersc az do miesa pod okiem i nad okiem..nie wiem dlaczego zanim je rozdzielilam poobserwowalam i dalej do niego podlazila i skubaala to a on sie nie bronil wiec rozdzielilam je 😞 😞 Homerowi sie juz goi pomalu,ale nie wiem co robic czy jak wyzdrowieje polaczyc ich znow czy nie...kazde mialo osobna miske z jedzeniem,osobne picie....duzo jedzenia..nie mam pojecia bo myslalam,ze to bedzie takie fajne a tylko steres dla dzieci jak je zobaczyly a jego zmasakrowanego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...