Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kobity 🙂
Klapoucha glosik oddany wedlug instrukcji 🙂
Ilonab super ze wszystko dobrze 🙂
Wy tu juz swintuszycie 😁 zboczuchy
MadzikM zycze Ci zebys urodzila 12 kwietnia 😉

Ja sie wkurzylam od samego rana zamowilam posciel i rozek na allegro najpozniej mial byc przed wczoraj specjalnie chcialam kurierem i co nie ma, dzwonie i nikt nie odbiera uhhhh 😠 😠 😠
Wogole te swieta to jak nie swieta nic nie moge robic siostra lata okna myje szalenstwo a ja co leze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a, no i tak na pocieszenie w mieszkaniu obok we wtorek zaczyna się generalny remont i kucie ścian.
ja to chyba nie zaznam spokoju.
jak leżałam z nudnościami i zagrożeniem w I trymestrze przez całe 4 miesiące remontowali mi dach od garazu pod samym oknem (młoty pneumatyczne, wiercenie, walenie, smród fajek i kurwa za kurwą i radio na cały regulator) tak teraz na tej najgorszej końcówce będą mnie dręczyć po sąsiedzku.
chyba potem musi być jakaś nagroda, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do żółtaczki to Ilonab ma rację, białka są najpierw zażółcone, a gdy szarzeją oznacza to, że żółtaczka spada. Kolejny sposób na sprawdzenie żółtaczki to przyciśnięcie lekko noska, czółka zaraz nad noskiem i jak się odciska i jest żółty kolor to może być żółtaczka. Jak siuśki są bardzo żółte to też może świadczyć o wyższym poziomie bilubiryny.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrze na wszystko jak pieluchę będę zmieniać. narazie śpi to nie ruszam 😜 I niestety oszukuje smoczkiem a miałam go wogole nie dawać. Niestety moje cycki nie wyrobiły. Dopiero zaczynam karmienie a tu już kryzys...
I ciągle czekam na kupe małego. Od poniedziałku były tylko 2 i to chyba tylko ta smółka. Ale za to bączki puszcza przy każdej okazji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Współczuje wam tej końówki ciąży. Nic przyjemnego...

A ja lece łazienke ogarnąć.
Mama taki system że rano ogarniam całe mieszkanie powierzchu. A jedno sprzatam dokładniej. Dzięki temu sie nie zmęcze a mieszkanie w miarę na bieżące ogarnięte.
Akurat mam 5 pomieszczen wiec od pn do pt mam co robić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh klapi Ty juz normalnie logistyke masz w 1 palcu 🙂

... u nas tez niebawem beda ocieplanie bloku robic ...
takze tez remoncik nas czeka ... i rusztowania za oknem ...
jak sie wkur ... to zabiore Mala i pojade do rodzicow nad morze o !

bogusia a ten smoczek to taki dla niemowlaczkow specjalny - jaki masz ?
chyba tez musze nabyc takie cudo bo nie mam zamiaru udawac Matke Polke co to bez smokow i butelek bedzie sobie radzic wbrew wszystkiemu ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia, nam psycholog dziecięca mówiła, ze smoczek uspokajacz w rozsądnych ilościach jest ok.
jest to sposób uspokajania i wbrew opiniom zgryz się nie krzywi.
tak samo z paluszkiem w buzi. dziecko samo sie uspokaja ssac palucha i nie wolno mu go zabierać - natura.
nie musisz mieć wyrzutów sumienia,ze oszukujesz troszkę.
no chyba, ze mały głodny 😁 😁 😁
no i nie pchać na siłę, jak wypluwa.
podać, jak zassie i się uspokoi tzn, że ok i ze potrzebował uspokoić się tylko i ewentualnie wypuści z buźki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to mówiła nam babeczka od wczesnej stymulacji psycho-ruchowej na SR.
mnie przekonała.
z resztą wszystko chyba podane z umiarem jest ok 😉
a poza tym, jak cyce ci odpadają to w sumie co? lepiej niech se podziumga gumowego nyna, niż ty masz sie zniechęcić do karmienia i w rezultacie wcześniej niz byś mogła zaczniesz podawać butlę.
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Bogusia! Dawaj jakieś fotki przystojniaka swego 😁

w życiu tak nie miałam, żeby na święta nie sprzątać...to chyba będzie pierwszy raz, chociaż nie powiem, mam stresa, więc może mnie pogoni wreszcie ☺️ ☺️

ja się boję, że przenoszę...a tak bym chciała Baranka 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...