Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A my dzisiaj na sparecerk 🙂
Tylko Brzydki jeszcze spi 😞


Męczy mnie dieta karmiącej. Non stop chodze głodna a ile mozna jesckanapki, ryż i gotowanego kurczaka...

Ehhh, pozycze jakiegoś brzucha na jedne dzień, łącznie z sikaniem i wyszstkimi dolegliwoścami w zamian za obżarstwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ellka jakie pikne dyiewczyny

Madzik kochanie nie smutaj się 🙂 masz ode mnie promyczek dzisiejszego słoneczka i racucha którego Michałowi smaze 🙂

klapi boli cię jeszcze krocze, bo ja myślałam ze wczoraj umre i połozna zleciła oklady lodem jest o niebo lepiej ale dalej boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na pewno ciezko ja nie mam dziecka i mi ciezko samej moj nie wraca teraz ani na porod i dopiero z mala bede jechac do niego a to tez nie latwo zobaczy ja przez kamerke ani utulic ani nic i musi czekac az przyjedziemy a tak pdrazu nie bede maluszka meczyc aj to zycie czasami jest okrutne 😞 No nikt nie mowil ze bedzie latwo ja to wiem ale bedzie dobrze bo burzy zawsze wychodzi SLONKO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadzikM, na niewielką pociechę powiem ci, z eja tez taka samotna.
bartek wpada i wypada i czasem tylko uda mi sie cos na nim wymóc.
a tak robota stoi no bo ja albo nie mam siły, albo tego nie powinnam, albo rak do góry nie podnosić i tak jak na czymś sie zatrzymam to nie mogę dalej ruszyć no bo poprzednie nie zrobione.
elkka, jakie wy ładne córy robicie 🙂
zróbcie mi sistrzyczkę dla Aronka 😉
klapi, czemu tak się katujesz? spróbuj wprowadzać do swojej diety po jakimś produkcie, tylko po kolei przez kilka dni. jak Hania zaakceptuje to kolejny.
tak nam położna mówiła na SR.
aaaa 🤪 🤪 mówiła jeszcze, ze na laktację mozna sobie wypić czasem małe karmelowe karmi 🤪 🤪 🤪
może to nie to co mamuśki wypiłyby sobie najchętniej ale zawsze to jakieś pifffffffko, nie ? 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadzikM napewno bedzie dobrze-pomysl o tym-chociaz to malopocieszajace,ale za masz zaradnego meza,ktory pewnie ciezko pracuje na was a co bys miala z tego ze by sleczal calymi dniami jakby pracy nie mial- z czasem napewno wszytsko sie ulozy 🙂 🙂 🙂
Julka u Ciebie tez sloneczko zaswieci i bedzie dobrze 🙂 czas szybko leci wiec do waszego spotkania tez szybko zleci napewno 🙂 🙂
wypadzajcie wszystkie smutki bo swieta ida 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ustroilam koszyczki u nas tylko 17 swiecenie wiec cala polska spolecznosc sie zwali w kosciele-Irlandczycy nie swieca 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_____§§____________§§
____s§$$§__________§$$§
___§§$$$$§_________§$$$§
__§$$$_$$$§_______§$$$$§
_§$$$$_$$$$§_____§$$$$§
_§$$$§_§$$$$§___§$$$$§
__§§§___§$$$§§_§§$$$§
___$$____§$$$$_$$$$§___§§_§§
________§$_________$s_§§§♥§§§
_______§____@___@___§_§d§§§
_______§______()______§__$§§
_______§____\\\__///___§___§
________§____§§§____§____§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§$§$§_____§_______§__§__§$§$§
§$$$$§_____§_____§__§__§$$$$§
_§$$$$§____§_____§_§__§$$$$§
__§$$$$§§_§_______§§_§$$$$§
___§$$$$§___________§$$$$§
____§$$$$§_§§$$$§§_§$$$$§
______s§§§$$§§§§§$$$§§§s
♥¸.•*´*•.¸♥•.¸♥¸.•*´*.¸♥♥

Niech czas wielkanocny
utrzyma nasze marzenia w mocy
a wszystkie nasze życzenia
aby okazały się do spełnienia ...
aby nie zabrakło nam
wzajemnej życzliwości ...
abyśmy przez życie kroczyli
w ludzkiej godności
a niech symbol Boskiego Odrodzenia bedzie dla nas - celem do spełnienia.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Życzą Mamusie Listopadowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do karmienia piersia napewno na poczatku -szczegolnie tak do 3 mca zycia dziecka dobrze wystrzegac sie owocow pestkowych,truskawek ,kapusty i miesa ociekajacego tluszczem 🙂 🙂 🙂
mozna powoili wszystko jesc ale w rozsadnych ilosciach i nie wszystko naraz 🙂
ja napewno z jedna jak i druga corka przez pierwsze tygodnie jadlam rzeczy tylko gotowane potem wszystko,ale nie naraz na szczescie nie mialam problemow z kolakami wcale,ale czasem mozemy uwazac a dzieci i tak maja kolki-wystarczy ze "nalykaja" sie powietrza 😞 😞 😞
same bedziecie wiedziec co dla was dobre
ja jadlam bardzo duzo jablek 🙂 🙂 i pilam herbatke dla matek karmiacych 🙂_:
|obie corki udalo mi sie karmic do 15mca ich zycia 🙂 🙂 mam nadzieje,ze teraz tez sie dua 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi ja się podpędzam biszkoptami bo chyba padłabym a i tak całymi dniami mam mroczki przed oczami 🤢
Z powodu scisłej diety jutro nie idę na śniadanie stwierdziłam że bez sensu bedę małą ciągać a i ja nic nie zjem wiec zostaje w domku z moimi płatkami owsianymi na mleku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi, dasz rade - tylko szkoda, ze akurat na święta musisz sie ograniczać 😉
wiadomo, że nawet jak powoli coś tam się wprowadza do diety to na początku nie mogą to być pewne podukty szczególnie (cytrusy, smażone miecho i pestkowce) no ale zawsze czymś nowym można sobie dogodzić, a jak uczula to odstawić i próbować kolejne.
w końcu macierzyństwo i karmienie piersią ma dawać satysfakcję i efekt matce i bobkowi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na święta Wielkanocne,
przesyłamy koszyk
pełen świątecznych
życzeń wielkanocnych
wplecionych pomiędzy
wiosenne kwiaty,
lukrowane babki,
kolorowe pisanki,
cukrowe baranki i bazie 🙂

Anita z Mezem i Synkiem Olafkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie ze wszystkim swiateczni e 🙂

Ania co ty sie tak przejmujesz wszystkim 😉
Wiecie co, od czwartku mam bole brzucha, na poczatku byly slabe, ale teraz co raz mocniejsze plus plecy tez zaczynaja napierdzilac.I w sumie jest tak ze czasem boli kazde z osobna, a czasem wszystko na raz. 🤔 Myslicie ze jest sens zeby dzwonic do lekarza i zawracac mu glowe w WIk Sobote???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka zna się to uczucie, ale powim Ci że jak przyszły bóle to do kibla latałam często, ale żeby tego efekty jakieś były, nawet przez głowe mi przeszło żeby prosić się o lewatywę, ale jak nie zparoponowali to ja swojej dupy tak łatwo nie wypne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...