Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry wieczor Mamusie!
Ja mam dosyc na dzisiaj odwiedziny u rodziny to tragedia tym bardziej ze bylam atrakcja swiat 😁 doslownie jestem pierwsza ciezarna wsrod kuzynostwa jakas tragedia 100 pytan do ,jakis koszmar a no i wciskanie jedzenia bo wkoncu jem za 2 😁 jutro nigdzie nie ide mam to gdzies wkoncu musze lezec i koniec 🙂 Teraz oby do 24 bo musze leki zjesc i spaaacc wkoncu 😁

Kirrke Ty to szczesliwa jestes co fajnie masz mezulka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sopran synek śliczny, szkoda że żonkę tak wymęczyli 🤢
Ania73 ja jak patrzę na swoje wielkie stopy to leję ze śmiechu, bo przypominają mi się panie bizony co wciskają swoje kopytka w "za małe" baleriny i tak im się słodko wylewa z każdej strony 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sopran śliczny synek gratuluję 😁
Klapi całuska na pewno dzisiaj przekaże 😁
Wizytami u rodzinki się nie martwcie to tylko zazdrośnicy sami chcieliby mieć takie słodkie wielorybki w domu 😁i czekać na Maleństwa.
A dla wszystkich czy to Brzuszków czy Mamusiek posyłam wiaderko wody ( ciepłej) 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Ja ciągle 2 w 1 🙂 Oliwka chyba posłucha taty i urodzi się 8 po południu 🙂
Mam do nadrobienia ponad 130 stron,. co jest nie możliwe, dlatego proszę Was napiszcie, które z nas są już mamusiami 🙂 Ja wiem jeszcze o asieńce i Adasiu 🙂 no i jak weszłam to zobaczyłamn smsa od Dotis 🙂 BTW 😁otis trzymamy kciuki za szybki poród :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śmigus dyngus mamuski 🙂

sopran gratulacje jaki piekny syn i brawo dla zony

kciuki dotis zaciśnięte, czekam na "kurczątko"

widzę że temat jdzeniowy, hmmm ni ma to jak kurczak z rosołu hehehe, no ale wczoraj bylismy u tściów i tesciowo zrobiła mi taki duszone roladki z kurczaki albo nogę z rosołu i ja jej mówię że zjem trochę tego i tego, na to mój cudowny tatuś -uważaj bo przytyjesz, no kurwa sapał do ciężarnej że muszę się ograniczać bo zgrubnę i teraz do matki karmiącej też sapie. Laski zjebałam go jak psa, a trzęsłam się po tym jak galareta, no oczywiście reszta wizyty była sztywna siedzieliśmy jak debile i gapiliśmy się w tv, znaczy starzy w tv, a my w "kruszona" 🙂 boże jak to mozliwe, że ój Michał jest taki cudowny a ma tak zjebanych starych 😞
szczęści dziś idziemy do moich rodziców, będzie fajowsko 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
`Witajcie laseczki,
Dotis ma prawdziwy lany poniedziałek - trzyam kciuki za szybką akcję. Podobno te porody gdzie wpierw odejdą wody a potem są skurcze są szybsze i łatwiejsze - u mnie się sprawdziło 😉
Sztunia ja też wczoraj przerabiałam akcje jedzenie a głodna chodzę jak pies i jeszcze święta a człowiek musi sie oblizać i napatrzeć .Brzucha już nie mam wczoraj wbilam sie w dżiny sprzed ciąży i zapiełam - radocha że masakra a misiek do mnie oj poczekaj jeszcze z miesiąc to już w miare dobrze bedziesz wyglądać - nosz k..... 😠
Jestem zła na siebie bo nie wytrzymałam i zjadłam kawałek makowca i malutka dziś trochę sie z kupką męczy. Do tego cycki mi spadają i wlewam w siebie herbatki na laktację.
Dziś robimy pierwszy spacerek .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no iskra ja też z dnia na dzień jestem lżejsza 🙂 a mąż (ale ja go najpierw poprosiłam) na zajączka kupił mi wagę, staję na niej każdego dnia rano i poki co zawsze mniej pokazuje 🙂 w spodnie przed ciazy to ja jeszcze napewno nie wejdę, musze poczekać przynajmniej jszcze z 2 tyg tak mi się wydaję 🙂

ja głodna nie chodzę, jem często i mało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra a masz burze hormonów i spadki nastrojów??
Mnie wczoraj dopadło i jakoś też dziwnie dziś trzyma .Nie wiem czy to święta i to że jestem sama czy mnie już dopada - ale dziwne b w tv jak tylko coś jest do płaczu to u mnie na zawołanie a przecież ja typ nie płaczący jestem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sopran gratulace slicznego synka 🙂 i pozdrowienia dla zonki 🙂 czasem tak sie zdarza ze ci w szpitalach to jakiej słupy sa i człowiek sie nacierpi :/

ja jeszcze w 2paku 🙂 choć mnie mąż straszy że 12 kwietnia urodzę 🙂
a mi tam sie podoba termin 23 kwiecien 🙂
kiedy by sie ie urodziła ważne żey zdrowa była i żeby chociaż w połowie tak fajnuie wyszła jak tam weszła :P :P :P czego także życzę pozostałym mamusiom z brzuszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...