Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Julka jeśli choć trochę cie to pocieszy, to mój brzuch też wygląda jakby go ktoś nożem pociął..rozstępy wyskoczyły momentalnie w 7 miesiącu, a niby w całej ciąży przytyłam 10kg, więc jeszcze nie tak strasznie..moja mama też nie miała rozstępów..
no coż..widocznie jedni mają ciało ze skłonnościami 😞
mam nadzieje ze szybko zbieleją, bo teraz są straszne czerwone 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mój też mi tak mówi ale potem dodaje byle żebym szybko wróciła to formy 🙂 żeby trenować na drugie :P :P 🤪 a do humorków już sie przyzwyczaił 🙂 czasem mam tak że on powie coś smiesznego a ja w ryk. i jak tylko znoqu aiw odezwie to ja znów w płacz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Emileczka słodziaszna 🙂 Śpiące dzidciaczki wyglądają cudnie 😁

Dziewczyny co do rozstępów, u mnie w rodzinie nikt nie miał mimo niesmarowania się specyfikami. Ani siostry, ani mama... Mi wyszły rozstępy dosłownie 2 dni przed porodem! Myślałam, że się wścieknę! Naprawdę 2 dni przed. Fakt mi brzuch wyskoczył nagle, a nie stopniowo. 8 i 9 miesiąc to rósł mi w oczach. W tym momencie te rozstępy nie są tak rażące jak wyglądało to na piłeczce, naprawdę 🙂 Po za tym nie jest ich strasznie dużo, ale koło pępka ze dwie krechy. Nie przejmuje się wcale! Znikną mi, heh. Bo na udach mi zniknęły te stare jak zaczęłam smarować się w ciąży i śladu nie ma. Brzuch też mi już się zmiejsza, choć póki co w większość spodni z przed ciąży nie ma szans się dopiąć - rozmiar XS. :p HEH co się dziwić :P

Głowy do góry, w chmury - bo mamy z czego być dumne! 🙂 Każda kobieta która przeszła ciążę i urodziła dzidziusia zasługuje na medal, niezależnie czy miała humorki, kopała męża, zjadała tonę czekolady 🙂 Jesteśmy niesamowite !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra-zdjecie na miare konkursu 🙂 🙂 cudne 🙂 🙂
ja juz tez chce1!!!!! mam dzis dzien,ze baaarddzzzooo chce 😞 wysprzatalam caly dom na dole-wlacznie z odkurzaniem kanap za nim i it. biore sie u gory
3 sypialnie 2 lazienki-moze cos mnie zbierze a jak nie to sexik jak sile znajde a jak nie pomoze to pierdole do konca ciazy sie juz nie wysilam-leniuchuje 🙃 🙃 😠 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...