Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja tez wyniki super - zero anemii 🙂
waze 64 czyli 14 mam na +
mi tez ten posiew pobieral - przyjemne to to nie bylo 🤢

Julka ja tez za Ciebie kciukasy trzymam ...
moze to juz 😉

a jak chcecie Dziewczyny zeby Was juz bralo to niech Was bierze ...
moge chwilowo odstapic swoje miejsce 😉
bo ja narazie jestem w lekkim szoku ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o, mi krew dzisiaj pobrali...i następna wizyta 20, czyli dzień po terminie...a czy rozwarcie to nie wiem - bo tu tego nie sprawdzają 🥴

i jeszcze mi się przypomniało, że loveli nie dostałam 😠
a herbatka z liści malin jest ohydna 🤨

skaczę na piłce, może młodą wypędzę 😉 jestem taka obolała ostatnio, że już bym chciała mieć ją na wierzchu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morfi, a czemu ty nic nie wiesz?
dawno wizyty nie miałaś czy pozamykane wszystkie dziurki masz jeszcze?
mi sie ktg odechciało po dzisiejszej 6-ścio godzinnej wizycie na IP.
i wiecie co? przez całe 6 godzin żadna brzuchatka nie przyjechała do porodu.
same dziwne akcje tylko i jeden przypadek kliniczny ale dla psychiatry - stała klientka, której zabito w tym szpitalu już kilkoro dzieci.
przez taką babę inne musiały czekać.
oczywiście standardowo odmowa przyjęcia no bo babka psychiczna, ale 2 godziny w plecy bo tyle czasu zeszło z nią lekarzom - szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytam sobie wasze opowiesci i jak mnie zakulo w pachwinie, ech myslalam ze mi wody odeszly, ale sie mylilam :P po 10 minutach znow to samo, no ale czekam bo poza tym nic sie nie dzieje, oj szykuje sie juz chyba do rozpakowania 😁

byle do czwartku a juz nie moge sie doczekac kiedy moj lekarz mnie obejrzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wizytę miałam jakieś 2 tygodnie temu i wszystko było szczelne i serduszko ładnie biło 🙂 Dzwoniłam dzisiaj do babki, żeby się na wizytę umówić, bo taka była umowa, że jak do świąt się nie rozpakuję to mam się pojawić. Podczas rozmowy stwierdziła, że nie ma sensu żebym kasę wydawała skoro nic złego się nie dzieje, jak bardzo chcę to mogę na KTG iść, więc myślę że to zdrowe podejście do tematu jest 🙂
Mi smakuje herba z kiści malin 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry my już dzisiaj do szkoły to mamuśka musiała wcześnie wstać żeby zrobić śniadanko 🙂z tego co przejrzałam na szybko to kilka szykuje się do wielkiego rozpakowania i super. Ja wczoraj się dowiedziałam że Areczka może puszczą do domu za tydzień w piątek więc załamka niesamowita ale na bakterie w moczu dostał antybiotyk i musi go wybrać do końca po skończonym antybiotyku zrobią mu jeszcze cystografię moje kochane maleństwo musi się tyle wycierpieć ledwo się urodził a po ziemi chodzą takie mędy i im nic nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka z rana 🙂 widze ze sie szykujecie do rozpakowywania 🙂 normalnie gwiazdka idzie 🙂 :P

ja meza wyszykowałam do pracy i dalej sie bycze w łóżeczku, jakoś nie mam weny na wstawanie 🙂

co do wizyt- trzymam kciukasy za wszystkie dzisiejsze i nie moge sie doczekac piątku kiedy to swoja gine odiwedze 🙂 moze juz sie co zaczeło a ja nic nie wiem 🙂 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajci dziewczynki,

Powodzenia na wizytach 🙂
Monia strasznie cieplutko ślę fluidy w waszym kierunku, strasznie ci współczuje - z drugiej strony wiesz że małemu nic złego sie nie dzieje i bedzie zdrowy jak rybka ak wróci do domu ...kciukasy żeby to nastąpiło jak najszybciej.

Dziewczyny to może coś sie rozkręci po tych wizytach bo delikatny zastój sie zrobił 😜


A w ogóle to miłego dnia- ja padam na pysk od tych nieprzespanych nocek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochaniutkie 🙂 tak sie wczoraj nasprzatalam,ze wieczorem nie moglam sie ani oprzec ani polozyc na plecach 🤨do tej pory tak mnie rwa plecy,ze szok... durna jestem... mialam kilka skurczy,ale oczywiscie przeszly teraz juz nic w tym kierunku nie mysle jak bede miala urodzic urodze...a nawet do soboty juz mi nie zalezy..w sobote odprawiam urodzinki Majci wiec dobrze,abym byla 🙂
13 kwietnia wizyta w szpitalu zobaczymy co powiedza 🙂 🙂
zycze spokojnego dnia
Ania 73 pewnie lada chwila urodzisz
monia Areczek juz niedlugo bedzie z wami 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski, wczoraj w nocy lekko krwawilam, ale przeszlo, lekarz tez mi tam mocno grzebał w srodku ale nie mowil ze moge krwawic ale skoro agatta i ania tez mialy to samo to martwie sie mniej...
monia areczek jest w dobrych rekach niech go lecza a tobie oddadza całego i zdrowego a potem to juz go bedziesz tylko tulic i tulic, trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...