Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka.
wczoraj nie chciało mi się o tym pisać bo nie byłam w nastroju.
rano stwierdziłam brak ruchów i mimo budzenia, śpiewania, przysiadów itp cisza.
powiązało mi sie to z tym, zę jak w nocy wstawałam siknąć ze 3 razy to sobie przypomniałam,z e mały sie ze mną nie budził jak zwykle. do tego skojarzyłam, ze w nocy również było mi niedobrze i przez pół godziny siedziałam w kiblu aż mi przeszło. do tego ta opuchlizna słoniowata.
więc jak rano sie obudziłam i skojarzyłam to wszystko zaczęłam panikować.
pojechaliśmy do szpitala, tam miałam ktg, badanie i ponowne ktg po kilku godzinach.
dziś też miałam zrobić ktg więc zrobiłam.
jest ok. nie wiem dlaczego mały "przestał być sobą" i narobił mi takiego stracha.
wybaczam mu mimo wszystko.
dziś miałam planowo wizytę u mojego gina. badanie było bardziej "wnikliwe" niż zwykle bo chyba sięgało moich migdałów.
zostałam uprzedzona, ze mogę plamić po badaniu ale bez przesady no i plamię ale przy okazji zaczeły schodzić jakieś skrzepki.
lekarz powiedział mi, ze jak nie ustanie krwawienie do jutra lub zacznę krwawić mocno to mam jechać do szpitala.
w sumie kazał sie przyszykować na to, ze w kazdej chwili Aron sie wychyli 🙂
dziś jestem tak "gotowa", że nawet bym chciała i juz sie nie boję.
jutro pewnie będzie juz sranko ale dziś mogę rodzić bez strachu - taką mam adrenalinę.
na temat izby przyjęć mojego szpitala nie będę sie wypowiadać bo szkoda słów 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Ania to życzę żebyś dziś rodziła jak na takiej adrenalinie jesteś..
..ja też już chcę 🤪
Ksawi też ostatnio mniej się uaktywnia..bardziej czuje go w nocy jak się na sikanko budzę..w dzień łapie lenia i może z 10 razy w ciągu całego dnia da o sobie znać

obrączkę dzielnie noszę..trochę mi się już odciska, ale bez niej jakoś mi "goło" ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu73 wiedz ja tez Ci zycze zebys dzisiaj urodzila Swojego Skarba 🙂

Ale moja tez ostatnio mniej sie rusza, podobno normalne przy koncu bo malo miejsca ale ona czasami przesadzala jak by miala adhd normalnie jak na ktg chodzilam to polozna pare razy musiala poprawiac sprzet bo taki wiercioch 😁 No ale czkawke dalej miewa nawet 4 razy dziennie nie wiem czy to normalne jest 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dotis - gratuluję króliczka wielkanocnego 🙂
NY - piękne z Was kobietki
julka nie marudź 🙂 rozstępy mam na udach, piersiach i brzuchu...na plażę to ja w tym roku nie pojadę:/ Dobrze, że nie widzę swojego tyłka bo podejrzewam, że tam też są
Anka73 - życzę Ci żebyś dzisiaj urodziła
Zakladka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no klapek, jak widzisz, gdy przyszło co do czego to nawet nie byłam w stanie napisać - tak się zmartwiłam, a przy okazji nie chciałam wam psuć dnia zwłaszcza, ze świąteczny.
teraz jest dobrze wiec mogłam się wyzalić kończąc happy endem 🙂
mimo to fajnie wiedzieć, że w każdej chwili można się podzielić swoimi troskami 😉
nie wiem też dlaczego jakoś nie mogę przy kompie usiedzieć, tak jak jeszcze niedawno pisałam 100 postów dziennie i sledziłam dogłębnie wszystkie wpisy, tak teraz zwyczajnie nie moge się skupić.
czytam, koduję ale jakoś nie mam weny zeby sie ustosunkować.
klikam drzewka, stópki, zachwycam się zdjatkami maleństw ale tak jakoś w tylko sercu.
ach - pewnie to te hormony - teraz wszystko przynajmniej na nie można zwalić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie Was doczytuje bo dopiero co wrocilam od Gina ...
no i dowiedzialam sie ...
ze mam juz rozwarcie na 2 palce 🤪 szyjka krotka, miekka - porod w kazdej chwili ☺️
kurtuazyjnie umowil sie ze mna na nastepna wizyte za 2 tyg, ale powiedzial, ze na pewno nastepnym razem zobaczymy sie juz w szpitalu bo daje mi jeszcze gora z tydzien ☺️
dopytywalam sie o bzykanko ☺️ to powiedzial, ze jesli chce rodzic dzisiaj to moge zaczac z Mezem chociazby zaraz ☺️ bo po finale - na bank pojade juz do szpitala ☺️

Ania73 "latanie samolotem" tez mialam po samo gardlo 😁 i tez mnie uprzedzil, ze po badaniu moge plamic, ale nie plamie ... ja to sie ostro zawzielam bo jutro mam frycka wiec musze wytrzymac 😎 🤪 ... ech, ale emocje 🤪 i stresik ☺️

Ania78 super, ze z Dzidzia wszystko ok 🙂

no to teraz musze ochlonac z nadmiaru wrazen ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też już tylko licze na to, ze ktoś pstryknie moją lampkę i w sumie to nie wiem dlaczego.
prawie mam juz wszystko gotowe, najgorsze z głowy i większy niby spokój w środku a tak jakos dziwnie smutno w sercu 😞
moze, jak w końcu utulę tak w realu mojego bulbaska to wszystko smutne minie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski juz po wizycie
duzy postep od ostatniej wizyty
mam rozwarcie juz na 1.5 cm szyjka krótka i mieciutka lekarz mowi ze urodze do terminu lub leciutko po, jezeli jednak nie to 19 kwietnia do szpitala na wywołanie no i na ktg 12 kwietnia mam
a moje dziecko urosło ostro z pierwszych pomiarów wyszlo 3500 g az lekarz zwatpil i zaczal jeszcze raz mierzyc i wyszlo 3200 g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...