Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja to mam sranko, jak tylko sobie pomyśle, zę zaraz mogę zacząć rodzić 🥴
dziewczynki, moje święta pracowite.
bałam sie jechać do łodzi bo bałam się, ze zacznie się np. w zyrardowie i wtedy chyba kahna musiałby mi wyprawkę do szpitala podrzucić 😉
a w sumie większym wysiłkiem chyba jest jednak to co wyprawiam tu u siebie przygotowując wszystko na tip top.
no tak wyszło niestety, że dopiero teraz przechodzę przez ten remoncik, który spędza mi sen.
jestem już bliżej końca więc to mega ulga.
a co do dolegliwości to dziś obudził mnie dość spory "miesiączkowy" ból brzucha i powiem wam,z ę ten mój ogromniasty brzuszek jest dość szpiczasty i bardzo ciężko mi jest w nocy na śpiocha przekrecać sie z boku na bok.
przez długie spanie na jednym boku bolą mnie plecy, brzuch ogólnie jakby powierzchnia, i biodra.
najlepsze jest to, ze niedawno zaczęły mi sie jakieś tam twardnienia brzuszka na dole i lekkie skurcze takie nieregularne i teraz zupełnie to odeszło.
tylko ten ból ala miesiączkowy się jakby nasila.
a, no i opuchlizna, którą pokazałam wczoraj iskierce, która sie złapała za głowę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka 73 moze cie zbiera pomalu 😁 😁 😁
u mnie cisza 😞 wszystko porobilam i mnie nosi qwa 😞
ide prasowac 🙂 🙂 🙂 🙂
zachowuje sie dzis jakbym miala ADHD 😠
a najlepsze jest to ,ze nie mam nic ladnego naswieta jak wiesniak bede siedziec 😁 😁ale szkoda mi cos kupowac w duzym rozmiarze jak zaniedlugo bedzie zaduze 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania ja tez mam takie bóle ostatnio takie ala miesiączkowe 🙂 ae zeby do kibelka częściej latać to nieee
właśnie, jak to jest z tym menu jak sie karmi. Ja słyszałam od mojej mamy że poeinno sie jeść wsztsko oprócz bardzo tłustych i uczulających rzeczy a znowu "nowa moda" mówi że tylko lekkostrawne i broń boże smażone... to z czego ma to mleko sie zrobić pożywne i bogate jak kobieta tylko na biszkoptach,sucharkach i gotowanych warzywach??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wesołych Świąt dziewuszki 🙂

Ania73 nie ma problemu..jakby co to daj cynk że rodzisz w Żyrardowie to wyprawkę podrzucę 🤪 dobrze, że u mnie też synuś to przynajmniej w razie draki Aron nie będzie nosił różowych ubranek 😜

Jajka poświęcone..i brak pomysłów na dalszy ciąg dnia 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki kahna. wiedziałam, że można na ciebie liczyć 🙂
z dietą to wiecie, jak jest. w zależności jaki panuje trend i moda 😉 - sama połozna w szkole rodzenia nam tak mówiła.
moze warto zacząć od tych lekkostrawnych i gotowanych i szybko zacząc wprowadzać wszystko - tak jak iskra - moze tylko bacznie się przygladać co ewentualnie wywołuje alergię czy tą cholerną kolkę u bobka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Apropos porodów, to moja mama mi wczoraj przepowiedziała że w święta urodzę, bo ja też świąteczny bobik jestem 🙂
Mąż mnie cały czas męczy żebym Wam to napisała, znaczy wczorajszą gafę moją. Galaretkę chłopu zrobiłam i jak wbijał w nią łyżkę to się zapytałam czy się stęchła ☺️ ☺️ ☺️ I to niby takie śmieszne jest 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tym menu podczas karmienia to pewnie co szkoła to inaczej...
I najpierw podczas ciazy apetyt dopisuje i zachcianki różne i jak się człowiek do tych wszystkich dobroci smakowych przyzwyczai to nagle po porodzie wielki ciach?! 🤔
To jest dopiero okrucieństwo!!! 😮
Iskierka - Mała aktoreczka wie jak się należy zachować przed kamerą 😉 Cukiereczek z tej Emilki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Życzę wszystkim radosnych chwil w święta 🙂 Pełnych miłości i wyciszenia 🙂

Elkka - córeczki prześliczne, takie rasowe 🙂

Emilka urocza 🙂

Widzę Klapi spacerek zaliczyła z Haniulką 🙂

Wreszcie zaczyna mi się zmniejszać obwód brzucha, z dnia na dzień 😁 A już byłam tak podłamana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka to do cioci anki73 podobna, jak ciocia była malutka 🙂
a poza tym nie wygląda jak kilkudniowy bobas tylko kilkutygodniowy niemowlaczek 🙂
ach iskierka, ale ci się córcia udała.
dobrze miała tam u ciebie w brzuszku 😆 😆

a ja juz po wielkim sprzątaniu, teraz tylko same przyjemności.
układanie ubranek małego w wygospodarowanej szafeczce i spisanie zawartości toreb szpitalnych zeby tatuś wiedział co i gdzie spakowane i toreb nie popieprzył w szoku.
przygotuję sobie zaraz podanie o urlop, zgram na pendrive po swiętach wydrukuję po sąsiedzku. potem tylko data od...do i heja.
to samo z pitem.
aaaa, czy wiecie moze czy internet to w tym roku mozna odliczać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sms od JoZo:
ciągle jesteśmy w szpitalu :-( Mały ma zółtaczkę,bardzo spadł na wadze, zabrali go na lampy, podłączyli kroplówkę;'( Trzymajcie kciuki :-)
Śmigam z laktatorem, mówią ze będzie dobrze. Zalicxzyłam już baby bluesa giganta ...
Ach to macierzyństwo.
A co nowego u was?
Pozdrawiam serdecznie JoZo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...