Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej.
Wcvzoraj Hania, po całym marudnym dniu przespała w nocy 4 h longiem, a ja raziem z nia.
Nie wiedziałam ze bede mnie kiedys takie zeczy cieszzyły.

Dziekuje za oklaski, u mnie jak w kalejdoskopie.Chciałam dac agacie ale jeszcze 12 minut.
Dziwne wczoraj wioeczorem był 39, jakieś zakrzywienie czasoprzestrzeni.

A ja ogladam dalej Dextra, mowie wam super.Wczoraj skonczyłam 1 sezon i zaraz sobie brykne obejrzec 1 odc. 2 sezonu.

Brzydki wczoraj wrocił po 22, ale moze za to dzisiaj nie bedzie musiał jechac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki.
przyznam się, ze nie chce mi się czytać tego co wczoraj naskrobałyście bo zapewne było duzo smutku, zalu i rozpaczy.
wystarczy, ze smucę sie sama 😞
ech, przyjechała mamusia i posiedziałayśmy do 2-ej w nocy !!
mamusia jescze śpi. ja dziś w nocy czułam małego non stop a to chyba znaczy, ze nie spałam zbyt mocno.
w ogóle jakoś tak coraz dziwniej wszystko zaczęłam odczuwać.
jak sie połozyłam to wyobraźcie sobie, ze nie czułam, ze mam brzuch - zupełnie jakby był płaski 🙂.
oczywiście jest mi lekko niedobrze z samego rana - taki standardzik od jakiegoś tygodnia i rzadką kupą dzień dzisiejszy już przywitałam.
wiem, ze to wszystko to są oznaki zblizającego sie porodu.
wczoraj jeszcze doczytałam sobie w ksiązeczce ze szkoły rodzenia, ze poród zwykle następuje najdalej po kilku dniach od odejścia czopu (oczywiście to nie reguła) ale ja pozegnałam sie z czopem w środę i czwartek.
nie czuję zeby to np. miało nastąpić dziś w nocy ale wrózką nie jestem.
wody mi sie nie sączą na pewno, majty suche, zapach sie zmienił po tym czopie i plamienie po badaniu wtorkowym w sumie ustapiło - czasem coś lekuchno rózowe.
smutno mi dziś tak samo jak wczoraj a nawet bardziej bo tak naprawdę dociera dopiero to co sie stało.
kto nas teraz będzie bronił - nas Polaków? 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie coś tam o oklaskach zarzuciłyście.
tak mi sie wydawało,z ę mam 127 a nagle jest 126.
w dupie mam te oklaski i szokujące dla mnie jest to, ze tym wszystkim "patriotkom", którym sie teraz do dupy naleje w obliczu takiej tragedii chce sie w ogóle czas odmierzać zeby komuś ująć oklask.
zamiast sie cieszyć z każdej chwili swojego marnego zywota,które w każdej chwili moze sie skończyć myślą o tak płytkich zachowaniach.
paranoja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi, mój to tak sie w brzuchu zasiedział i juz pewnie w środku wyrośnie z tego rozmiaru.
a szkoda bo mam tego troszku i najbardziej słitaśne są te maleńkie ubranka.
znów jestem masakrycznie głodna.
brzuchol się opuścił i żołądek sie chyba rozciagnął i woła jeść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilko ja tez tak wczoraj mialam-skurcze co 5-10 minut naprawde bardzo mocne az mi lzy wyciekly same z bolu-myslalam,aby juz jechac do szpitala po 2 godzinach skurczy a mam kawalek 30km ponad,ale wzielam kapiel i zeslably,czas wydluzyl sie moze o 3 w nocy obudzil mnie ostatni.//// dzis delikatne a juz myslam ze to TO 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aj, emilka - no porostu tak na gorąco to jeszce rozumiałam, ze emocje były ale teraz to już zwyczajnie przyziemne cechy charakteru i ta "dorosłość" rządzą.
nie chce mi sie z tego nawet smiać bo nastrój mam kijowy ale to chyba nawet nie jest śmieszne tylko porażająco debilne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Zauwazyłam u siebie odczucie takie jakby mi mleko napływało do piersi, a przy pierwszej ciązy tak nie miałam. Może wtedy nie zwracałam na to uwagi. Mam nadzieje,że to oznaka porodu bo wczoraj spędziłam trochę czasu w szpitalu bo cisnienie mi skoczyło a wcześniej w badaniu moczu miałam białko.
Dr w szpitalu powiedziała,że jak dziecko jest tego samego partnera to nie można mieć zatrucia ciążowego w następnej ciąży. Nic nie wiem żebym miała drugie dziecko z innym partnerem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kuleczki 🙂

... poklikalam oklachy komu sie dalo 😎

Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze skurcze 😆
no niech sie cos w koncu rozkreci
bo ile mozna czekac ! 🙂

... u mnie tez pobolewanie brzucha w nocy lub jakies lekkie skurcze, ale nic wiecej ...
chociaz musze przyznac, ze z dnia na dzien jakos intensywniej wszystko sie dzieje choc powoli ... no niedlugo sie okaze ...

teraz jakies sniadanko chyba czas wciagnac takze bede sie krecic ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...