Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ilonka teraz z perspektywy matki widze ze to latanie ze szmata przed porodem to jakas obsesja byla 🙂 bo przez moj pobyt w szpitalu 5 dniowy i tak zdarzylo sie nakurzyc nasyfic coprawda musz emeza tu schwalic bo wszystko pieknie przygotowal na nasz przyjazd no ale wlasnie to tak jest ze czyms trzeba sie zajac. a teraz luzik kurze sprztam codziennie rano przed sniadaniem a podloga w pokojach od swieta a w kuchni lazience i przedpokoju codzienie ktoras z mam myje, nie ma czasu na muzeum jest czas na karmienie przewijanie przebieranie i klikanie na brzuszku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no mi kazdy mowi zeby spac jak dziecko spi ale ja tak nie potrafie w ciagu dnia spac 🤢
choc przyznaje ze najwiekszy kryzys mam okolo15-16 a potem 2-3 w nocy glowa mi leci jak karmie malego 😉 anka to wpadaj jeszcze do mnie na odkurzanie z grubsza co tak bedziesz sama w samotni poczekalskiej siedziala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ale wiesz co nie spodziewalam sie ze tak bede reagowac ☺️
ale widocznie porod to jednak zupelnie co innego i chyba dlatego tak
sie z nami porobilo

Lekarz mi powiedzial ze jak tylko zobacze mokre gaciory a bede wiedziala ze to nie siuski to szpital i bron boze czekac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
monia do mnie tez wysłała,lece wam napisac,ale widzę,ze juz wiecie 🙂
super!!!!ciesz sie moniczko słońcem 🙂

agatta 😁 😁 😁 😁
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!


Ja poprasowałam,posprzatałam kuchnie,odkurzyłam i teraz zamiast spac bo wymuszaczka spi to ja do was lece 😁,tez nie umiem spac w dzien,mam teraz chwile dla siebie,remik w przedszkolu,kluska spi w WÓZKU!!! 🙂) a matka się nudzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...