Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
TAAAAK JUTRO TERMIN 🙂
ale jakos nie moge uwierzyc ze urodze 😜
w srode bylam u lekarki i powiedziala,ze dzidzdzius calkowicie juz glowka w kanale rodnym i wlasciwie to powinien sie rodzic... a tu cisza 😞
juz mam dosc 😞 wszystko mnie boli.skurcze mam codziennie.spuchlam jak balon 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sory, ale chociaż nie jestem sama ze swoją słoniowatą opuchlizną MadzikM 🙂
jest mi jakoś niedobrze, chyba po tym słodkim 🤢
chyba legnę bo coś głowa się ciężka robi i znów sobie myślę, ze jakbym teraz miała rodzić to bym prędzej zasnęła niz przejęła sie rolą.

elkka, witamy w domku i zapodaj focię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe któa się okaże majówką, hihih

Pan doktor w piątek mi powiedziła żeby nie kłaść dziecka na ramieniu do odbekiwania tylko ułozyc na skos główka na ramieniu nóżki do bioderek na dziecka lewej stronie.Bo wtedy bębelek powetrza szybko wychodzi, bo tak jest zbudowany żołądek.Robie tak Hani i wtedy mi tak nie ulewa.

Powiedziła jeszcze że jak wi miejscu szczepienia zrobi sie ropka i peknie to trzeba przecierac jałowym gazikiem, nie moczyć i niczym nie zaklejać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi jakoś nie rozumiem tego układania, a informację bym chciała zapamiętać...możesz to jakoś bardziej...obrazowo? może fotkę?

Madzik czuję się ok, tylko te paluchy mnie bolą i ciągły nacisk czuję na pęcherz i kupę jakby... 😮 szczególnie, kiedy siedzę...ale to pewnie mała się tak rozpycha. u mnie główka jest ciągle wysoko, a przynajmniej była w czwartek...teraz jak jest - nie wiem 🤔 ile tu czekają po terminie zanim wywołują wilka z lasu 😉?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
pięknie... inni się ucieszą, że strona tak "szybko" się wczytuje. Wrzucajcie proszę mniejsze fotki - choćby dla własnego komfortu.

coś z innej beczki - Można wyłączać oklaski

Pozdrawiam


Panie Adminie,
przecież nie specjalnie takie duże fotki się zdarzają. kiedyś było chyba prościej, jak było ograniczenie wielkości...

gratuluję rozwiązania sprawy oklasków.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
jak fotka jest wczytywana na inny serwer, nie mam nad tym kontroli - nie mogę narzucić wielkości, a ładowanie fotek z forum na Brzuszek zapcha serwer, na którym jest już w tej chwili tylko 80% miejsca. Nie ma idealnego rozwiązania 😞

ano nie ma 😞 chciałam tylko powiedzieć, że duże rozmiary na pewno nie są zamierzone...może by umieścić na str głównej jakąś poradę, jak umieszczać fotki i jaki rozmiar jest "odpowiedni"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...