Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agatta - faktycznie, burza straszna 🙂
biała ściana deszczu i błyskawice co chwilkę
w domu porządna kałuża, bo wlewało się przez rozszczelnione okno 😞

Obie dziewczynki śliczne
Kropki urocze 😉

No niby mleko mi aż kapie (ale to tylko z jednej piersi) a mały często cyrki urządza; po dziesięciu minutach płacze, wypluwa brodawkę i zaraz wciąga ją z powrotem, rzuca głową, ale wyraźnie widać że chce jeszcze jeść, nie daje się odstawić; nie leci mu i się wkurza? czy leci mu za bardzo i się wkurza?
jak dogodzić niemowlakowi...?

Bardzo mnie korci YCD, ale padam, wczoraj posiedziałam dłużej, nocka krótka była i chyba sobie odpuszczę 😞

Na wszelki wypadek - dobranoc mamcie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziękuję za kciukasy szczególnie Gutkowi 😁 😁 😁 okulista zaliczony i wszystko jest dobrze siatkówka się nie odkleja ( podobno częste powikłanie u dzieciaków po tlenoterapii), 😁 😁 😁 😁 😁 urolog zaliczony i też wszystko w porządku 😁 😁 😁 😁 😁 u reszty specjalistów też tak będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cudne te Nasze dzieciaczki, też muszę podrzucić jakąś fotkę 🙂 Ciuszek Arusia pierwsza klasa 😁
Co do tych cyckowych wkładek to ja też mam medeli, użyłam kilka razy, bo tak to jakoś sprawniej mi z normalnymi idzie, przeciekałam w tych medeli wtedy gdy się schyliłam ☺️ Ja jeszcze robię tak, że upycham do nich trochę watki, ale tak żeby do sutków nie sięgało, przynajmniej mleko nie chlupie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wkladek uzywam z belli, johnsona tez przetestowalam i z baby ono - duze i superowe, bo nie przeciekalam, no ale teraz juz i tak nie przeciekam wiec pozostaje prz belli

mlody juz 4 razy sie obudzil od 21.30 fuck
a ja ogladam ju ken dens z malym na reku 😜

p.s. ilona nie wygra bo juz w zeszlym tyg odpadla 😜
i jednak nie zrobilam mleka, trwam przy swoim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloo
ja to jestem nocna forumowiczka,doczytuje sobie was jak dzieciaki uspie 😁
nie mam za bardzo czasu bo ja samotna matka jestem.Maz jak tylko ze szpitala wyszlam na nastepny dzien do pracy wrocil i pracuje codziennie od 8 do 22,23 😞 tylko niedziele ma wolne 😞
wiec radze sobie sama i mama mi pomaga
juz mega dola zaliczylam i nawet chcialam isc do lekarza,zeby dal mi cos na depresje ale mi przeszlo
teraz mam mega wkurwa,ze musze sama siedziec choc wiem,ze M. tak pracuje dla nas 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane,

Nocka pieknie przespana od 20 do 1 i pozniej do 5 takze wyspani jestesmy.

Madzik wiem co czujesza ja meza mam tylko w weekendy czasami jest mega ciezko szczegolnie jak cos niepokojacego dzieje sie z maluda. Całe szczescie tak jak tobie pomaga mi mama i siostra. Bez nich byłoby zle.

A teraz biore sie za gotowanie obiadku i szykuje zapiekanke na kolacje.
Znajomi wpadaja i strasznie sie ciesze jakos tak brakuje mi kontaktu ze swiatem.

A i mleko mamusi wrocilo 🤪 Jestem mega szczesliwa tyle tylko ze mlody nie chce cycac wiec dostaje z butli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

dopiero wstalismy ☺️
to znaczy ja leze w lozku i wegetuje z bolem brzucha
a Oli Konradowi na brzuchu 🙂
no i tak sobie lezymy ...

Maluch mial wczoraj jakis klopot z zasnieciem wiec spalysmy dzis razem ...
bidulka zmeczona byla na maxa, oczy same jej sie zamykaly a i tak poplakiwala i wolala na Mame z lozeczka ... to nie byla zadna kolka ani bol brzuszka bo to juz rozpoznaje ... po prostu jakas rozbita byla Kruszynka, przytulanek jej brakowalo czy cos ... no to spalysmy razem ... z Mamusia cale szczescie zasnela od razu ... i w nocy spala pieknie

no ja na moje kochanie nie moge narzekac ...
pomaga mi na maxa i jest wlasciwie przy mnie kiedy tylko tego potrzebuje ...
chociaz na pewno nasza praca tutaj bardzo ulatwia sprawe
bo sami sobie jestesmy szefami
tak czy inaczej - bez niego chyba nie dalabym rady ...

i zakladka na jakies szybkie sniadanko 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...