Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem, jestem 😁
Na targach: strasznie gorąco!!! 😞 a poza tym bardzo dużo ludzi i ciasno 😠 😠
My mieliśmy młodego w chuście, ale bardzo dużo ludzi jeździło z wózkami (ze zdziwieniem stwierdziłam, że bardzo dużo bliźniaków ostatnio się rodzi) więc było ciasno - polecam nie brać wózka; no i miejscami w okolicy głośników bardzo głośno 🤨
A poza tym całkiem oki
chociaz myślałam że więcej będzie tego towaru, tak na moje oko to około 40 wystawców było
Wszędzie 10-20% taniej niż ceny regularne, ale tanie firmy tam się nie wystawiają... więc wiele ślicznych rzeczy dużo kosztowało 😞
Sporo było stoisk z zabawkami edukacyjnymi i drewnianymi i z książkami
Do tego trochę z wózkami, ciuszkami i różnościami.
Była Edyta Jungowska (nagrała płyty z bajkami o Pipi Langstrum) i Dorota Zawadzka ze swoja książką (można było z nią pogadać i dostać autograf - zakupiliśmy książkę i mamy notkę od superniani dla Guciaka)
Kupiliśmy kilka książek i sznureczek do smoczka z drewnianych elementów.
Było sporo fajnych rzeczy, ale jakoś kaski niet w nadmiarze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to co zaoszczędziliśmy na książkach pokryło koszty biletu 😉

ja tez nie mam ząbków, choć rozważam .... 😜 ale coś Gu sie na szczęście nie spieszy w tym temacie 😆

Agatta - śliczna sesja 🤪 🤪 🤪

a właśnie - nauczyłam się wreszcie wiązać węzeł płaski i popatrzyłam sobie jak wiąże się dzieci na plecach, bo było stoisko z chustami Lenny Lamb 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka73 - i jeszcze jedno, jak pojechaliśmy przed 13 to nie było gdzie zaparkować, ale jak odjeżdżaliśmy ok 15:30 to już było sporo miejsc wolnych
(samo zwiedzenia targów zajęło nam niewiele ponad godzinę, ale potem młody tak fajnie spał w chuście że długo spacerowaliśmy po okolicy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam z kregli !
bylo zajebiscie ! 🤪 🤪 🤪
wszystko git - tylko jakis wielki grubas caly czas podbieral mi kule dla kobiet ( te lekkie )
dupek jeden ! 😠
LOlusia pieknie spala
zaraz tez sie klade
bo po skoku adrenaliny w walce o zwyciestwo 😉
jestem wypompowana ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no popatrz Ania nie pomyslalam
trzeba bylo 😁
bo ten gruby konkretnie mnie irytowal 😠

JoZo moja namietnie spi na boku ...
caly czas sie na bok przewraca i tak chce spac ...
no to zostawiam
ale z brzuszka bym odwrocila bo bym sie bala, ze sie przydusi czy cos
no, ale ja panikara jestem ☺️

Ps. zdrowka ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie mam weny na doczytanie ponad 20 stron. Byliśmy dzisiaj u Babci Piotrka i tym samym prababci Anielki w Uniejowie, po czym uderzyliśmy do mnie na wieś na ślub koleżanki (próba kościelna przed chrzcinami, zaliczona na pięć z plusem- dziecko poległo i spała aż do Łodzi 😁 ). W Kutnie jakiś jełop nas zablokował na parkingu i czekaliśmy dobre 20 min aż się książę pojawi, przeprosił dopiero jak to na nim wymusiłam burak jeden 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do spania - to Aro narazie zalicza plecy i boki wiec spoko ale ja mam inne zmartwienie - bo on bardzo szczelnie sie pieluchuje na głowie. jest chyba szczelniej opatulony niz mumie egipskie bandażami i ja z tego powodu mam srank bo co chwila sprawdzam czy oddycha no chyba, że charczy albo chrapie co mu sie juz rzadko zdarza 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...