Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wróciłam od siostry 🙂 Mały piękny, ale jaki maniuni, a większy od Babki się urodził. Trochę mi w szpitalu siostrę urządzili, a ona dala się nabrać. Dali jej oksytocynę wmawiając, że chcą sprawdzić stan łożyska 🤢 Wody jej odeszły, skurczy prawie nie odczuwała, chcieli dać drugą oksytocynę ale stwierdzili, że ja potną 😮 A najlepsze, że urodziła w czwartek 16:50, a w niedzielę już w domu była- 3 doby po cesarce, to dla mnie trochę nie poważne. Najważniejsze, że dziecko zdrowe i Niunia też się czuje nie najgorzej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

u nas pobudka o 8

tak patrze przez okno i zastanawiam sie gdzie ja bede na spacery chodzila w zimie ?
w te deszcze, mrozy, fatalna pogode itp itd
juz teraz mi sie nie chce na spacery chodzic ... bo zimno
a przeciez jeszcze nie jest tak zle ...

Morf gratuluje gwaltu wieczornego 🙂

poklaskalam Wam sobie z rana
bo nigdy nie zdaze
a dzis sie udalo 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka1 napisał(a):
Witam, wlasnie dopiero co sie zarejestrowałam. To moja pierwsza ciaza, poczatek 13 tygodnia. Termin porodu 5 kwietnia 2010 ponoc Wielka Sobota. Tak tez w Swieta bedzie kroliczek badz kroliczka 🙂 Czytam Wasze wpisy nt jedzonka , ja wlasnie czekam na meza z obiadkiem (kalafiorowa, piersi, gotowana marcheweczka i ziemniaczki) osobiscie ja mam ochote tylko na rzeczy plynne wszystkie zupki mile widziane , miesko moze w zasadzie nie istniec poki co.

moj pierwszy post 😁
tak czytam i widze że sporo dziewczyn ciąży nie donosiło i maja terminy niedługo 🙂
i wiecie ci cały czas mysle o AMII taka aktywna była na poczatku tak się cieszyła z dzidziusia a teraz cisza 😞 córcia ma 5m2tyg i 5 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja jak widziałam surowe mięso np filety z piersi jak miałam wziąśc do reki to porażka a mięso mielone to już kosmos 😁
kurna umieram z bólu co to może byc nie bolą mnie mięśnie czy ciało tylko konkretnie kręgosłup nawet potrafie wskazac konkretny odcinek fak 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...