Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam poniedziałkowo 😘
oddam dziecko na nocki PILNE 😉
cos się Adasiowi podziało i nocki dla nas są koszmarem a dzisiejsza to juz armagedon 🤢
budził się często nie chciał jeśc a jak juz cos pociągnął to zaraz wypluł 🤢 ponosiłam pogłaskałam wzięłam do nas i sie troszkę uspokoił nawet przez sen uśmiechał 🙂 i tak sobie pomyślałam jejku jaka ta dziecina biedna zdana na nas niczemu niewinna a tak musi czasem sie pomęczyc wydaje mi się że to już się zaczynają zęby chociaż dziąsełka nienaruszone to jak posmarowałam maścia w nocy to była cisza i spokój 🙂 Adaś najczęściej podczas snu to się śmieje, raz na dzień tylko budzi się z płaczem 🤢
dzwoniła do mnie wczoraj anka Aronek przesiadł się do spacerówki, podciąga główkę - cwiczy brzuszki i bity, troszki miał boleściowy brzuszkowy dzień ale sytuacja chyba juz opanowana, najprawdopodobniej będą miec neta w czwartek 🙂
lece się ogarniac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nocka koszmar. głównie moja wina, siedziałam do 3 ☺️ zasnąć nie mogłam, bo jakiś dół mnie dopadł. a Pyzulinka tyle się najadła w nocy, że zesrała się aż wysoko na plecy...oczywiście podczas karmienia, więc prześcieradło do prania, pokrowiec materaca podejrzewam też...na razie zamaskowana ta pułapka pieluchami, bo małż tam sobie śpi niczego nie świadomy 😎 😆 a ja dalej pielęgnuję dołki. 2x po 2 godziny snu to dla mnie zdecydowanie za mało 😞 stara, durna, paskudna baba ze mnie 😠

Agatta pozdrów Ankę. powiedz jej, że tęsknimy za nią.

Adasiowy spamik przesłodki 😘

Sztunia kciuki za kupala, byle nie takiego, jak nasz 😉

miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez o dzonsonie słyszalam ze uczula. Nie używam ze względu na to własnie.

Misiek wstal dzisiaj cały podrapany i jakies syfki mu powychodziły. Dodatkowo wróciły mu te białe plamki co miał na nosie tuż po porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od reazu kapałam sama. Podeszłam do tego na zimno, bo wtedy nikt inny by nie wykąpał jezeli nie ja.

Najlepsze zyczonka dla solenizantów 😘 😘 😘
Ja uzywam bambino i jestem mega zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adasko piekny facet zreszta ja na Adasiow same superlatywy moge mowic (maz Adam i chrzesniak 🙂

A my od wczoraj mamy malego marude, nie wiem czy to zeby czy co ale ma paze pt: jak tylko mama zniknie z mojego widoku to becze. A w przyszla srode wracam do pracy 😮

A do tego do perfekcji opanowal obroty i teraz ubranie go to nie lada wyczyn 🙂
Maz wczoraj go ubieral i krzyczy do mnie kasia on ciagle sie obraca i kreci 🙂 tak jakby mi tego nie robil a rade sobie musze dac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...